برای تماس مستقیم کلیک کنید
زیبا کردن قاب های قدیمی و فرسوده
menusearch
taknamasazanco.ir

زیبا کردن قاب های قدیمی و فرسوده

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۵/۶/۱۳ شنبه
(0)
(0)

زیبا کردن قاب های قدیمی و فرسوده

زیبا کردن قاب های قدیمی و فرسوده

 

قاب های قدیمی زرین نما


اگر قاب تابلوی نقاشی و یا فرش تان به مرور زمان کهنه شده و نه تنها رنگ و جلای قدیمی خود را نداشته بلکه فرسودگی آن به دورنمای اثر هنری داخل تابلو نیز خدشه وارد میکند،آن را ورق کنید.


اصطلاح ورق کردن به معنای پوشش دادن سطح مورد نظر با یکی از لایه های ورق طلا، نقره و یا مس است که البته روش و مواد مصرفی در هر سه یکسان است ولی این شما هستید که با توجه به شرایط قاب،رنگ آمیزی و سبک عکس و یا اثر هنری داخل قاب یکی از آنها را انتخاب میکنید.

 

در این نمونه آموزشی قاب با ورق طلا پوشیده شده و از آنجا که برای زیر رنگ ورق طلا،رنگ اخرائی جلوه بهتری را ایجاد میکند،ابتدا کل سطح قاب را با رنگ روغنی اخرائی و یا همان ضد رنگ به طور کامل پوشش دهید. پس از خشک شدن کامل رنگ،سطح قاب را به چسب ورق آغشته کرده و مدت زمان نیم ساعت صبر کنید تا چسب نیمه خشک شود.سپس ورق ها را با دقت وبه آرامی بر روی سطوح چسب خورده قرار دهید.

 

هنگامی که مرحله ورق کردن اتمام یافت،با کشیدن قلم موبر روی سطح قاب تکه های اضافی ورق را از آن جدا کنید.حال نوبت به کهنه کردن آن می‌رسد،با یک عدد سیم ظرف شویی برخی از قسمت های برجسته قاب مانند لبه ها و سطح روی بعضی از منبت کاری را آرام بسایید.به این ترتیب در اثر سایش لاله ورق طلا برداشته شده و رنگ اخرائی زیرین نمادین می‌شود.


منبع:ویستا

 


 

کارهای دکوراسیون داخلی تک نماسازان

نمونه کارهای دکوراسیون داخلی

همکاری با برندها و سازمان های بزرگ کشور در امر دکوراسیون داخلی

تماس با شرکت دکوراسیون داخلی

اینستاگرام شرکت دکوراسیون داخلی تک نماسازان

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر