menusearch
taknamasazanco.ir

٧ نکته کاربردی چیدمان سالن پذیرایی

۱۳۹۵/۶/۲۹ دوشنبه
(0)
(0)
٧ نکته کاربردی چیدمان سالن پذیرایی
٧ نکته کاربردی چیدمان سالن پذیرایی
سالن پذیرایی ھر خانه بیشترین اھمیت را در خانه دارد. امروزه ما مھمان ھایمان را در سالن پذیرایی ، پذیرایی می کنیم، غذا می خوریم، تلویزیون می بینیم و روی کاناپه استراحت می کنیم. با رعایت ٧ نکته زیر در چیدمان سالن پذیرایی خانه خود می توانید فضای منزل را زیباتر و دلپذیرتر کنید. مجسمه ھای چوبی با حالت ھای دوستانه و عاشقانه را در کنار مبلمانی از چوب قرار دھید، چرا که چوب خودمانی ترین ماده قابل مصرف در مبلمان است. پتینه ھای کھنه کاری شده، به خصوص با رگه ھای طلایی، سالن پذیرایی شما را دنج تر می سازد. کاغذ دیواری ھم با گل ھای خوش رنگ به رنگ ھای ساده و ملایم اھمیت دارند. اگر می خواھید فضایی فوق العاده دوستانه ایجاد کنید، می توانید از روکش مبل شطرنجی یا گل دار استفاده کنید. سالن پذیرایی زمانی که به سمت رنگ ھای غلیظ و شاد پیش می رود، فضای جوان تری دارد ولی استفاده از قھوه ای، نقره ای، طلایی و قھوه ای قرمز سالن پذیرایی را رسمی و موقر می کند. به چیدمان اشیا دقت کنید، طوری که افراد در حین عبور و مرور مدام از صندلی و میز لگد نخورند و شاید لازم باشد بعضی مزاحم ھا را دور کنید.اگرچه بیشتر ما فکر می کنیم سالن پذیرایی کم نور، احساس امنیت به وجود می آورد ولی کمبود نور در درازمدت اثر بدی بر روحیه شما می گذارد.
بھتر است فضا را با نور کم و زیاد به صورت توام ایجاد کنید. یک قفسه چوبی برای چند کتاب شعر و یا موارد دیگر و قرار دادن آلبوم سی دی ھای موسیقی و فیلم در نظر بگیرید. با دیدن این قفسه کاربردی به یاد می آورید که راه ھای خوبی برای عصرھای دلتنگ جمعه وجود دارد.

نمونه کارهای اجرایی شرکت
 تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما


 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت تک نماسازان به شماره ثبت 2126 بود و دارای تمامی مجوزهای مربوطه می باشد،لذا کپی برداری بدون ذکر لینک سایت پیگرد قانونی دارد.
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتی