برای تماس مستقیم کلیک کنید
رنگ آمیزی صحیح دیوارهای منزل
menusearch
taknamasazanco.ir

رنگ آمیزی صحیح دیوارهای منزل

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۵/۱۰/۱۹ یکشنبه
(0)
(0)

رنگ آمیزی صحیح دیوارهای منزل

رنگ آمیزی صحیح دیوارهای منزل
چگونه می‌توانیم با رنگ آمیزی صحیح دیوارھا، مشکلت دکوراسیون را حل کنیم و ابعاد یک اتاق را بیش از آنچه ھست نمایش دھیم؟
در مرحله اول، طبعاً شما رنگی را انتخاب خواھید کرد که با آنچه در ذھن دارید مطابقت داشته باشد. مھم این است که حـــتی اگر رنگ موردنظر شما سفید باشد، تمام اتاق ھا را باید با یک نوع رنگ سفید رنگ کنید تا نتیجه، رنگی یک دست باشد. این ده توصیه، در مراحل بعدی رنگ آمیزی و چیدمان می‌تواند مفید باشد:
١) برای ایجاد جذابیت در یک اتاق، از وسایلی که درست ھمرنگ دیوار باشد، استفاده نکنید. برای انتخاب رنگ دیوار، لوازم منزل خود را در نظر بگیرید و با توجه به رنگ ھای موجود در آن، رنگی مناسب را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که ترکیبات متنوع، فضایی پویا و نیرو بخش ایجاد میکنند.
٢) اگر برای ھر اتاق رنگی مجزا در نظر دارید، فضاھای بین اتاق ھا مانند راھرو، ورودی و راه پله را به رنگ خاکستری ملیمی با ته رنگی از رنگ دیوار درآورید تا تبدیل رنگ ھا به یکدیگر زیباتر شود.
٣) رنگی را برای خانه خود در نظر بگیرید و آن را در حجم ھای متفاوت در اتاق ھا به کار ببرید. این رنگ می‌تواند در یک اتاق رنگ غــالب، در اتاقی رنگ چند وسیله و در اتاق سوم تـنھا به عــنوان چاشنی ھــایی در گوشه و کنار به کار رود. چنین روشی، ھماھنگی را در تمام خانه برقرار خواھد کرد.
4) رنگ ھای روشن، با روح و متمایل به گستردگی ھستند و در نتیجه اتاق را بزرگتر و روشنتر از آنچه ھست نشان می‌دھند. رنگ ھای تیره گرم و فریبنده ھستند و به اتاق ھای بسیار بزرگ حالتی خودمانی و دوستانه می‌دھند.
5) اگر قصد دارید دیوارھایی را به رنگ تیره یا بسیار درخشان درآورید، بتونه کاری و آستری آن را ھم از ھمان رنگ بزنید.
6 ) نقص ھای معماری را با استفاده از رنگ ھای خنثی در دیوار، سقف و کف اتاق به طوری که حالتی یکپارچه به خود بگیرند، برطرف کنید.
٧) برای بلندتر جلوه کردن دیوارھا، رنگ آنھا را تا سقف به طور یکنواخت ادامه دھید و در نزدیکی سقف رنگ را با نوارھای تزئینی و مانند آن قطع نکنید.اگر سقف دارای حاشیه تزئینی یا لبه برجسته است، می‌توانید این حاشیه را نیز به رنگ دیوار درآورید. رنگ روشن سقف را بلندتر جلوه می‌دھد.
٨ ) برای کوتاه نشان دادن سقف ھای بسیار بلند و یا تشدید حالت خودمانی یک اتاق، رنگ دیوار را از ٢٠ تا ٣٠ سانتی متر مانده به سقف قطع کنید و باقی آن را به رنگ سقف رنگ آمیزی کرده یا با نوارھای تزئینی بپوشانید. تیره کردن سقف ھم می‌تواند چنین حالتی را ایجاد کند.
٩) با رنگ آمیزی دیوارھای کوتاھتر (کم عرض تر) به رنگی تیره تر از دیوارھای بلندتر می‌توانید یک اتاق کشیده و باریک را عریض تر جلوه دھید.
١٠) اگر برای سقف اتاقی رنگ سفید را در نظر گرفته اید، برای ھماھنگ کردن رنگ اتاق با سقف، اندکی از رنگ دیوار را به رنگ سفید اضافه کنید

منبع : روزنامه اطلاعات
نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر