برای تماس مستقیم کلیک کنید
چگونه بهترین رنگ را برای کابینت آشپزخانه خود انتخاب کنیم
menusearch
taknamasazanco.ir

چگونه بهترین رنگ را برای کابینت آشپزخانه خود انتخاب کنیم

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۵/۶/۱۶ سه شنبه
(1)
(0)

چگونه بهترین رنگ را برای کابینت آشپزخانه خود انتخاب کنیم

چگونه بهترین رنگ را برای کابینت آشپزخانه خود انتخاب کنیم
وقتی صحبت از آشپزخانه می‌شود نگاه ها به سمت کابینت آن می‌رود و اولین پرسش در رابطه با هر کابینتی رنگ آن است.
اینجاست که مهترین سوال پیش می‌اید: چه رنگی؟ برای پاسخ این سوال با ما متخصصان سایت تک نماسازان همراه شوید.
مطمئنا کابینت اگر مهمترین بخش هر آشپزخانه ای نباشد حداقل یکی از مهترین قسمت هاست که بشدت در زیبایی یا زشت بودن اشپزخانه شما موثر است، بیاد داشته باشد اولین چیزی که با ورود به هر آشپزخانه ای در ابتدا به چشم می‌آید کابینت ها هستند از همین رو طرح و رنگ آن مهترین بخش دکوراسیون یک آشپزخانه است.
شایان به ذکر است که رنگی که استفاده می‌کنید را فقط نباید صرفا برای زیبایی بکار ببرید بلکه هارمونی رنگ و مکمل بودن رنگ با بقیه اجزا خصوصا رنگ دیوار بشدت مهم و با اهمیت است. تا جایی که بخاطر رنگ و نمای کلی اشپزخانه و منزل حتی شاید مجبور باشید رنگی که دوست دارید را کنار بگذارید. همچنین توجه داشته باشید که امروزه و در دکوراسیون مدرن از دو رنگ استفاده می‌شود یکی به عنوان رنگ غالب و دیگری به عنوان پس زمینه یا بقول معروف در ترکیب با رنگ اصلی و مورد نظر، که بهترین رنگ برای ترکیب رنگ سفید است. امروزه دیگر استفاده از تک رنگ برای کابینت تقریبا امری قدیمی و منسوخ شده است.
امیدواریم خدا توفیق دهد و در اینده نi چندان دور مطالبی درباره مدل های کابینت نیز برای شما فراهم کنیم،حال با ما همراه باشید با مقاله ای در باب رنگ های پرطرفدار و مرسوم برای کابینت که امیدواریم بتواند کمکی باشد برای شما خوبان.

سفید
رنگ سفید معمول ترین در رنگ کابینت خصوصا میان ایرانی هاست، رنگ سفید که نمادی از پاکی است برای کسانی که میخواهند ظاهر اشپزخانه‌ آنها خیلی تمیز و بهداشتی بنظر بیاید انتخاب اول است، همچنین رنگ سفید نور را به خوبی منعکس میکند و فضا را روشن تر میکند. سفید رنگی است که با بیشتر رنگ ها ست میشود پس اگر نمیدانید چه رنگی برای کابینت های خود انتخاب کنید توصیه ما این است: سفید هرگز انتخاب اشتباهی نیست.

چگونه برای کابینت آشپزخانه بهترین رنگ را انتخاب کنیم

توصیه ما به شما استفاده از رنگ سفید غالب همراه با رنگ های مکمل است.رنگ سفید چون خنثی است پس بهتر است با رنگ دیگری ترکیب شود تا زیبایی و جلوه بیشتری به اشپزخانه تان بدهد.

چگونه برای کابینت آشپزخانه بهترین رنگ را انتخاب کنیم

اگر به توصیه بیشتر نیاز دارید، نظر متخصصان این سایت به استفاده از رنگ سفید همراه با رنگ سیاه است که این تضاد و دوگانگی همان طور که مشاهده میکنید به شدت جذاب و مدرن است.

نمونه کابینت آشپزخانه ترکیبی از رنگ سفید و مشکی

مشکی
یکی از رنگ هایی که در میان ایرانی ها اصلا طرفدار نداشت رنگ مشکی یا همان سیاه بود، مردم آن را رنگ کثیف و دلگیری می‌دانستند اما امروزه اوضاع تغییر کرده و به قول معروف مشکی رنگ عشقه. جدا از شوخی مشکی این روزها از مدرن ترین رنگ ها برای کابینت است و کابینت های مشکی رنگ به صورت براق یا گلس بشدت روی بورس هستند.
هرچند در استفاده از این رنگ رعایت نکاتی ضروری است که از جمله‌ آنها زیاده روی نکردن در استفاده از این رنگ است، همین طور این رنگ برای به چشم امدن نیازمند مکمل است و حتما باید به صورت ترکیبی استفاده شود و همچنین تکرار میکنیم که حواستان به رنگ دیوار خانه و اشپزخانه باشد تا تعادل نسبی در رنگ کلی رعایت شود.

نمونه کابینت آشپزخانه با رنگ مشکی

نمونه کابینت آشپزخانه با رنگ مشکی

نمونه کابینت آشپزخانه با رنگ مشکی

طوسی
طوسی از رنگ های خنثی است که مناسب است با رنگ های دیگری ترکیب و استفاده شود، طوسی رنگی مدرن و در برخی موارد جایگزینی برای رنگ مشکی است. و افرادی که مشکی را نمی‌پسندند می‌توانند از طوسی تیره استفاده کنند، لازم به ذکر است که همخوانی این رنگ با کفپوش و وسایل نباید فراموش شود.

نمونه کابینت آشپزخانه با رنگ طوسی

نمونه کابینت آشپزخانه با رنگ طوسی

نمونه کابینت آشپزخانه با رنگ طوسی

قهوه ای یا طرح چوب
طرح چوب یا همان قهوه ای از رنگ های پرطرفدار برای کابینت است که تواند فضای آشپزخانه شما را به محیطی مدرن و زیبا تبدیل کند. البته بهتر است که در انتخاب این رنگ تعادل را رعایت کنید و از رنگ قهوه ای خیلی روشن یا تیره برای فضای آشپزخانه خود استفاده نکنید. همچنین با قرار دادن گیاهان خانگی بر روی این مدل کابینت ها می‌توانید بر جذابیت ان بیفزایید.

نمونه کابینت آشپزخانه با رنگ مشکی

نمونه کابینت آشپزخانه طرح چوب

نمونه کابینت آشپزخانه طرح چوب

قرمز
رنگ قرمز فضای را به فضایی گرم و زیبا تبدیل می‌کند و انرژی خاصی به ان می‌دهد. این رنگ ابدا رنگ افراد محافظه کار نیست پس اگر فرد محتاطی هستید که می‌خواهید هیچ نظر منفی از کسی در رابطه با کابینت هایتان نشنوید پس بیخیال این رنگ شوید یا به سراغ انواع تیره و یا مات ان بروید. اما در مقابل اگر فردی هستید که بیشتر برای هوای دل خود کاری انجام می‌دهید پس بدون هیچ ترسی این رنگ را انتخاب کنید. خواهید دید این رنگ هیجان و نمای بسیار خاصی به فضای شما خواهد داد که قطعا باعث رضایتتان می‌شود. البته به این نکته توجه کنید که رنگ قرمز اشپزخانه شما را قدری کوچک تر نشان می‌دهد و در صورت زیاده روی در این رنگ محیط قدری خسته کننده و دلگیر می‌شود.

نمونه کابینت آشپزخانه قرمز رنگ

نمونه کابینت آشپزخانه قرمز رنگ

همچنین برای بهتر کردن فضا و ایجاد ملایمت و زیبایی بیشتر بهتر است که رنگ قرمز را با رنگ سفید ترکیب کنید، از نظر متخصص های سایت رنگ قرمز رنگی بشدت جذاب است که ترکیبش با سفید ضروری است. در موارد خاص می‌توانید از ترکیب قرمز و مشکی استفاده کنید که طرحی جالب اما خیلی تیره به وجود می‌اورد.

نمونه کابینت آشپزخانه با رنگ قرمز

آبی
آبی خصوصا آبی کمرنگ برای کابینت های سبک کلاسیک یک رنگ عالی است. آبی هم مثل رنگ قرمز رنگی کمتر عام است هرچند بیشتر از قرمز می‌توان ان را مورد استفاده قرار داد چون به ان تند و تیزی نیست اما خب نباید انتظار داشت که به اندازه قرمز هیجان را وارد محیط شما کند، رنگ آبی هم به گونه ای است که باید بصورت ترکیبی و با ترکیب رنگ سفید به کار گرفته شود.
نمونه کابینت آشپزخانه با رنگ آبی

نمونه کابینت آشپزخانه با رنگ آبی

نمونه کابینت آشپزخانه با رنگ آبی

بنفش
رنگ بنفش یکی از ان رنگ هاست که استفاده از مات و براق ان بین ایرانی ها در حال گسترش است، بنفش بیش از بقیه رنگ ها (به استثنای سیاه و سفید که رنگ های عام هستند) حس لوکس و اشرافی بودن را منتقل می‌کند، بیاد داشته باشید اگر بنفش را برای کابینت های خود انتخاب میکنید حتما باید از این رنگ در نقاط دیگر آشپزخانه نیز خود استفاده کنید تا دکوراسیونی یکدست تر و زیباتر داشته باشید.

نمونه کابینت آشپزخانه با رنگ بنفش

نمونه کابینت آشپزخانه با رنگ بنفش

نمونه کابینت آشپزخانه با رنگ بنفش

زرد
از قدیم گفته اند چهاردیواری و اختیاری، یعنی هرکاری که دوست دارید با فضای خانه خودتان انجام دهید که باب میلتان شود. استفاده از رنگ زرد این چنین حکمی دارد، قطعا بسیاری از افراد ان را دوست نخواهند داشت اما قبل از تصمیم گیری و زود قضاوت کردن نگاهی به عکس های زیر و نمونه های عکس در اینترنت بیاندازید تا متوجه شوید که زرد چه رنگ هیجان انگیز و جالبی است که استفاده از ان برای برخی از اشپزخانه ها انتخابی بسیار هوشمندانه خواهد بود. رنگ زرد در ترکیب با سیاه طرحی جالب به وجود خواهد اورد.

نمونه کابینت آشپزخانه با رنگ زرد

نمونه کابینت آشپزخانه با رنگ زرد

نمونه کابینت آشپزخانه با رنگ زرد
نارنجی
اگر در خانه خود مبلمان به رنگ نارنجی دارید پس رنگ نارنجی برای اشپزخانه تان رنگ اشتباهی نیست. این رنگ هم مثل قرمز پر هیجان است و هم مثل زرد خاص. فقط توجه کنید که نارنجی مثل رنگ قرمز اشپزخانه را شلوغ نشان می‌دهد پس از وسایل اضافی خود در دکوراسیون بکاهید تا نمای بهتری بدست اورید.

نمونه کابینت آشپزخانه با رنگ نارنجی

نمونه کابینت آشپزخانه با رنگ نارنجی

نمونه کابینت آشپزخانه با رنگ نارنجی

سایر رنگ ها
انسان موجودی است با علاقه های شخصی و البته دارای ازادی و قدرت انتخاب. در بالا به رنگ های مرسوم و بیشتر مورد استفاده در کابینت های منازل پرداختیم. اگر رنگ دیگری در ذهن داشتید که در این مطلب نیامده بود دلیل بر بی سلیقه گی شما یا انتخاب غلط شما نیست، بلکه به این معنی است که باید با با یک متخصص دکوراسیون که منزلتان را دیده مشورت کنید تا بتواند شما را راهنمایی کند و رنگ مورد نظرتان را تایید کند، بهرحال هرچه نباید ان شخص خانه های بیشتری دیده و حداقل از روی تجربه هم که شده میتواند کمک بزرگی برای شما باشد.
در نهایت از توجه شما به این مطلب سپاس گذاریم، امیداریم که توانسته باشیم به شما در یکی از مهمترین انتخاب های منزلتان کمک کرده باشیم و مجددا فراموش نکنید که گروه و متخصصان ما برای این کار دور هم جمع شده اند که شما را راهنمایی کرده و بهترین ها را برای شما به وجود بیاورند، پس اگر سوالی در این زمینه داشتید حتما با شماره های ما تماس بگیرد یا حضورا به دفتر شرکت مراجعه فرمایید.

نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر