برای تماس مستقیم کلیک کنید
دکوراسیون
menusearch
taknamasazanco.ir

دکوراسیون

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

(0)
(0)
دکوراسیون

بر اساس لغت نامه آکسفورد، دکوراسیون داخلی عبارت است از: «نوعی هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه».


شاید تاکنون از خود پرسیده‌ باشید که پیشینه این هنر به چه زمانی باز می‌گردد؟ مطمئناً علاقه انسان به تزئین و آرایش محل زندگی‌اش امری تازه نیست و اکتشافات نشان داده نقاشی‌های دوران غارنشینی، سوای مسئله اطلاع‌رسانی، نقش زیبا سازی و تزئینی نیز داشته‌اند، بنابراین میتوان گفت طراحی و دکوراسیون قدمتی به طول حیاط انسان ها دارد.


دکوراسیون داخلی همانند سایر هنرها، دارای سبک و ریزه‌کاری‌های متفاوتی است که براساس سلیقه‌ها و نیازهای دوران، دستخوش تغییر می‌شوند. معماری داخلی آفرینش فضاست، فضایی که در عین زیبا و خاطره انگیز بودن عملگرا و کارآمد نیز باشد.

 

در واقع طراح با تنیدن اصول فنی و تخصصی معماری داخلی با حس زیبایی شناسی، فضایی را طراحی می‌کند که بیانگر هویت، نیاز، درک و خواسته‌های مخاطبش است. معماران داخلی علاوه برداشتن دانش کافی در زمینه معماری باید به توسعه و حس دریافتی از فضاهای معمارانه توجه کنند به گونه‌ای که بتوانند حس تعلق و یکپاچگی را در فضا به وجود بیاورند.


ترکیب هنر با ساختمان سازی امریست که ریشه در فرهنگ ها، اقلیم، آداب و رسوم گذشته و حال دارد، تزئینات ساختمان بطور کلی شامل معماری داخلی، نمای ساختمان، محوطه سازی است، که هر کدام از این بخش های گسترده متخصصان خود را دارد و ملزومات خاص خود را طلب می‌کند.


لازم به ذکر است که دکوراسیون داخلی یا طراحی داخلی علم و عملی است فراتر از یک سری اعمال و کار های سلیقه ای ساده، و به تحلیل و بررسی کاربری یک فضا، رنگ ها، نور پردازی، وسایل دکوری، مبلمان، چیدمان و هارمونی بین عناصر مختلف بستگی دارد، که یک شخص بی تجربه هرگز نمی‌تواند به سادگی به ان ورود کند. باید دقت داشت که خانه مهمترین مکان در زندگی هر فرد است که شخص بیشترین زمان عمر گران بهای خود را در آن سپری می‌کند بنابراین یک دکوراسیون خوب و حتی عالی نقش بسیار مهم و غیر قابل انکاری در زندگی انسان ایفا میکند در نتیجه این عمل تخصصی و حائز اهمیت را فقط و فقط باید به اشخاص دارای علم و صلاحیت کافی که خود را به اثبات نیز رسانده باشند سپرد.

در نهایت این شما هستید که باید برای منزل یا محلی که بیشتر اوقات خود را در ان سپری میکنید تصمیم بگیرید، شرکت تولیدی تعاونی تک نماسازان دشتستان با بیش از 5 سال سابقه کار در محیط های شخصی و اداری مفتخر خواهد بود که در راستای فراهم آمدن فضایی هرچه بهتر و ارام تر برای شما عزیزان هموطن تمام تلاش گروه بزرگ خود را بکار گیرد، و تا رسیدن به هدف خود که همانا رضایتمندی شماست دست از کوشش بر نخواهد داشت.


شرکت تک نما سازان اعتقاد دارد که ایرانی بهترین است و فقط لیاقت بهترین ها را دارد، پس بهترین ها را از ما بخواهید.


کانال تلگرام ما را دنبال کنید