برای تماس مستقیم کلیک کنید
6 نکته مهم درباره کابینت های آشپزخانه
menusearch
taknamasazanco.ir

6 نکته مهم درباره کابینت های آشپزخانه

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۵/۶/۱۷ چهارشنبه
(0)
(0)

6 نکته مهم درباره کابینت های آشپزخانه

6 نکته مهم درباره کابینت های آشپزخانه

1-در اپارتمان های جدید امروزی که اپن هستند و کابینت ها از پذیرایی و اتاق های دیگر به راحتی دیده می‌شوند توجه به چیدمان و زیبایی کابینت ها اهمیت بیشتری پیدا میکند.توجه به چیدمان کابینت کمک میکند که خانه و آشپزخانه تان تمیز و مرتب باشید.
2-گاهی وقت ها مجبور می‌شوید برای برداشتن یک وسیله تمام وسایل را به هم بریزید.بهتر است لوازم و وسایلی را که کمتر از آنها استفاده میکنید در طبقات بالاتر و قسمت های عقبی کابینت قرار دهید و وسایلی را که در طول روز چندبار ازآنها استفاده میکنید در قسمت های جلویی قرار دهید.
3-معمولا سایه کابینت ها روی میزها و سایه هود روی اجاق گاز می‌افتد و موجب می‌شود نور کافی برای انجام کارهای پخت و پز وجود نداشته باشد.توصیه می‌شود در آشپزخانه علاوه بر نور عمومی از نور موضعی هم استفاده کنید تا هنگام کار نور کافی و دید بهتری داشته باشید.
4-برای صرفه جویی در فضا قابلمه های کوچک تر را در قابلمه های بزرگتر قرار دهید.می توانید قابلمه ها و لوازمی که زیاد به انها احتیاج پیدا میکنید در کابینت ها و قفسه های حمل قرار دهید تا مجبور نشوید دائم در کابینت ها را باز و بسته کنید و دسترسی راحت تری به وسایل داشته باشید.
5-قرار دادن لوازم و وسایل برقی که به ندرت مورد استفاده قرار می‌گیرند روی کابینت و میز آشپزخانه فضای زیادی میگیرند که برداشتن و قرار دادن انها در کابینت فضای زیادی در اختیارتان قرار میدهد.


نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر