برای تماس مستقیم کلیک کنید
چگونه دیوار متحرک (پاراوان) در خانه بسازیم
menusearch
taknamasazanco.ir

چگونه دیوار متحرک (پاراوان) در خانه بسازیم

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۵/۶/۳۰ سه شنبه
(0)
(0)

چگونه دیوار متحرک (پاراوان) در خانه بسازیم

چگونه دیوار متحرک (پاراوان) در خانه بسازیم
در شرایطی که خیلی از ما فکر خانه دار شدن یا اجاره خانه ای متناسب با بودجه مان ھستیم، طبیعی است که زیاد دخالتی در طراحی و نقشه خانه محل سکونت مان نداشته باشیم. اما خب این دلیل نمی‌شود دست روی دست بگذاریم و فکر کنیم: «چقدر حیف که این اتاق کمی بزرگتر نیست!» یا «کاش می‌شد یک دیواری این وسط کشید» بله، مثلا ًھمین دومی، قبول کنید یک وقت ھایی آدم به دو فضای مجزا احتیاج دارد که مثلا ًیک اتاق بزرگ نمی‌تواند آن نیاز را برآورده کند، در این صورت حتماً لازم نیست که بفرستیم سراغ اوستا بنا و ھمکارانش تا مشکل مان حل شود، حتی لازم نیست به فکر خرید پارتیشن ھا و دیوارھای کاذب چند ده ھزار تومانی باشیم، آن دیوارھای نصف و نیمه و متحرک بعضی از این ادارات را دیده اید؟ بله داریم از دیوارک یا «پاراوان» صحبت می‌کنیم که شما می‌توانید با ھزینه اندکی آن را مطابق با ذوق و سلیقه خودتان تھیه کنید. پس چھار قطعه پانل چوبی (فرقی نمی‌کند تخته سه لایی، فیبر یا ھر جنسی که خودتان ترجیح می‌دھید) با ٩ عدد لولای ظریف و پارچه با رنگی متناسب با مبلمان و دکور اتاق تھیه کنید و از روی راھنمای ما پیش بروید.
اول پانل چوبی تان را در سایز مورد نظر ببرید و آماده کنید بعد پارچه را ھم در ھمان سایز و شکل با در نظر گرفتن ١٠ سانتی متر ببرید. می‌دانید که یکی از مزایای پاراوان متحرک بودن آن است که به ما امکان می‌دھد ھر وقت لازم بود آن را جمع یا جایش را عوض کنیم. حالا به تعداد پانل ھای پاراوان از روی پارچه ای که آماده کردید روکش ھای دیگر را آماده کنید و درست به ھمان تعداد پارچه ای از جنس ارزان تر ببرید و آماده کنید تا به عنوان آستر از آنھا استفاده کنیم.
اصلی ترین قسمت کار این جاست، با دقت یک یه پشم شیشه روی قطعه چوبی قرار بدھید و بعد یکی از آسترھا را روی آن بکشید. وقتی لبه ھای پارچه و پشم شیشه را خوب کشیده و به طرف زیر پانل بردید با منگنه آنھا را روی چوب محکم و فیکس کنید، فقط مواظب باشید سطح روی پانل صاف و بدون چین باشد وقتی ھمین کار را با پشت پانل کردید، روکش اصلی را روی آنھا بکشید و با منگنه ھای مرتب (مثلا ًبا فاصله ھای سه سانتی متری) آن را محکم کنید.
برای این که کار شیک تر شود در گوشه ھای پانل پارچه ای را به صورت مورب و با زاویه 45 درجه تا کنید و خوب بکشید و به طرف پشت پانل ببرید،اینطوری دیگر منگنه ھا ھم دیده نمی‌شوند، برای محکم کاری حتی می‌توان روی منگنه ھا یک نوار قیطانی کشید و با چسب چسباند. این کار را برای ھر تعداد پانل که لازم بود تکرار کنید و بعد با میخ و لولا آنھا را به ھم وصل کنید.
▪همین الان دست به کار بشو و پاراوان و دیوارک متحرک خود را بساز :-)

نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما


نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر