برای تماس مستقیم کلیک کنید
چگونه از فضاهای کوچک خانه استفاده کنیم؟
menusearch
taknamasazanco.ir

چگونه از فضاهای کوچک خانه استفاده کنیم؟

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۵/۶/۱۳ شنبه
(0)
(0)

چگونه از فضاهای کوچک خانه استفاده کنیم؟

چگونه از فضاهای کوچک خانه استفاده کنیم؟

بسیاری از مردم در خانه هایی کوچک زندگی میکنند از این رو استفاده از کوچک ترین و به ظاهر بدون استفاده ترین نقاط در خانه هم بسیار مهم است.در این مطلب قصد داریم نکات جالبی برای غلبه بر کوچکی منزل و استفاده بهتر از محیط محدود در اختیار شما بگذاریم.

 


1-اگر دوست داشته باشید که محیط شام خوردن را کمی بزرگ تر از آنچه که است نشان دهید،استفاده از میز های گرد را توصیه میکنیم چون در چون در نگاه نخست و از بعد روانشناسی،محیط را بزرگتر به ذهن القا می‌کند.


2-برای زیبا تر جلوه دادن میزهای کوچک می‌توانید از رومیزی های روشن استفاده کنید چون با انعکاس مقادیر بیشتری از نور،آن را بزرگتر نشان می‌دهد و در عین حال با استفاده از آنها از وارد آمدن هرگونه خش به سطح میز جلوگیری میکنید.


3-اگر دوست دارید که گوشه ای خاص از اتاق خود را بیشتر نشان دهید و در نگاه نخست سریع تر به ذهن بیننده منتقل شود،قرار دادن شیئی نورانی همچون آباژور در گوشه مورد نظر ایده جالبی است.


4-اگر منزلتان کوچک است،سعی نکنید که از دکوربندی های تیره و غیر شفاف استفاده کنید چون در این صورت فضای داخلی اتاق و منزلتان را کوچک تر خواهید دید.


5-سعی کنید که اگر سقف اتاق کوتاه است هرگز از آباژورهای بلند استفاده نکنید چون این کار موجب خفه شدن نور و محدود تر به نظر رسیدن اتاق کوچک شما می‌شود.باید سعی کنید که در هر حالت نور را با بیشترین میزان در اتاق منتشر کنید.


استفاده از فضای کوچک منزل
استفادع از فضای کوچک منزل

منبع:ویستا

 


 

کارهای دکوراسیون داخلی تک نماسازان

نمونه کارهای دکوراسیون داخلی

همکاری با برندها و سازمان های بزرگ کشور در امر دکوراسیون داخلی

تماس با شرکت دکوراسیون داخلی

اینستاگرام شرکت دکوراسیون داخلی تک نماسازان

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر