menusearch
taknamasazanco.ir

7 نکته درباره سالن غذا خوری

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۵/۶/۱۴ یکشنبه
(0)
(0)

7 نکته درباره سالن غذا خوری

7 نکته درباره سالن غذا خوری
1-دکوراسیون فضای غذا خوری باید تکمیل کننده سبک کلی خانه باشد،به ویژه در مواردی که در دیگر اتاق ها به فضای غذاخوری مشرف باشند.
2-اگر فضای غذا خوری مشرف به اتاق پذیرایی یا نشیمن باشد،بهتر است که مبلمان و دیگر عناصر این فضا را کاملا با مبلمان اتاق های مجاور،هماهنگ تهیه کنید.
3-در بسیاری از موارد که دکور خانه سبک مشخصی ندارد،می توانید از تلفیق چند سبک مبلمان داخل خانه برای فضای غذا خوری بهره ببرید.
4-توصیه می شود فضای نهارخوری را با استفاده از فرش در زیر میز غذا خوری،از دیگر نقاط تفکیک کنید که البته در اتاق های کوچک نیازی به این کار نیست.
5-اگر فضای غذا خوری جایی است پرتردد و اعضای خانواده وقت زیادی را در آنجا سپری میکنند،بهتر است که روکش های مبل و صندلی مقاوم،همچنین از کف پوشها و پوشش های دیواری با دوام و با قابلیت پاکیزگی سریع و نگهداری آسان استفاده کنید.
6-خوب است که در سالن نهار خوری،مکانی را نیز برای گذاشتن ظروغ و وسایل مورد نیاز تعبیه کنید که نزدیک به میز غذا خوری باشد.دراین صورت،امر پذیرایی،سرو و صرف غذا،چه برای خوانواده و چه برای مهمانان راحت تر و سریع تر انجام می گیرد.برای مثال می توانید از انواع کمد،قفسه و بوفه استفاده کنید.
7-از جمله عنصر مهمی که باید در دکوراسیون این اتاق لحاظ شود،راحتی است.قبل از خرید میز غذا خوری،به فضای کافی برای تحرک آرنج و پاها به هنگام صرف غذا فکر کنید و ببینید آیا با توجه به تعداد اعضای خانواده،مابین دو صندلی فضای کافی وجود خواهد داشت یا نه.

طراحی سالن غذا خوری
طراحی سالن غذا خوری
طراحی سالن غذا خوری

طراحی سالن غذا خوری
طراحی سالن غذا خوری
منبع:ویستا
نمونه کارهای اجرایی شرکت
 تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما

 

 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت سازنده