برای تماس مستقیم کلیک کنید
معرفی ویژگی های کانکس کامپوزیتی
menusearch
taknamasazanco.ir

معرفی ویژگی های کانکس کامپوزیتی

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۶/۸/۲۳ سه شنبه
(4)
(0)

معرفی ویژگی های کانکس کامپوزیتی

معرفی ویژگی های کانکس کامپوزیتی
کامپوزیت براي پوشش نمای بيرونی و يا دکوراسيون داخلی ساختمان‌ها به صورت ديواره، پارتيشن و سقف کاذب کاربرد فراوانی دارد اين ورق‌ها متشکل از دو لايه ورق آلومينيومی در پوسته‌های بيرونی و يک لايه از مواد پلی اتيلن و يا مواد نسوز کانی در وسط است.
نمای کامپوزیت در بسیاری از ساختمان‌ها و سازه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، کامپوزیت ورق‌های آلومینیومی و آلیاژدار هستند.عواملی چون مقاومت در برابر رطوبت، حرارت و آفتاب و.. عدم زنگ زدگی و پوسیدگی باعث گردیده روز به روز بیشتر مورد استفاده قرار بگیرد.
قابلیت‌هایی چون خم شدن و رنگ پذیری کامپوزیت باعث شده زیبایی‌های خاصی به نمای بیرونی و داخلی ساختمان بدهد. ورق‌های کامپوزيت با توجه به ضخامت، نوع آلياژ آلومينيومی لايه‌ها، نوع رنگ بکار رفته در پوسته بيرونی و نوع مواد بکار رفته در لايه ميانی تنوع وسيعی را به ورق‌های مذکور می‌دهد که هر کدام از انواع آن کيفيت و کاربرد معينی را دارا است از اين رو جابه جايی کاربرد آن‌ها زيان‌های فاحشی را بوجود می‌آورد.کامپوزيتها موادی چند جزئی هستند که خواص آنها در مجموع از هرکدام از اجزاء بهتر است.ضمن آنکه اجزاي مختلف، کارايي يکديگر را بهبود می‌بخشند.
کانکس با نمای کامپوزیت نمونه ای زیبا از کانکس است که در نمای بیرونی آن از ورق کامپوزیت استفاده شده است. ورق‌های کامپوزیت در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف در بازار موجود می‌باشند و میتوان از آنها برای پوشش بیرونی و نمای بیرونی کانکس مورد استفاده قرار داد.
کانکس کامپوزیتی می‌تواند جهت کاربردهای متفاوتی مورد استفاده قرار گیرد، گاهی لازم است که فضای اداری شما از نمای زیبایی برخوردار باشد بنابراین تصمیم میگیرید که کانکس اداری خود را با نمای کامپوزیت بپوشانید، گاهی لازم است که کیوسک نگهبانی یا کانکس حراست و دیدبانی شما از نمای شکیل و زیبایی برخوردار باشد بنابراین جهت نمای بیرونی کانکس نگهبانی از کامپوزیت استفاده میکنید حتی در کانکس فروش بلیط الکترونیک نیز میتوان از کامپوزیت استفاده کرد.
انواع کامپوزیت:
کامپوزیت‌ها به سه دسته CMC, PMC, MMC تقسیم می‌شوند که به ترتیب کامپوزیت با پایه فلزی، پلیمری و سرامیکی گفته می‌شوند.در کشور ما بیشتر کامپوزیت با پایه فلزی استفاده می‌شود.
مزیت استفاده از کامپوزیت در نمای بیرونی کانکس:
1- سبکی وزن
2- سطح هموار و یکنواختی رنگ
3- شکل پذیری
4- تنوع رنگ
5- مقاومت در برابر آتش سوزی
6- عملکرد غیریکپارچه در زلزله
7- امکان آب بندی نما
8- بی نیازی به شستشو
9- قابلیت تعویض پانل ها
شرکت تک نماسازان با شماره ثبت 2126 دارای کادر مجرب و متعهد با رزومه کاری بالا و همکاری با شهرداری ها و سازمان های مختلف آماده همکاری و مشاوره در زمینه طراحی و اجرای انواع کانکس و خانه پیش ساخته با امکانات منحصر به فرد و خلاقانه است.


تلفن های تماس:
همراه: 09171774347
تلفکس:077-34227888
آدرس: بوشهر-برازجان-مرکز تجاری الهیه-پلاک A3
مدیرعامل:اردشیری


کانکس تولیدی شرکت تک نماسازان چه مشخصات و امکاناتی دارد؟​

نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام