برای تماس مستقیم کلیک کنید
خانه های پیش ساخته خلاقانه گالوانیزه ای با قیمت مناسب
menusearch
taknamasazanco.ir

خانه های پیش ساخته خلاقانه گالوانیزه ای با قیمت مناسب

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۶/۱/۲۰ یکشنبه
(1)
(0)

خانه های پیش ساخته خلاقانه گالوانیزه ای با قیمت مناسب

 خانه های پیش ساخته خلاقانه گالوانیزه ای با قیمت مناسب

خوانندگان ما اغلب گله دارند که از پس خرید بسیاری از خانه های پیش ساخته که ما در مورد آنها مطلب می‌گذاریم برنمی آیند. از جهتی حق با خوانندگان هستش واقعا برخی از خانه های پیش ساخته زیادی گرون هستند ولی خب مواد جدید و فناوری جدید اغلب گران هستند – جایی که فزونی اون در بازار می‌تونه باعث افت قیمتش بشه. ولی خوب گزینه های دیگه ای هم روی میز داریم که بتونیم از پس خرید این خونه ها بر بیایم، مثل سازه های فولادی پیش ساخته گالوانیزه ای. با این سازه ها شاید نتوانید خونه دلخواه خودتون رو اونطور که توی مجله می‌بینید بسازید ولی خوب سازه محکم و ایمنی هستند که می‌تونه بسیاری از جنبه های مدنظر یه خونه ایده آل رو برای شما به ارمغان بیاره.

      خانه پیش ساخته 

یک نمونه استاندارد از این سازه ها می‌تونه پله، جو، نور، عایق گذاری R13 (که می‌تونه به عایق گذاری R25 نیز برای مناطق سردتر تعبیه بشه) چارچوب سقف و همینطور وسایل تزینی اون باشه. اون نمی‌تونه با فونداسیون، نصب، تکمیل داخل و یا سرپوش خونه همراه بشه – مگه اینکه توزیع کنندگان بتونن کمک کنن گرچه تمایلی به انجام کارای اولیه ندارن. اندازه ها از عرض 14 فیتی و ارتفاع 12 فیتی تا عرض 24 فیت و طول 32 فیت است، و برای کسایی که آپشن های مشخصی برای طراحی خونشون دارن طراحی نشده چرا که طراحی خونه ساده است.

خانه گالوانیزه

از 150mph و 30 PSF (پوند در هر فیت مربع) برف درجه بندی می‌شه، این کابین ها خونه های فلزی خیلی شیکی هستند که با اولین طوفان در فصل زمستون تخریب می‌شن. درعوض، بادوام و انعطاف پذیر هستن و قابلیت نقل مکان به 48 ایالت رو دارن. سفارشات بزرگتر نیز می‌تونه به مناطق دیگر انتقال داده شود.

سفارش خانه پیش ساخته

موارد استفاده خانه های پیش ساخته قوسی شکل:
در حال حاضر کابین های قوسی شکلی که قبلا مشاهده کردیم برای هر چیزی که فکرش رو بکنید مورد استفاده قرار می‌گیره، چیزایی مثل کارگاه ها، لونه حیوانات، خونه باغ ها، خونه های RV، خونه های بازنشستگی ،خونه های شکار و همچنین در محلی برای سکونت در باغ شهری نیز استفاده می‌شود. طبق چیزی که وبسایت شرکت گفته یه کابین قوسی شکل می‌تونه نیاز های شما رو اونطوری که شما بخواید برطرف کنه.

موارد استفاده خانه های پیش ساخته

کابین های قوسی شکل رو میشه با اتاق زیر شیروانی و کاملا عایق گذاری شده تعبیه کرد، دقیقا اونطوری که شما اون رو توی خواب تصور می‌کنید و حتی میشه اونا رو با عایق گذاری خیلی جزیی و با گذاشتن سرپوش برای لونه حیوانات یا گاراج مجهز کرد.

خانه پیش ساخته خلاقانه

برای بسیاری از خوانندگان ما، قیمت خیلی می‌تونه تعیین کننده باشه. قیمت کمترین کابین قبل از نقل مکان و بدون تجهیزات اضافی و بروزرسانی زیر 1000 هزار دلار هست که به پول خودمون براساس دلار امروز که 3750 تومان هستش، 3,750,000 تومان می‌شود، در حالی که 12×24 که میشه اون را خیلی راحت به عنوان یه خونه کوچیک که تنها یک اتاق رو داره مورد استفاده قرار داد، که هزینه پایه اون 5000 هزار دلار که به پول خودمون 18750000 تومان می‌شود. با داشتن کمی ابتکار، ساخت یه خونه منظم کوچیک که برای سرما و گرما مناسب باشه و بدون پرداخت پول هم امکان پذیر هست.


خانه پیش ساخته گالوانیزه


منبع: http://inhabitat.com/prefabricated-arched-cabins-can-provide-a-warm-home-for-under-10000/
نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما


نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر