برای تماس مستقیم کلیک کنید
با کمکی خلاقیت فضایی دلنشین داشته باشید
menusearch
taknamasazanco.ir

با کمکی خلاقیت فضایی دلنشین داشته باشید

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۵/۱۱/۲۸ پنج شنبه
(0)
(0)

با کمکی خلاقیت فضایی دلنشین داشته باشید

با کمکی خلاقیت فضایی دلنشین داشته باشید

رویه صندلی، بالش و پرده اتاق بچه ھا از جمله وسایلی است که رنگ آمیزی و طرح آن در زیبایی محیط خانه تاثیر زیادی دارد. ھر چه ھماھنگی و تنوع رنگ در این بخش ھا بیشتر باشد، فضای زیبا تری ایجاد می‌شود. شما می‌توانید با صرف کمی وقت طرح و رنگ مورد علاقه تان را به لوازم خانه منتقل کنید. ابتدا طرح مورد نظرتان با توجه با سلایق و رنگ مورد نظرتان و ھر عامل دیگری که فکر می‌کنید به زیبایی کارتان می‌افزاید روی کاغذ طرح اولیه بزنید و بعد طرح مورد نظر را روی سطح پرده، رویه مبل، کوسن یا ھر قسمت دیگر که مایلید با مداد منتقل کنید.

بعد با استفاده از مداد شمعی ھای معمولی خطوط ساده را بکشید.رنگ ھای شاد در کنار ھم زیبایی خاصی دارد. برای برجسته تر شدن رنگ ھا می‌توانید خطوط دور برگ ھا را با مداد شمعی بکشید و زمینه پایین کار را با پھلوی مداد شمعی نقاشی کنید. بعد با گرفتن سشوار با حرارت ملایم رنگ ھا را ثابت و یکنواخت تر کنید. حالا داخل گلبرگ ھا را با رنگ مخصوص پارچه و قلم مو رنگ کنید. رنگ مخصوص پارچه و قلم مو را در فروشگاه ھای وسایل گل یا رنگ فروشی ھا با قیمتی اندک تھیه کنید.

فقط در انتخاب نوع رنگ پارچه و خصوصیات ھر رنگ مثل دوام در مقابل شست وشو یا سایش و رنگ ھای مکمل یا متضاد دقت کافی را به عمل آورید. شکل ساده تر کار، شطرنجی کردن سطح پارچه است. می‌توانید سطح کار را با مربع یا مستطیل ھای کوچک و یا حتی مثلث و دایره ھای نامنظم که حالتی زیبا دارد، تقسیم کنید. بعد با استفاده از یک تکه اسفنج و رنگ ھای مخصوص پارچه، مستطیل و یا ھر شکل دیگر را رنگ کنید (از این روش برای رنگ کردن پارچه ھایی که برای گل سازی استفاده می‌شود نیز کاربرد دارد مثل پارچه ھای گل بلندر). بعد ھم با نوک قلم مو داخل خانه ھا را خال ھای رنگی بزنید.

با خشک شدن رنگ ھا می‌توانید رویه بالش یا پرده را استفاده کنید و از زیبایی کارتان لذت ببرید. ضمنا استفاده از سشوار برای رنگ ھای پفکی است که جلوه بیشتری به کار می‌دھد. با این روش در دکور خانه خود تغییراتی ھر چند اندک می‌دھید که این تغییر دکور کوچک می‌تواند روحیه شما را تغییر داده و در عین زیبایی با ھزینه خیلی اندک قابل اجراست. این روش را می‌توان با شروع ھر فصل انجام داد و در ھر فصل از رنگ غالب آن فصل استفاده نمود مثل سبز برای بھار، قرمز برای تابستان، نارنجی یا قھوه ای روشن برای پاییز و آبی آرامش برای زمستان


منبع : روزنامه تھران امروز
نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر