برای تماس مستقیم کلیک کنید
اتاق خوابی به سبک مشرق زمین داشته باشید
menusearch
taknamasazanco.ir

اتاق خوابی به سبک مشرق زمین داشته باشید

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۵/۷/۷ چهارشنبه
(0)
(0)

اتاق خوابی به سبک مشرق زمین داشته باشید

اتاق خوابی به سبک مشرق زمین داشته باشید
اگر اتاق خوابی کاملا مدرن و امروزی دارید شاید برای تنوع خوب باشد که در صورت تمایل به تغییر دکوراسیون سبکی کاملا متفاوت یعنی سبک شرقی را انتخاب نمایید .
این سبک امروزه بسیار محبوب است و دو دلیل عمده برای این امر وجود دارد. اول حس ھمبستگی خانوادگی که در فرھنگ مشرق زمین به وفور مشاھده می‌شود. شاید یکی از مھم ترین موارد در نزد شرقی ھا ھمین اتحاد و ھمبستگی خانوادگیست. ناھار، شام و مناسبت ھای مھم در خانواده با حضور ھمه و در کنار ھم انجام می‌شود. این موضوع با تاکید برفضا در دکوراسیون شرقی کاملا مشھود است .
پس برای این سبک مطمئن شوید فضای اتاق شما به گونه ایست که می‌تواند مجموعه ای خاص از رنگ ھا و وسایل و دکوراسیون را در کنار ھم تطبیق دھد. البته زم نیست فضا به گونه ای باشد که پذیرای سایر افراد خانوده ھم باشید این مکان خصوصی است اما باید به گونه ای باشد که ھمه لوازم ضروری درون ان جای گیرد. موضوع دیگر علاقه شرقی ھا به وفور نعمت و در حقیقت ثروت است این موضوع در دکوراسیون خود را با رنگ ھای شاد و گرم نشان می‌دھد. رنگ ھای قرمز و ابی درخشان و طلایی براق در چنین دکوراسیونی ضروریست. در انتخاب تک تک لوازم به این رنگھا دقت کنید و لوازم کوچک تر را به عنوان تزیینات بر روی لوازم اصلی تر قرار دھید. در چنین اتاقی یک قالی مشرقی پر نقش و نگار با رنگ ھای تند و به خصوص قرمز را فراموش نکنید. قالی را در پایین تخت پھن کنید. میزھای قرمز رنگ نیز در این سبک جایگاه خاصی دارند. بھتر است دراور و تخت و میز ارایش نیز رنگ مشابھی داشته باشند. لوازم انتیک و عتیقه نیز کاملا مناسب چنین فضایی خواھد بود. برای صمیمی تر نمودن فضا از صنایع دستی و قاب ھای زیبا بھره بگیرید. پاراوان ھای مزین و کمدھای لباس پرنقش و نگا نیز ایده خوبی خواھد بود. این سبک وقت گیر بوده باید به ھمه جزییات دقت کنید و صنایع دستی مناسبی را برای اتاق خود انتخاب نمایید.

نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما


نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر