برای تماس مستقیم کلیک کنید
7 نکته ای که باید از سالن غذاخوری منزل بدانید
menusearch
taknamasazanco.ir

7 نکته ای که باید از سالن غذاخوری منزل بدانید

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۵/۶/۱۴ یکشنبه
(0)
(0)

7 نکته ای که باید از سالن غذاخوری منزل بدانید

7 نکته ای که باید از سالن غذاخوری منزل بدانید

وقتی نام سالن غذاخوری به گوشمان می‌خورد به سرعت ذهنمون به سمت سالن های غذاخوری رستوران ها،هتل ها،دانشگاه ها و.. می‌رود. امروزه منزل های مسکونی شخصی نیز دارای سالن غذاخوری می‌باشند.در این مقاله سعی کرده ایم نکاتی را که موجب افزایش آرامش و زیبا شدن سالن غذاخوری می‌شود را بررسی کنیم.

 

 

7 عامل شناخته شده که می‌تواند سالن غذایی شما را تحت تاثیر قرار دهد

 

 

1-دکوراسیون سالن غذاخوری باید تکمیل کننده سبک کلی خانه باشد،به ویژه در مواردی که در دیگر اتاق ها به سالن غذاخوری مشرف باشند.


2-اگر سالن غذاخوری مشرف به اتاق پذیرایی یا نشیمن باشد،بهتر است که مبلمان و دیگر عناصر این فضا را کاملا با مبلمان اتاق های مجاور،هماهنگ تهیه کنید.


3-در بسیاری از موارد که دکور خانه سبک مشخصی ندارد،می توانید از تلفیق چند سبک مبلمان داخل خانه برای سالن غذاخوری بهره ببرید.


4-توصیه می‌شود سالن نهارخوری را با استفاده از فرش در زیر میز غذا خوری،از دیگر نقاط تفکیک کنید که البته در اتاق های کوچک نیازی به این کار نیست.


5-اگر سالن غذاخوری جایی است پرتردد و اعضای خانواده وقت زیادی را در آنجا سپری میکنند،بهتر است که روکش های مبل و صندلی مقاوم،همچنین از کف پوشها و پوشش های دیواری با دوام و با قابلیت پاکیزگی سریع و نگهداری آسان استفاده کنید.


6-خوب است که در سالن نهارخوری،مکانی را نیز برای گذاشتن ظروغ و وسایل مورد نیاز تعبیه کنید که نزدیک به میز غذا خوری باشد.دراین صورت،امر پذیرایی،سرو و صرف غذا،چه برای خوانواده و چه برای مهمانان راحت تر و سریع تر انجام می‌گیرد.برای مثال می‌توانید از انواع کمد،قفسه و بوفه استفاده کنید.


7-از جمله عنصر مهمی که باید در دکوراسیون این اتاق لحاظ شود،راحتی است.قبل از خرید میز غذا خوری،به فضای کافی برای تحرک آرنج و پاها به هنگام صرف غذا فکر کنید و ببینید آیا با توجه به تعداد اعضای خانواده،مابین دو صندلی فضای کافی وجود خواهد داشت یا نه.

طراحی سالن غذا خوری

طراحی سالن غذا خوری

طراحی سالن غذا خوری
طراحی سالن غذا خوریاگر در زمینه سالن غذاخوری نیاز به مشاوره دارید ما می‌توانیم به شما کمک کنیم


 شرکت تک نماسازان به شماره ثبت 2126 با داشتن کادری مجرب و با تجربه و مدیرعاملی بسیار حساس روی کیفیت و ظرافت کار در استان بوشهر در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی از جمله طراحی سالن غذاخوری می تواند به شما کمک کند.جهت مشاوره رایگان در امر سالن غذاخوری اصولیمی توانید به صورت حضوری به دفتر شرکت مراجعه کرده یا با شماره با ما تماس بگیرید.

 

پیامک به شرکت کانکس سازی تک نماسازان

 

 

تماس با شرکت کانکس سازی تک نماسازان

 

 

 

 

مدیرعامل:اردشیری

 


 

کارهای دکوراسیون داخلی تک نماسازان

نمونه کارهای دکوراسیون داخلی

همکاری با برندها و سازمان های بزرگ کشور در امر دکوراسیون داخلی

تماس با شرکت دکوراسیون داخلی

اینستاگرام شرکت دکوراسیون داخلی تک نماسازان


نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر