برای تماس مستقیم کلیک کنید
ویژگی ها و خصویات درب ضدسرقت
menusearch
taknamasazanco.ir

ویژگی ها و خصویات درب ضدسرقت

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۵/۱۱/۳ یکشنبه
(0)
(0)

ویژگی ها و خصویات درب ضدسرقت

ویژگی ها و خصویات درب ضدسرقت
درب ضد سرقت دربی است که ضمن ممانعت از ورود سارقین، بر اساس استانداردهای محیطی چون عایق سرما، گرما، باد رطوبت و صدا طراحی و ساخته شده است.

درب های ضدسرقت تولید شده باید به تناسب محل مورد استفاده با ویژگیهای متفاوت انتخاب گردند. برای مثال میتوان از دربهای ساده فلزی که از دولایه ورق سخت به ضخامت یک میلیمتر در دو طرف درب و یک لایه عایق صدا و دما بعنوان لایه میانی ساخته شده در آپارتمانهایی که امکان ایجاد سروصدا توسط سارقین بمنظور تخریب درب امکان پذیر نیست استفاده نمود لیکن در مواردی که سارقین امکان و فرصت ایجاد سر و صدا به منظور تخریب درب را داشته باشند، همچون اماکنی دور از حضور جمع ازجمله ویلاها کارخانجات, انبارها، ... میبایست از دربهای ضد سرقت با ویژگیهای خاص استفاده نمود تا امکان نفوذ سارقین پس از برش و تخریب لایه های سطحی درب به داخل ساختمان را غیرممکن سازند. در این گونه موارد نه تنها ضخامت لایه های فولادی در دو طرف درب به دو میلیمتر و جمعا چهار میلیمتر افزایش می‌یابند بلکه لایه میانی نیز از طریق ایجاد شبکه مستحکم فولادی به همراه تزریق مواد ویژه ضد برش, ضد مته، ضد اسید و ضد تخریب در میان آن تقویت گردیده و از استانداردهای ویژه کیفیت اینگونه دربها برخوردار میگردد.


صرف نظر از استانداردهای امنیتی موردنیاز در تولید و انتخاب دربهای ضدسرقت, دیگر ویژگیهای دربهای ضد سرقت به منظور ارتقا کیفیت لایه های بیرونی و درونی درب در اماکن خاص ازجمله پوششهای ضدرطوبت, ضد اسید به عنوان ویژگیهای پنهان و غیر قابل رویت، بمنظور استفاده درمکانهای مرطوب و یا صنعتی از نکات ضروری در هنگام انتخاب درب های ضد سرقت تلقی میگردد.


در پایان لازم به تذکر است که بهترین و مرغوبترین درب های ضدسرقت زمانی بکار می‌آیند که سارقین از تخریب قفل نصب شده برروی درب ناتوان بمانند, پس هیچ دربی، حتی اگر از فولاد نفوذ ناپذیر و براساس استانداردهای جهانی نیز ساخته شده باشد، بدون نصب قفل ضدسرقت تفاوتی با یک درب چوبی معمولی نخواهد داشت!!!!

نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما