برای تماس مستقیم کلیک کنید
چگونه انرژی مثبت را به زندگی خود بیاورید
menusearch
taknamasazanco.ir

چگونه انرژی مثبت را به زندگی خود بیاورید

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۵/۶/۲۷ شنبه
(0)
(0)

چگونه انرژی مثبت را به زندگی خود بیاورید

چگونه انرژی مثبت را به زندگی خود بیاورید
شما با تغذیه مناسب مراقب سلامت خود هستید. برای رفع نگرانی از وضعیت جسمی تان به پزشک مراجعه می‌کنید اما خوب است بدانید برای داشتن جسم و روح سالم، موارد بسیار دیگری هم دست به دست هم می‌دهند و به ما برای رسیدن به سلامتی کمک می‌کنند. یکی از عواملی که شاید خیلی هم به آن توجه نمی‌کنیم، نوع دکوراسیون محل کار و زندگی مان است. میزان انرژی موجود در این دو مکان کاملا می‌تواند بر سلامت جسمی و روحی ما موثر باشد. همان طور که می‌دانیم انرژی حیاتی در تمام موجودات، اجسام و در همه جا وجود دارد ولی در بعضی نقاط انتشار انرژی، بیشتر از جاهای دیگر است. اصول نقاط مرتفع مثل مناطق کوهستانی و جنگل های انبوه که دارای درختان کهنسال بلند هستند و معابد، مساجد، کلیساها یا مکان هایی که مقبره بزرگواری است؛ هر جا که انسان در آن به عبادت خدا می‌پردازد و با فکر او تمرکز می‌کند و او را در قلب خود حس می‌کند، به افزایش انرژی درونی انسان و شفای او کمک می‌کند.
● دکوراسیون انرژی
به عقیده چینی های باستان، موقعیت و جهت پدیده ها در فضا از اهمیت به سزایی برخوردار بوده و محل سکونت، کار، نحوه قرارگیری اشیا، میز، مبلمان، کتابخانه و سایر مایملک انسان که او را از هر سو احاطه کرده اند، قادر به تاثیرگذاری بر سلامت رفتار و روان او هستند. براساس فنگ شویی اشکال هندسی، خطوط و استقرار صحیح اشیا در محیط های مناسب موجب همسویی نیروهای آسمانی با انسان و اشیا شده،سلامتی و موفقیت را به ارمغان می‌آورند.این تاثیرات، رفتار و شخصیت انسان را در جهت مثبت یا منفی و موزون یا ناموزون تعیین میکنند. بدیهی است که اصلی ترین عصاره دکوراسیون انرژی یا فنگ شویی، توجه به هماهنگی موجود در طبیعت بوده و کشف رموز طبیعت که همواره در حال سخن گفتن با بشر هستند و استفاده از
آنها در زندگی شخصی. برای تبدیل محیط اطراف خود به چنین اماکنی چه باید بکنیم؟ راهکار اجرایی برای بهره مندی از فضایی مثبت چیست؟
● پاک کردن انرژی های منفی
احتما می‌توانید برخی از این مکان ها را در اطراف خود مثال بزنید، اماکنی که ارتعاشات منفی آنها باست. بسیاری از ما تجربه کرده ایم که هنگام مراجعه به بعضی جاها حال خوب ما، بد می‌شود مثل جاهای گرفته، بدون گردش و تهویه هوا، بدون نور و زندگی. علت اصلی آن با بودن ارتعاشات منفی در این اماکن است. راهها و شیوه های متعددی وجود دارد که می‌توان با آن فضاها یا اماکن را از ارتعاشات منفی پاک و ارتعاشات مثبت و شفابخش را جایگزین آن کرد. این عمل به خصوص در مکان های عمومی مانند هتل ها یا کوپه قطار بسیار مفید واقع می‌شود اما می‌توان آن را به منظور پاکسازی و تقدیس منزل، محل کار یا اتومبیل خود نیز استفاده کرد، اغلب افراد پس از این عمل، احساس خوبی را تجربه می‌کنند.
راه کارهای موثر
▪ فرض کنید که یک درمانگر بخواهد به شفای بیمار بپردازد. کار کردن درمانگران در اتاقی که از انرژی های منفی پاکسازی شده باشد، بسیار اهمیت دارد. بهتر است در صورت امکان اتاقی انتخاب شود که در معرض نور آفتاب بوده و به فضای باز و هوای تازه دسترسی داشته باشد. پس آفتاب یکی از عوامل دفع انرژی های منفی است. ٢- علاوه بر این می‌توان با دود کردن مریم گلی و سرو آزاد یا هر گیاه خوشبو و ضدعفونی کننده دیگر، اتاق را پاکیزه نگاه داشت. پیش از برخاستن دود باید یکی از درهای خانه را باز گذاشت تا دود، انرژی مرده و منفی را جذب کرده، آن را از در اتاق خارج کند. ٣ -قرار دادن تکه های جواهر مناسب در اتاق نیز انرژی منفی را جذب می‌کند.
● چند توصیه ساده
حالا چند توصیه ساده برای این که محیط اطراف خود را سرشار از انرژی مثبت کنید:
١)هرگز به طور مداوم در اتاق بدون تهویه یا زیرنور چراغ های فلورسنت (مهتابی) کار نکنید. این نور فرکانسی تولید می‌کند که با ارتعاشات هاله تداخل کرده، موجب بروز فرکانس ضربه ای در حوزه انرژی می‌شود. دامنه فرکانسی این نورها برای تندرستی زیان آور هستند.
٢)وجود گیاهان، مولد انرژی و شفابخش هستند. می‌توانید در اتاق خود از حضور زنده گیاهان بهره مند شوید و زندگی را در کنار گیاهان تجربه کنید.
٣)استفاده از رنگ های شاداب و انرژی بخش نیز می‌تواند بسیار موثر باشد.
4)پخش موسیقی موزون برای از بین بردن انرژی های منفی در فضا و دفع امواج منفی مفید است. کاری کنید که نور و هوای زنده و تازه به زندگی تان جاری شود. با خواندن نام خداوند می‌توانید اتاق خود را به مکانی پاکیزه و سرشار از انرژی مثبت تبدیل کنید.

نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر