برای تماس مستقیم کلیک کنید
کاغذ دیواری سه بعدی
menusearch
taknamasazanco.ir

کاغذ دیواری سه بعدی

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۶/۴/۳۰ جمعه
(1)
(0)

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی

معرفی کاغذ دیواری :

در سال های گذشته استفاده از کاغذ دیواری نسبت به امروزه رواج زیادی نداشت اما امروز با ساخته شدن کاغذ دیواری هایی زیبا و با طرح های مختلف و شیک ، مردم استفاده از آن را به عنوان یک دیوار پوش لوکس و عالی برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل و شرکت های خود در نظر میگیرند .
 
تغییرات زیبای بوجود آمده ناشی از استفاده کاغذ دیواری منحصر به فرد است و انواع رنگ ها نمی توانند این تغییر را ایجاد کنند. کاغذ دیواری دارای نقش و نگار برجسته ای است که رنگها اینگونه نیستند، از جمله ی این نقش و نگار ها می توان به مخمل ، اکلیل و گاهی نگین اشاره کرد که در طراحی آن استفاده می شود. دسته ای از کاغذ دیواری ها هستند که به صورت سه بعدی در فضا کار می شوند که واقعا جلوه ی زیبایی به دکوراسیون داخلی منزل و محل کار ما می دهند.
 


ساخت کاغذ دیواری با مواد و متریال مختلفی همراه است که مهمترین آن روکش وینیل است که کاغذ دیواری را عایق شستشو و دوده می کند یعنی با این روکش می توانید کاغذ دیواری را با اطمینان کامل بشویید و همچنین مطمئن باشید که ضد دوده است و به هیچ عنوان بر اثر سوختن غذا و یا دود کردن از بخاری ها و شومینه های موجود در منزل هیچوگونه دوده ای به خود نخواهد گرفت .
 
با توجه به طرح های گوناگون و بسیار زیبایی که کاغذ دیواری دارد میتوان به این ویژگی اشاره کرد که کاغذ دیواری بر خلاف رنگ ها و دیوارپوش های  مختلف از ماندگاری زیادی برخوردار است. با توجه به ویژگی ضد دوده بودن کاغذ دیواری رنگ آن عوض نمیشود. در مقایسه ی رنگ با کاغذ دیواری ، پارگی و خرابی کاغذ دیواری ها نسبت به رنگ ها به مراتب کمتر است و در صورت کثیف شدن کاغذ دیواری با خودکار ، ماژیک یا رنگ میتوان آنرا با مواد شوینده نظیر  ( تاید، ریکا ، صابون ، وایتکس ) شست.
هزینه استفاده از کاغذ دیواری با وجود دوام و جلوه ی زیبایی که کاغذ دیواری به دکوراسیون داخلی منزل یا شرکت های تجاری و اداری می دهد نسبت به سایر محصولات طراحی داخلی مناسب و مقرون به صرفه تر است.
 
همچنین در این مقاله مفید سعی کردیم برای شما عزیزان همراه همیشگی وبلاگ شرکت تک نما سازان راجب یکی از اقسام کاغذ دیواری ، یعنی کاغذ دیواری سه بعدی صحبت کنیم.
پس با ما در ادامه این مقاله مفید و کاربردی همراه باشید .
 
 
 

کاغذ دیواری 3 بعدی :

امروزه یکی از لوازم تزیین خانه ها, استفاده از کاغذ دیواری می باشد. کاغذ دیواری عرضه شده در شرکت تک نماسازان در انواع طرح ها و مدل های مختلفی وجود دارند. یکی از جدیدترین مدل های کاغذ دیواری , کاغذ دیواری سه بعدی می باشند. در این مطلب با مدل های کاغذ دیواری سه بعدی زیبا با طرح های مدرن آشنا می شویم.
 

طرح های مدرن و زیبای کاغذ دیواری 3 بعدی شرکت تک نماسازان :

امروزه استفاده از کاغذ دیواری های سه بعدی گسترش زیادی