برای تماس مستقیم کلیک کنید
آیا تا به حال به فکر امنیت خانه خود در کنار زیبایی آن بوده اید؟
menusearch
taknamasazanco.ir

آیا تا به حال به فکر امنیت خانه خود در کنار زیبایی آن بوده اید؟

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۶/۴/۳۰ جمعه
(0)
(0)

آیا تا به حال به فکر امنیت خانه خود در کنار زیبایی آن بوده اید؟

آیا تا به حال به فکر امنیت خانه خود در کنار زیبایی آن بوده اید؟

این که شما در یک خانه یا آپارتمان زندگی می‌کنید، پرداخت های وام مسکن را انجام می‌دهید یا از چک های اجاره ماهانه استفاده می‌کنید، این ها یکی از اولویت های اصلی هر شخصی است که می‌تواند برای ایمنی شخصی، دارایی ها، صلح و آرامش عزیزان خود به توافق برسد:. پس چگونه این آرامش را به دست می‌آورید؟ پاسخ دو کلمه است: امنیت خانه. درسته که سیستم امنیتی خانه به هیجان انگیز بودن بازسازی (تغییر دکوراسیونی) از راه اندازی یک سیستم صوتی جدید نیست اما امنیت خانه تضمین می‌کند که خانه شما در بیش از یک قفل درب محافظت شود. از آنجایی که هیچ یک از دو سیستم امنیتی خانه یکسان به نظر نمی‌رسد، تیم ما کم و بیش برای جزئیات بیشتر در مورد چگونگی یافتن و طراحی یک سیستم ایده آل برای شما، تحقیقاتی را انجام داده است.

مبانی امنیت خانگی
خانه علاوه بر اینکه مکانی برای آرامش قلب شما است، شامل مجموعه ای از سیستم های انرژی پیچیده - نورپردازی، لوازم خانگی، سنسورهای گرما، دود و مونوکسید کربن است که به طور کلی بر تعمیر و نگهداری خانه و بودجه (دارایی) شما تأثیر می‌گذارد. امنیت خانه فقط در مورد زنگ زدن زنگ خطر نیست، زمانی که یک سارق ممکن است پنجره را بشکند (هرچند که پنجره قطعا یک جنبه کلیدی حفاظت از خانه است)، اما مسئله این است اطمینان حاصل کنید که سیستم های روزمره و ضروری شما از انرژی به طور موثر استفاده می‌کنند یا خیر و به طورکلی آیا به ایمنی کمک می‌کنند یا خیر. شرکت هایی که ما بررسی کرده ایم، سیستم هایی با پوشش کامل ایجاد کرده اند تا پیچیدگی های مختلفی را در حفظ و حفاظت از خانه مورد توجه قرار دهند. چارچوب امنیت خانه از سیم های فیزیکی تا وای فای در بلوتوث می‌تواند به اشکال مختلف باشد. به علاوه، نوآوری در اتوماسیون خانگی به این معنی است که بسیاری از شرکت ها شما را قادر می‌سازد که پد خود را از گوشی هوشمندتان کنترل کنید - قفل کردن درب ها، کنترل چراغ ها، خاموش کردن صفحات پلاستیکی و فعال کردن / غیرفعال کردن هشدار (فقط چند مورد را نام ببرید). امنیت خانه واقعا می‌تواند در کنترل شما باشد.

خرید یک سیستم
در نهایت سیستم های امنیتی خانه به سه گزینه تقسیم می‌شوند: بسته بندی، سفارشی سازی، و DIY. اکثر شرکت ها دارای یک مجموعه(میزبان) از گزینه های همراه با قیمت گذاری با نرخ ثابت هستند، اما اگر شما به ویژگی های بیشتر و یا متفاوت نیاز دارید، می‌توانید یک نقل قول (quote) برای طراحی یک سیستم سفارشی شده دریافت کنید که منحصر به تنظیمات خانه شما است. بنابراین DIY وجود دارد، که بیشتر یا کمتر از چیزی است که به نظر می‌رسد: شما نه تنها سیستم خودتان را انتخاب و نصب می‌کنید، بلکه نیز آن را خود نظارت می‌کنید (به این معنی است که به یک مرکز تماس شرکت امنیتی متصل نیست). در صورت تهدیدی در امنیت خانه تان، درگیری، آتش سوزی و غیره، یک هشدار مستقیما به گوشی شما می‌رود. اگر می‌خواهید یک سیستم DIY نصب کنید، همچنین اگر می‌خواهید آسایش خاطر داشته باشید با دانستن این است که شما اصطلاحا یک شرکت امنیتی خانگی را پشت سرخود ایجاد کرده اید، بسیاری از شرکت ها خدمات نظارتی را به صورت ماهانه ارائه می‌دهند

نقطه مقابل یک بازیکن کلیدی است؛ زیرا آنها نظارت سلول های برتر را با کنترل دسترسی از راه دور از تمام سیستم های انرژی خانگی شما فراهم می‌کنند. این سیستم ها ارزان قیمت هستند و به راحتی توسط شرکت هایی مانند SimpliSafe و Piper NV vibe نصب می‌شوند که گزینه های عالی برای کسانی است که هنوز ریشه ها را رها نکرده اند.

چه چیزی از خودت می‌پرسی
هر صاحب خانه به طور طبیعی تنظیمات مختلفی دارد. اکثر شرکت های امنیتی خانگی بسیار خوشحال هستند از اینکه بسته های موجود خود را به تناسب نیازهای شما سفارشی نمایند یا از افزونه ها استفاده کنند. بنابراین چه چیزی برای زندگی شما، خانه و بودجه شما بهتر است؟ اگر شما اجاره کنید و کاملا مطمئن نباشید که دو سال آینده چه اتفاقی خواهد افتاد، یک سیستم DIY انتخابی پویاتر خواهد بود. آنها هم در نصب و هم تغییر مکان نسبتا ساده هستند (زیرا آنها در خانه به سختی کار نمی‌کنند) و اگر شما گزینه خود نظارتی را انتخاب کنید، به توافق نخواهید رسید، اما اگر خودتان بیشتر لمس کنید (یعنی شما صاحب یک خانه باشید)، یک سیستم با سیم گسترده تر ممکن است انتخاب ایده آل شما باشد. با توجه به طیف گسترده ای از اولویت هایی که شما احتمالا دارید، ما مجموعه ای از موارد مورد علاقه را ایجاد کرده ایم.
Freshome’s Top Picks برای بهترین سیستم امنیتی خانگی در موبایل
شرکت هایProtect America و یا Front point ؛ رهبران صنعت امنیت خانه هستند زمانی که آن در سطح بسیار بالایی، با خدمات تحویل مشتری، کیفیت تجهیزات، و اعتبار کلی وارد می‌شود. خدمات مشتری بی نظیری از هشدارهایTSI در مویابل ایجاد شده است که آن بهترین گزینه محلی است. توصیفات متعددی از مشتریان راضی به خدمات کارآمد، حرفه ای و با کیفیت بالا بیان شده است. امنیت سفارشی به طور کامل استاندارد یکسان از خدمات مشتریان را ارائه نمی‌دهد، اما این امر با تعداد قابل توجهی در اعتبار و رضایت از عملکرد کلی انجام می‌شود.

بهترین گزینه های همراه
1. Front point : شرکت Front point سه بسته قابل ارتقا ارائه می‌دهد که هر یک به قرارداد نظارتی حداقل 36 ماه نیاز دارد. یک سایت تمیز، به روز شده و حرفه ای فرایند نقل قول را باعث می‌شود. تجهیزات بی سیم می‌تواند به طور مستقیم به خانه شما ارسال شود و نیازی به نصب حرفه ای ندارد.
2. Protect America: این کمپانی یک گارانتی رایگان در تمام تجهیزات ارائه می‌دهد که یک معامله بزرگ با توجه به طیف گسترده ای از گزینه های آن است: پنج بسته قابل ارتقا، بدون پرداخت اولیه برای تجهیزات و بدون هزینه نصب. با این وجود، به تعهد نظارت 36 ماهه مورد نیاز است.
3. SimpliSafe: SimpliSafe در مورد ایمنی ساده به نظر نمی‌رسد. بدون قرارداد سالانه، هیچ واسطه و هیچ بستری از تلفن همراه مورد نیاز نیست، این یک بسته نرم افزاری کم خطر است. چهار بسته در انتخاب همه تجهیزات بیسیم است و 230 دلار برای بسته های امنیتی مستقل آن متعارف و منطقی است.

بهترین شرکت های امنیتی خانه محلی موبایل
TSI Alarms & Audio
TSI Alarms & Audio در سال 1998 تاسیس شده است که یک شرکت هشدار مورد تایید IQ در ارائه سیستم های امنیتی، آلارم های پزشکی، اتوماسیون خانگی و بسیاری از خدمات بهبود خانه در زمینه توسعه یافته تر موبایل است. TSI یک فروشنده مجاز GE، قانونی، بیمه و تضمین شده است. تجهیزات به روز شده توسط متخصصان امنیتی TSI نصب شده است و همیشه به موقع انجام می‌شود. یک جنبه مناسب از TSI این است که آنها قادر به تعمیر و تقریبا سرویس هر نام تجاری در بازار هستند. این به شما اجازه می‌دهد که از تجهیزات حتی آسیب دیده از سیستم های امنیتی قبلی استفاده کنید و کمی پول نقد خود را ذخیره کنید.
TSI Alarms & Audio برای داشتن برخی از رقابتی ترین قیمت ها در بازار شناخته شده است. نرخ های پایه نظارتی در حدود 20 دلار در ماه شروع می‌شود؛ به علاوه، هنگامی که شما با TSI ثبت می‌کنید، یک متخصص یک سیستم امنیتی را با ارزش 850 دلار در خانه خود تنها برای 99 دلار نصب می‌کند. نرخ نظارت بر این طرح کمی بیشتر از 36 دلار در ماه است. TSI قادر به ارائه محصولاتی نظیر نظارت تصویری و نصب و راه اندازی در کسری از قیمت های رقابتی است زیرا تجهیزات خود را مستقیما از تولید کننده خریداری می‌کند. تجهیزات نظارت همچنین شامل سه سال گارانتی سازنده است.
TTS Alarms & Audio با سایر شرکت های امنیتی با ارائه یکی دیگر از ویژگی های صرفه جویی در زندگی، آلارم های پزشکی، قابل مقایسه است. TSI در سیستم های امنیتی خطی گزارشگری اضطراری شخصی و یا به سادگی، در کنسول های سیستم اضطراری شستی (دکمه فشاری) ارسال شده در دیوارها یا میز های شما، متخصص است. هر کنسول می‌تواند برای حداکثر 16 فرستنده بی سیم استفاده شود. شما احتمالا از Life Alert یا شرکتی مشابه، فروش آلارم های گردنبندی را برای سالمندان یا افراد معلول، شنیده اید،. TSI تشخیص می‌دهد که بعضی از افراد نمی‌خواهند دکمه زنگ هشدار اضطراری خود را برای همه درمعرض دید قرار دهند، بنابراین فرستنده ها نه تنها برای آویز ها (آویزه ها، نگهدارنده ها)، بلکه نیز برای حلقه های کلید، دست بند، و یا درب های ساخته شده و پنجره ها در دسترس است. شما همچنین می‌توانید کنسول را به صورت صدای فعال از طریق بلندگوی گوشی برنامه ریزی کنید. در صورتی که قدرت خود را از دست بدهد، نیازی به وحشت نیست. کنسول شامل یک باتری نسخه پشتیبان قابل شارژ است.
اگر شما به دنبال امنیت و ایمنی برای خود و عزیزانتان هستید، به یکی از بهترین سیستم های جامع امنیتی در آلاباما مواجه هستید. یک متخصص امنیتی TSI حتی به خانه شما می‌آید تا شما را از همه مناطقی که در معرض انفجار هستند مطلع کند. منتظر نمانید که خیلی دیر شود. اجازه دهید متخصصان امنیتی در TSI Alarms & Audio به شما یک نقل قول رایگان بدهند و به شما در مورد ایمنی خانه تان آموزش دهند.

امنیت سفارشی
خدمات بیش از 35 سال سواحل خلیج آلاباما، امنیت سفارشی را به یک منبع ارزشمند برای مردم محلی تبدیل کرده است. اگر چه آنها در امنیت؛ سیستم های اعلام حریق و اتوماسیون خانگی با کیفیت معتبر تخصص دارند، اما امنیت سفارشی و نصب سیستم های مخابره داخل ساختمان؛ توزیع صدا، سیستم های تلفن؛ سیستم های خلاء مرکزی؛ و سیم کشی ساختار یافته با سیم CATS و نیز کابل کواکسیال(هم محور) را فراهم می‌کنند. قیمت ها برای سیستم های امنیتی متفاوت است به طوری که سیستم های طراحی نصب کننده های حرفه ای امنیت سفارشی به سبک زندگی فردی شما طراحی شده است.
بسیاری از شرکت های امنیتی، تجهیزات خود را هنگامی که شما نقل مکان می‌کنید و یا استفاده از خدمات آنها را متوقف می‌کنید، احیا می‌کنند؛ با این حال، شما هنگامی که یک سیستم از امنیت سفارشی خریداری می‌کنید، این سیستم متعلق به شماست. قیمت های نظارت بر سلول از 36 دلار به 39 دلار در ماه می‌رسد، در حالی که اتصالات پهنای باند دارای یک نرخ استاندارد 29 دلار در هر ماه است. با نظارت سلولی، می‌توانید اطلاعیه های متنی برای هشدار، آتش سوزی و موارد اضطراری CO2 ثبت کنید.

اگر اتوماسیون خانه چیزی است که شما علاقه دارید، تمایل دارید که تکنولوژی های هوشمند امنیتی سفارشی را در نظر بگیرید. سیستم های آنها به شما اجازه می‌دهد تا درجه حرارت خانه خود را تغییر دهید، چراغ های خود را خاموش و روشن کنید، و خانه خود را از طریق دستگاه کنترل از راه دور خود، باز کنید. به خاطر داشته باشید که برای اتوماسیون دما، شما احتمالا باید دماسنج فعلی خود را برای یک سیستم سازگار مبادله کنید. در مورد روشنایی، سوئیچ های نوریتان توسط دستگاه کنترل از راه دور( دوربینی) تان جایگزین خواهد شد.
اگر شما علاقه مند به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد امنیت سفارشی هستید، ما تلفن های آنها را توصیه می‌کنیم به دلیل اینکه اطلاعات ارائه شده در وب سایت شان محدود است. تیم امنیت سفارشی مشتاق پاسخ دادن به سوالات شما و شروع به آماده سازی یک سیستم برای شما است.

بهترین سیستم های امنیتی DIY
1. Lowe’s Iris : با خاموش کردن تمام موانع در مورد لوازم جانبی متصل شده و نظارت حرفه ای اختیاری، Iris فریبنده ترین سیستم DIY در بازار است. این دستگاه دارای سه کیت مختلف (با گزینه های مختلف لوازم جانبی) است که قیمت آن از 129 دلار به 249 دلار می‌رسد و برای نصب هر کدام فقط یک ساعت نیاز دارند.
2. Piper NV: شیک و جمع و جور، Piper NV یک برج امنیتی سفارشی مناسب برای یک آپارتمان است. اندازه آن نسبتا کوچک است - قابل مقایسه با یک شیشه ی بزرگ –به طور کاذب میزبان ابزارهای امنیتی قدرتمند در زرادخانه (انبار) خود است: نمایشگر همه جانبه، دوربین آماده به جریان، به علاوه آشکارسازهایی برای حرکت، صدا، نور، دما و رطوبت.
شرکت های محلی که برش را انجام ندادند ما این مارک(برند) ها را چندین بار در پشت TSI Alarms & Audio و امنیت سفارشی را در اعتبار کلی یافتیم:

• تشخیص امنیت پیشرفته
• متخصصین سیستم امنیتی
• امنیت و الکترونیک آمریکا
جلوگیری از هشدارهای دروغین
جلوگیری از آلارم های کاذب بخشی ناگزیر از مدیریت یک سیستم امنیتی خانگی است و برای انجام دادن تلاش زیادی ندارد. با توجه به پاسخ های اضطراری که به شرایط اضطراری واقعی ارسال می‌شود، چه کاری را برای جامعه محلی و نیروهای محلی انجام می‌دهید. در بسیاری از موارد، تجهیزات بهتر، خطر ابتلا به زنگ خطر را کاهش می‌دهد. این جایی است که یک شرکت مانند Protect America با گارانتی تجهیزاتش در طول سال می‌تواند یک سرمایه (دارایی، تجهیز) بزرگ باشد.
البته، جلوگیری از هشدارهای کاذب به طور کامل بستگی به نوع سیستمی که نصب کرده اید و ویژگی هایی که در خانه مستقر نموده اید، دارد. از شرکت امنیتی خود بپرسید که چه کاری می‌توانید انجام دهید تا هشدار را کاهش دهید. به عنوان مثال، ایده خوبی است که بپرسید آیا سیستم دارای هوش است تا تفوت بین حرکات یک حیوان خانگی و یک مزاحم واقعی را احساس کند. نصب ساده باتری های جدید به طور معمول می‌تواند مانع عمده ای برای آلارم های دروغین مزاحم باشد، چرا که می‌توان اطمینان حاصل کرد که درب ها و پنجره ها قبل از سرقت سیستم بسته شده اند (حفظ باد و سایر عوامل محیطی از فعال شدن سنسورها).

اگر شما دارای یک ویژگی پیشرفته تر در محل، مانند یک آشکارساز شیشه ای آکوستیک هستید (هنگامی که یک سارق سعی در افتادن از طریق پنجره را دارد، حس می‌شود)، همچنین می‌تواند، به عنوان مثال، شکستن یک شیشه ی نوشیدنی( شراب)، حس شود. بدیهی است که شما خدمات اورژانسی را در این مورد ارسال نکنید، بنابراین در مورد تکنولوژی شکستن شیشه dual-tech فکر کنید. اساسا، قبل از خاموش کردن زنگ، باید هم فرکانس شکستن شیشه و هم شوک در برابر پنجره ی شما را حس کند. این تضمین می‌کند که زنگ هشدار برای درگیری واقعی است و نه یک اشتباه خانوار.

شرکت تک نماسازان دشتستان:
تلفکس:077-34227888
همراه:09171774347
مدیرعامل:اردشیری

نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما

 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر