برای تماس مستقیم کلیک کنید
انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون منزل در سال نو
menusearch
taknamasazanco.ir

انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون منزل در سال نو

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۵/۱۱/۱۴ پنج شنبه
(0)
(0)

انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون منزل در سال نو

انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون منزل در سال نو
دکوراسیون رنگی برای سال نو
از قدیم ایام، اسفند، ماه نونوار کردن خانه و دور ریختن اشیای کھنه و قدیمی است.تغییر دکوراسیون، یکی از اصلی ترین ویژگی ھای ماه اسفند است. از دو، سه ھفته مانده به عید، خانم ھا در کوچه و بازار راه می‌افتند تا قدیمی ھا را دور بریزند و اسباب و اثاثیه نو جایگزین کنند. در ھر حال این ھم یکی از رسم و رسوم شب عید است که مثل آجیل و شیرینی حذف نشدنی است.
شما ھم اگر قصد ایجاد تغییر اساسی در منزل دارید، پیشنھاد می‌کنیم به جای صرف ھزینه گزاف برای خرید مجدد مبلمان، بوفه و میز و صندلی منزلتان را از طریق به کارگیری رنگ ھا دگرگون کنید. رنگ یکی از جالب ترین جنبه ھای دکوراسیون است. به طوری که بیش از آنکه نوع اسباب و اثاثیه جزء اصول مھم طراحی و چیدمان قرار گیرد، رنگ حرف اول را می‌زند.
در ھر حال، بد نیست امسال، متفاوت از سال ھای گذشته طبق سلیقه و روحیه خودتان و ھر رنگی که می‌پسندید، عمل کنید. مھمترین نکته در طراحی رنگ دکوراسیون، اطلاع از رنگ ھای ھماھنگ و متضاد است. اینکه شما بدانید چه رنگ ھایی در کنار ھم ھارمونی ایجاد می‌کند و برعکس تضاد می‌آفریند، قدم اول را برداشته اید.
سه رنگ قرمز، زرد و آبی رنگ ھای اولیه ھستند و رنگ ھای میان آنھا به عنوان رنگ ثانویه شناخته می‌شوند. استفاده از رنگ ھای ھم خانواده باعث آرامش و دلبازی خانه می‌شود. استفاده از یک رنگ با میزان کمی از رنگ مکمل آن برای زنده کردن و انرژی بخشیدن به محیط خانه پیشنھاد می‌شود. تاثیر نور موجود در محیط خانه را نادیده نگیرید. استفاده از رنگ سبز و آبی در اتاق ھایی که رو به شمال ھستند باعث ایجاد سرما می
شود. بھتر است رنگ ھای گرم تر و سرخ فام تر را استفاده کنید.
یادتان باشد نور چه از نوع طبیعی باشد چه مصنوعی، تاثیرات مختلفی بر رنگ خواھد داشت. دقت کنید که در چه زمانی از روز و به چه میزان نور طبیعی به ھر یک از اتاق ھای شما می‌تابد، رنگ مورد نظرتان برای ھریک از اتاق ھا را در نور ھمان اتاق بیازمایید.

منبع : روزنامه شرق
نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر