تایل های 60*60 از چه جنسی هستن و چگونه اجرا می شوند بیشتر برا کجاها کاربرد دارد و هزینه اش چقدر است؟
تایل از خانواده کاذب است که بیش تر برای سقف مراکز اداری و بیمارستان ها و مراکز تجاری استفاده می شود.تایل ها سه نوع هستن تایل های 60*60 از نوع pvc و تایل های  60*60 از جنس pvcو روکش گچ و یک نمونه دیگر تایل هایی  پانچ دار که معروف به تایل های آکوستیک هست که عایق ضد صدا دارد.تایل ها را به دو روش اجرا میکنند یکی با شبکه استیل و شبکه پلاستیکی یا معمولی
شبکه استیل هم دو نوع وجود دارد یک نمونه هست که پلاستیک هست و روکش استیل دارد و نمونه دیگر خود استیل است و قیمت های آن متفاوت است.
اجرای تایل با شبکه استیل اصل متری 60000 هزار تومان
اجرای تایل با شبکه معمولی متری40000 هزار تومان است
پی وی سی چه نوع متریالی است و کاربرد آن چیست و در چه ابعادی وجود دارد؟
پی وی سی از خانواده کاذب است.برای دیوار و سقف استفاده میشود در ابعاد 20*6 متر و 25*6 متر وجود دارد.شرکت های زیادی به تولید پی وی سی اقدام کردن ولی جنس های متفاوت خوب و بد وجود دارد.با قیمت های متفاوت.
قیمت انواع پی وی سی:
سفید مات از 28000 تا 30000 هزار تومان
سفید براق از 30000 تا 35000هزار تومان
چاپی از 33000 تا 35000هزار تومان
روکش دار از 35000 تا 40000 هزار تومان
من سوال دارم اما در بین سوالات متداول شما وجود ندارد باید چکار کنم؟
شما می توانید سوالات خود را در بخش ارتباط با ما یا با شماره های تماس شرکت مطرح کنید،کارشناسان ما با حوصله و احترام کامل به شما پاسخ خواهند داد.
روش محاسبه هزینه کار در شرکت شما چگونه است؟
شرکت تک نماسازان دشتستان برای حضور در فضای  رقابتی دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت انجام کار مشتریان خود را راضی نگه می دارد زیرا مشتریان راضی خود بهترین تبلیغ برای شرکت ما می باشد در مورد هزینه کار: نوع کار و جزییات نظیر متراژ و...  را در بخش ارتباط با ما ارسال یا با شماره های شرکت تماس بگیرید در کوتاه ترین زمان کارشناسان شرکت با شما تماس خواهند گرفت.
آیا شما کار فضا سازی باغ و ویلا های پیش ساخته هم انجام می دهید؟
بله،شرکت تک نماسازان دشتستان در همه زمینه های دکوراسیون  از جمله فضا سازی باغ ها،خانه های پیش ساخته در هر متراژی ،آبنما،خانه های ویلایی،آلاچیق و...... فعالیت میکند
جزییات فعالیت هایی که انجام می دهید چیست؟
می توانید در بخش درباره ما از جزییات فعالیت شرکت تک نماسازان دشتستان اطلاع یابید
آیا در هر شهری از کشور می توانید سفارش مشتری را اجرا کنید؟
بله،شرکت تک نماسازان دشتستان با داشتن  تیمی بزرگ از افراد حرفه ای و با تجربه توانایی اجرای هر طرحی در هر نقطه از کشور ایران را دارا می باشد به نوعی محدوده جغرافیایی برای این شرکت وجود ندارد.
آیا امکان پیاده سازی هر طرحی در شرکت شما وجود دارد؟
شرکت تک نما سازان دشتستان با داشتن کادری مجرب و حرفه ای و با تجربه و  بروز کردن خود با توجه به نیاز های روز دنیا در طراحی داخلی و نمای بیرونی هر غیر ممکنی را ممکن می سازد ما رویای زیبای طرحی که در ذهن دارید را به واقعیت تبدیل می کنیم.
شرکت شما در چه زمینه ای فعالیت دارد؟
شرکت تک نما سازان دشتستان با کادری مجرب و حرفه ای خود را با اخرین مدل ها و طراحی های داخلی روز دنیا مطابقت و به روز رسانی می کند و در زمینه دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی ادارات،مراکز تجاری،منازل مسکونی،باغ ها و ویلاهای تفریحی و تولید کانکس در انواع طرح ها و کاربرد های مختلف با وجدان کاری بالا و طراحی و اجرایی کردن جز به جز خواسته های مشتریان فعالیت می کند.
کناف از چه جنسی هستو برای کجاها استفاده میشود با چه ابعاد و ضخامتی؟
کناف از جنس گچ پیش ساخته با لایه ی کاغذ با ابعاد 1/20*2/40 که 2/88 مترمربع هر ورق با ضخامت های 9/50،12/50،18/50.
ورق با ضخامت 9/50 برای سقف های طرح دار
ورق با ضخامت 12/50 برای سقف ساده
و ورق با ضخامت 18/50 برای پارتیشن بندی دیوار استفاده میشود.
و با سازه های مخصوص به خود اجرا میشود.
سازه (u36, L25,F47) برای سقف
سازه (رانر 50،استاد50،رانر70،استاد 70) برای دیوار کاربرد دارد.
*مرحله اجرای سقف کناف*
سقف شلنگ تراز می شود طبق طرح بصورت 40*40 یا60*60 طبق فرمول Aاستاندارد خود شرکت کناف ،سازه کشی می شود و بعد کناف 12/50 بعنوان سقف ساده روی سقف سوار می شود مجدد برای طرح یا دکور سقف سازه کشی می شود بعد کناف طبق طرح برش می خورد و بر روی سازه ها سوار می شود و روی سازه ها پیچ میشود.مرحله نصب کناف که تمام شد رنگ آمیز تمامی درزها و وصله ها را متریالی به اسم تیپ طوری زده می شود و بعد بتونه کاری می شود .سمباده کشی میشود و مجدد کل سقف ماستیک میشود و بعد رنگ زیر کار میخورد  و در مرحله اخر طبق طرح و سلیقه مشتری رنگ روکار می خورد.
 
​ آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد؟
شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه "ویرایش اطلاعات کاربری " به صفحه‏‌ اطلاعات کابری منتقل می‏‌شوید که در این بخش امکان "ویرایش اطلاعات" وجود دارد.
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتابطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب