برای تماس مستقیم کلیک کنید
١١ نکته درباره پوشش دیوارھای منزل
menusearch
taknamasazanco.ir

١١ نکته درباره پوشش دیوارھای منزل

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۵/۶/۲۱ یکشنبه
(1)
(0)

١١ نکته درباره پوشش دیوارھای منزل

١١ نکته درباره پوشش دیوارھای منزل
▪ در اتاق نشیمن بھتر است از پوشش ھای دیواری با الیاف طبیعی وپارچه ای استفاده کنید تا یک حس دوستانه و صمیمی به اطراف و اطرافیان تان منتقل شود.

▪ در اتاق پذیرایی ترجیحا از پوشش ھایی استفاده کنید که در آن از براده ھای چوب، خرده ھای فلز و موادی مثل پی وی سی به کار رفته باشد.چنین پوششی در ضمن رسمی بودن، مقاومتش نسبت به سایر پوشش ھا بیشتر است. ی در تعیین پوشش اتاق بچه ھا می‌توانید از طرح ھای متنوع عروسکی و رنگ ھای شاد و درخشان کمک بگیرید.

▪ با استفاده از طرح ھای عمودی و با فاصله، می‌توانید دیوارھا را بلندتر جلوه داده و این حس را القا کنید که انگار سقف در فاصله ای مرتفع تر از ارتفاع واقعی اش قرار گرفته است.

▪ با استفاده از طرح ھای افقی، می‌توانید خانه را وسیع تر و پھن تر از آنچه ھست، نشان داده و در عین حال، سقف را به کف نزدیک تر نشان دھید.

▪ با استفاده از طرح ھای شلوغ و گُل دار، می‌توانید فضا را کوچک تر نشان دھید.

▪ با استفاده از طرح ھای قطری و زیگزاگ، می‌توانید محیط را زنده و پویا جلوه دھید. چنین طرح ھایی به عنوان طرح ھای انرژی زا شناخته می‌شوند.

▪ یادتان باشد که اگر الگوی پوشش دیواری تان خیلی نزدیک به ھم و مرتب در خطوط افقی و عمودی قرار داشته باشد، پوشش دیوارتان بر جلوه محیط غلبه خواھد کرد، به نحوی که مبلمان و وسایل داخل اتاق کمتر دیده می‌شوند.

▪ یادتان باشد که ھماھنگی بین بافت پوشش دیواری و دیگر زیر مجموعه ھای مبلمان بسیار مھم بوده و بھتر است که این اقلام را در یک طیف رنگی و یا مکمل یکدیگر انتخاب کنید.

▪ بھتر است قبل از انتخاب پوشش دیواری، از تاثیر رنگ ھا بر محیط و موارد استفاده شان در مکان ھای مختلف آگاھی داشته باشید. رنگ ھا حتی اگر با الیافی طبیعی و در قالب پوشش دیوار ھم باشند تاثیر زیادی بر محیط می‌گذارند. باید توجه کنید که طرح و رنگ باید با روحیه اعضای خانواده متناسب باشد چون ھر کدام از آنھا حس متفاوتی را به محیط القا می‌کنند.

▪ از رنگ ھای درخشان بھتر است که در اتاق کودکان استفاده کنید. این رنگ ھا موجب ایجاد انرژی و ھیجان در کودکان می‌شود. به طور معمول رنگ ھای درخشنده با رنگ سفید رقیق می‌شوند.

نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر