برای تماس مستقیم کلیک کنید
با تغییر دکوراسیون خود در منزل تنوع ایجاد کنید
menusearch
taknamasazanco.ir

با تغییر دکوراسیون خود در منزل تنوع ایجاد کنید

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۵/۷/۳ شنبه
(0)
(0)

با تغییر دکوراسیون خود در منزل تنوع ایجاد کنید

با تغییر دکوراسیون خود در منزل تنوع ایجاد کنید

قبل از شروع به چیدن مبلمان و اثاثیه و طراحی دکور خانه تان، سعی کنید که از شر عیب و ایرادھای چشمگیر موجود در ظاھر خانه خلاص شوید. برای مثال اگر در و دیوارتان تزیینات قدیمی، چون طاقچه یا گچبری ھای قدیمی و از مد افتاده دارد، اگر علاقه خاصی به آنھا ندارید، بھتر است فوراً آنھا را خراب کنید. البته اگر خانه تان ایرادھای اساسی دارد، بھتر است قبل از اقدام به انجام ھر کاری از جانب خودتان از نظرات یک مھندس معماری یا بنای باسابقه کمک بگیرید و دیواری را بدون مشورت خراب یا جابه جا نکنید.گاھی اوقات تنھا با خراب کردن و جا به جایی بعضی از دیوارھای جداکننده می‌توانید
ظاھری زیبا و مدرن تر به خانه بدھید و برای این منظور باید فضای خانه، مورد استفاده ھر اتاق و ارتباط اتاق ھا با ھم را در نظر بگیرید می‌توان عیب موجود روی دیوار، سقف یا ھر جای دیگر خانه را به نوعی در چیدمان دکور عمدی و نوعی طرح جلوه داد. مثلا آویزان کردن یک کوزه زیبا به محل شیر گاز. شما ھر دیواری را می‌توانید براساس تئوری ھای موجود خراب کنید و پایین بیاورید و تنھا مشکل موجود ممکن است ھزینه و میزان کار و زحمتی باشد که برای این کار لازم است. البته واضح است که با خراب کردن دیوار بین بعضی اتاق ھا و تفکیک ھای خانه، فضا و گنجایش بیشتری خواھیم داشت و بھتر می‌توانیم به طراحی دکور بپردازیم. البته در مورد خانه ھایی که نقشه بدی دارند، ھیچ کاری نمی‌توان انجام داد مگر این که در صورت امکان بعضی دیوارھا را جابه جا کرد و البته باز ھم عیب ھای اصلی ساختمان کمتر حل خواھد شد.
گاھی ھم وجود فضاھای بزرگ در خانه یک مشکل است که شما می‌توانید با افزودن اتاق و راھروھا، فضاھای تفکیک شده و مفیدتری را در خانه ایجاد کنید. بعضی عیب و ایرادھا وجود دارد که نمی‌توان آنھا را با خراب یا جا به جا کردن دیوار یا در و پنجره رفع کرد و مجبوریم که آن عیب را با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته ایم، به نوعی تعمیر یا ترمیم کنیم.
مثلا ًمی توانیم با استفاده از سقف ھای کاذب یا دیوارھای پیش ساخته، کابینت یا کاغذ دیواری و لکه گیری ھا، آن عیب را مخفی کنیم. به علاوه شما می‌توانید گاه با تکرار آن ایراد با ترک خوردگی روی سقف یا دیوار نوعی طرح و مدل به وجود بیاورید. شما به کمک حقه ھا و روش ھای ساده ای می‌توانید برخی ترک خوردگی و عیب ھا را با چسباندن کاغذ دیواری روی آن از بین ببرید یا برخی ایرادھای اسکلتی و نقشه ای را با استفاده از نورپردازی ھای خاص با انواع لامپ ھای ھالوژن یا دیگر روشنایی ھا به نوعی رفع کنید. البته پیشنھادما این است که سعی کنید حتی امکان کمتر درگیر کارھای بنایی و معماری شوید و با کمک گرفتن از تنوع رنگ، بافت یا طرح و اثاثیه متنوع و طرح دار، فضاھا را تغییر دھید و عیب ھا را کم رنگ تر جلوه دھید. البته نقاشی کردن ھم بسیاری از ایرادھا را ھمانند نورپردازی می‌تواند رفع کند. سعی کنید حتی امکان ایرادھایی را که نمی‌توانید از شر آنھا خلاص شوید، پنھان کنید. مثلا ًمی توانید ستون وسط یک اتاق که دوست ندارید دیده شود را خیلی ساده با ساختن یک پارتیشن ھم رنگ دیوار کناری در کنار ستون یا تبدیل آن قسمت به یک کمد دیواری یا اتاقک شیشه ای یا پاسیو به آن ستون ھدف دھید. ھمیشه برای پنھان کردن یک عیب در فضای داخل ساختمان لازم نیست که آن را بپوشانیم. گاھی نپوشاندن عیب یا تکرار آن موجب کمتر جلوه کردن آن ایراد می‌شود.

نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر