برای تماس مستقیم کلیک کنید
6 نکته درباره رنگ ها و الگوها در دکوراسیون داخلی
menusearch
taknamasazanco.ir

6 نکته درباره رنگ ها و الگوها در دکوراسیون داخلی

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۵/۶/۱۴ یکشنبه
(0)
(0)

6 نکته درباره رنگ ها و الگوها در دکوراسیون داخلی

6 نکته درباره رنگ ها و الگوها در دکوراسیون داخلی

1)اگر سبک های امروزی و مدرن را دوست دارید،بهتر است در کنار رنگ های شاد و ارام از بافت هایی مانند سنگ مرمر،شیشه،چوب و فلزات استفاده کنید و با به کار بردن الگوهای تکراری مانند استفاده از گلدان های سفالی در جای جای خانه تاکیدی بر این سبک داشته باشید.

دکوراسیون داخلی در بوشهر

2)در این تصویر،اتاق خوابی را که به سبک مدرن دکور شده می‌بینید.رنگ غالب در این طراحی،سفید و رنگ چوب است.رنگ سفید و رنگ چوب هر دو در طبقه بندی دسته رنگهای خنثی قرار دارند.از خصوصیات بارز این دسته رنگ ها،به وجود آوردن خطای دید است یعنی علاوه بر خلق فضای گرم و دوست داشتنی،فضا را بزرگتر از آنچه هست،نمایان می‌کنند.همچنین استفاده از کف پوشو دیوارکوب های چوبی در کنار رنگهای سفید اتاق موجب به تعادل رسیدن جلوه های دیداری اتاق و کمکل بودن برای رنگ سفید در اتاق شده است(استفاده از وسایل چوبی و یا به رنگ چوب در خانه هایی که تنها یک رنگ در آن فضا استفاده شده است و یا از رنگ های خنثی در ان بسیار به کار رفته است.توصیه می‌شود)

 


3) استفاده از نور های موضعی متعدد در دیوار و سقف،فضایی با لغزش رنگی حاصل شده است.همچنین تفکیک فضای کمدها،میز توالت و فضای مطالعه در شب یکی از وضایف اصلی نورهای موضعی است.یکی از مهم ترین اصولدر نورپردازی اتاق خواب،وجود نورهای مجزا در بالای تخت خواب هاست.

 


4)با استفاده از صندلی راحتی با پوشش پارچه ای سفید،یا به رنگ روشن،با فرمی راحت و انتزاعی،می توانید تاکیدی بر سبک مدرن اتاق داشته باشید.

 


5)می توانید فرش یا موکتی پرزدارهماهنگ با رنگ دیوارها،پرده هاو یا روکش های مبلمان انتخاب کنید تا فضایی یکدست و هماهنگ خلق کنید.موکت هایی که رنگ روشن دارند بهترین گزینه برای استفاده روی کفپوش های چوبی هستند.

 


6)استفاده از گل و گیاه و فلاورباکس،فضای اتاق خواب را به فضایی آرامش بخش مبدل میکند و همچنین موجب افزایش روحیه افراد می‌شود.


 

کارهای دکوراسیون داخلی تک نماسازان

نمونه کارهای دکوراسیون داخلی

همکاری با برندها و سازمان های بزرگ کشور در امر دکوراسیون داخلی

تماس با شرکت دکوراسیون داخلی

اینستاگرام شرکت دکوراسیون داخلی تک نماسازان

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر