برای تماس مستقیم کلیک کنید
در این دنیای صنعتی شادی را به خانه خود ببرید
menusearch
taknamasazanco.ir

در این دنیای صنعتی شادی را به خانه خود ببرید

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۵/۶/۲۷ شنبه
(0)
(0)

در این دنیای صنعتی شادی را به خانه خود ببرید

در این دنیای صنعتی شادی را به خانه خود ببرید
زندگی در شھرھای صنعتی باعث شده که انسان بیشتر خواھان احساس آرامش و راحتی در خانه باشد و در صورت شاغل بودن پس از بازگشت به منزل، دوست دارد در محیطی آرام و دلپذیر ھر چند کوچک، شب را به صبح برساند تا روز دیگری شروع شود. پرسشی که ذھن بسیاری را به خود مشغول ساخته، این است که چگونه می‌شود این محیط را فراھم کرد تا ھمه اعضای خانواده بتوانند از آن بیشترین لذت را ببرند؟ از آنجایی که افراد به دلایلی نمی‌توانند در خانه ھای ویلایی یا خیلی شیک و بزرگ زندگی کنند به خانه ھای کوچک روی می‌آورند. این خانه ھا نیز به دلیل کوچکی، زیبایی چندانی ندارند. پس چگونه می‌توان علیرغم کوچکی خانه ھا، آنھا را بزرگ، زیبا و جذاب جلوه داد و در عین حال از زیبایی آن لذت برد؟ ما چند پیشنھاد برای شما که به محیط خانه خود اھمیت می‌دھید، داریم که اگر به آنھا عمل کنید مطمئنا خانه ای زیبا و محیطی دلچسب خواھید داشت. اگر به موارد ذیل عمل کنید، می‌بینید که حتی در خانه ھای کوچک ھم می‌توانید احساس شادی و دلبازی داشته باشید. امیدوارم که این توصیه ھا را جدی بگیرید. گذاشتن عکس ھایی از اعضای خانواده در گوشه و کنار منزل بسیار خوب است اما از افراط خودداری کنید، به خصوص در مورد عکس ھای خودتان. اضافه کردن گیاه، سنگ،صدف و دیگر عناصر طبیعی به تزیینات خانه، تاثیر بسیار خوبی در روحیه اعضای خانواده دارد و در واقع طبیعت را به درون خانه می‌آورد.
ھرگز سعی نکنید در تزیین منزل به کمال مطلق دست یابید. خانه شما باید زنده به نظر برسد و این به معنای کمی به ھم ریختگی است. بنابراین ھمه چیز نباید ھمیشه درست درجای خود باشد. با گذاشتن چند شاخه گل تازه در خانه، روحیه شادی به افراد بدھید.
سعی نداشته باشید لوازم منزل را ھم رنگ انتخاب کنید بلکه باید بر ھماھنگی رنگ ھا توجه کنید. تزیین خوب خانه به این معنا نیست که ھمه چیز یک رنگ باشد. در اثاث خانه به دنبال خطوط زیبا، خوشایند و فرم محکم و جاندار باشید. اگر وسیله ای شکلی دارد که می‌دانید ھمیشه دوستش خواھید داشت ھمان را انتخاب کنید. به طور حتم شما در طول زمان از طرح، رنگ و پارچه آن خسته خواھید شد که این مشکل با تعویض رویه حل می‌شود. مھم این است که فرم و مدل این وسیله را دوست داشته باشید. ھنگام جور کردن پارچه ھایی با طرح ھای مختلف یک یا دورنگ پایه را ھمسان در نظربگیرید. لوازم خانه را از نوع راحت و قابل استفاده تھیه کنید تا به خانه شما حال و ھوای صلح آمیز و آرام بخش بدھد. استفاده از فرش و گلیم با الیاف طبیعی و پارچه ھایی چون کتان و ابریشم خام، حس با صفایی به خانه می‌دھد و آن را به یک آشیانه گرم مبدل می‌کند. به خاطر داشته باشید که گاھی یک گردنبند زیبا بسیار بیشتر از یک گردنبند با گوشواره و دستبند یک شکل جلب توجه می‌کند. در چیدن لوازم منزل نیز این قانون وجود دارد. ترکیب جالب و ابتکاری لوازم منزل به شرط آن که در آن افراط نشود، بسیار زیباتر از یک سری مبلمان و میز و صندلی یک شکل خواھد بود. حمام و سرویس ھای بھداشتی خانه را با شمع تزیین و با صابون ھای خوشبو، عطرآگین کنید. جزئیات کوچک مانند رومیزی، بشقاب ھا، لیوان ھا، زیربشقاب ھا، گل و دیگر لوازم روی میز را که تفاوت فراوانی ایجاد می‌کنند از یاد نبرید. این رنگ ھا و ریزه کاری ھا ممکن است به نظر دست وپاگیر باشند اما آن قدر موثرند که ارزش زحمت را دارند. در انتخاب لوازم فلزی به دنبال کیفیت باشید و در صورت لزوم لوازم کھنه را عوض کنید. سینک ظرفشویی، شیرآلات و امثال آن به تدریج به نظر نمی‌آیند اما تعویض آنھا تاثیر بسیاری بر نمای کلی خانه می‌گذارد. از آن جایی که آثار ھنری موجود در منزل معرف شخصیت شماست، لوازم خانه را طوری انتخاب کنید که بر زیبایی تابلوھا و آثار ھنری دیگر موجود در خانه بیفزاید. وسایل خانه را طوری نچینید که توجه را از آثار ھنری به خود جلب کنند. اتاق ھای خود را پر از وسایل نکنید. ھر چیز خوبی با افراط به سوی بدی متمایل می‌شود، کمی از این و کمی از آن کافی است. مراقب باشید که اتاق را با رنگ یکنواخت، ظروف فلزی کوچک و بزرگ، اشیای چوبی، کاغذ دیواری و برگ ھای طلایی پر نکنید. سعی کنید در یک اتاق ساده و خلوت، غافل گیری ھای خلاقانه ترتیب دھید. طراحی خوب شامل انتخاب رنگ و حس صحیح است با چاشنی ھایی از تزیینات زیبایی که دوستشان دارید.در پایان، مھم ترین چیز در خانه پرده است. به این ترتیب که اگر خانه کوچکی دارید سعی نکنید پرده ھایی که لازم دارند را به آن آویزان کنید چون ھر چه پرده ضخیم تر و پرلایه تر باشد خانه را کوچک تر جلوه می‌دھد. بنابراین برای خانه ھای کوچک از پرده ھای تور و یک لایه که از آن چیزی آویزان نیست، به عبارتی وان ندارد، استفاده کنید یا در صورت تمایل از وان ھای کوچک و خیلی ظریف استفاده کنید.
● گیاھان خانگی
سعی کنید شاخه گل ھا را بلند بگیرید و ھنگام چیدن گل از شاخه، این کار را به آرامی و حتی امکان به وسیله قیچی مخصوص انجام دھید.
ھیچ می‌دانستید که عسل به جز این که خواص زیادی دارد، در حفظ شادابی گل ھم اثربخش است؟ برای این منظور کافی است پس از چیدن گل، کمی عسل به انتھای ساقه آن بمالید.ھنگام جابه جا کردن قلمه ھای گل نیز برای آن که خشک نشود، می‌توانید طبق روش با از عسل استفاده کنید. به محض آن که گل را از شاخه جدا کردید، آن را مدتی در آب نیم گرم سپس در آب سرد قرار دھید. این عمل به دوام گل ھای شما کمک خواھد کرد. ھر روز آب گل ھای خود را عوض کنید. چند دقیقه ساقه گل ھا را در آب گرم قرار دھید و توجه داشته باشید که ھربار آب گل ھا را عوض می‌کنید،اندکی از انتھای ساقه آن بچینید تا گل ھای شما تازه تر بماند.اضافه کردن مقدار بسیار کمی نمک یا شکر (به اندازه یک نوک انگشت) نیز به گل ھای شما جان تازه ای می‌بخشد.

نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما


نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر