برای تماس مستقیم کلیک کنید
معرفی خصوصیات و ویژگی های کانکس نگهبانی
menusearch
taknamasazanco.ir

معرفی خصوصیات و ویژگی های کانکس نگهبانی

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۶/۲/۱۶ شنبه
(0)
(0)

معرفی خصوصیات و ویژگی های کانکس نگهبانی

معرفی خصوصیات و ویژگی های کانکس نگهبانی
کانکس های نگهبانی
تقریبا بیشتر ما با کانکس ها و کیوسک های نگهبانی و حراست آشنایی نسبی داریم.کانکس های نگهبانی، مصرف زیادی دارند یکی از بارزترین جاهایی که ما ممکن است این کانکس ها را دیده باشیم، در سطح شهر ها به صورت کیوسک های پلیس و همچنین در سطح جاده ها مثل کانکس های راهنمایی و رانندگی و کانکس های هلال احمر عناوین مختلف باشد.
گاهی اوقات به عنوان اتاق سرایدار اتاق نگهبانی اتاق بازرسی در سازمان ها و بیمارستان ها و ساختمان های بزرگ شهرک های مسکونی و صنعتی ( جهت استقرار نگهبان) مورد استفاده قرار می‌گیرد.


در کانکس های نگهبانی فردی به عنوان نگهبان در آن مستقر می‌شود باید بتواند تسلط کامل به محیط اطراف خود داشته باشد مثلاً در یک شهرک صنعتی و یا در یک مجتمع مسکونی کانکس های نگهبانی قرار داده می‌شود تا اینکه بتوانند ورود و خروج افراد آن مکان را تحت کنترل و حفاظت خود داشته باشند. همچنین این کانکس ها می‌توانند در پادگان ها و در زندان ها به عنوان با جه دیده بانی و محل استقرار نگهبان(سرباز) مورد استفاده قرار بگیرند.


تقسیم بندی کانکس نگهبانی از نظر جنس
1- کانکس نگهبانی فایبرسمنت( درایوال).
2- کانکس های بتنی.
3- کانکی های نگهبانی از جنس کامپوزیت.
4- کانکس نگهبانی از جنس ورق گالوانیزه.
که در طرح ها و رنگ بندی های مختلف ساخته می‌شود
ابعاد کانکس نگهبانی


کانکس های نگهبانی می‌تواند در اندازه های مختلف و با قابلیت اسکان ثابت یا قابل حمل ساخته شود.
اغلب کانکس های نگهبانی با ابعاد 5/1 در 5/1 و 2در5/1 متر و همچنین با ابعاد 5/2 در 5/2 و 2 در 3 متر و 3 در 3 متر ساخته می‌شوند.
کیوسک نگهبانی باید طوری ساخته شود که مسائل گرمایشی و سرمایشی در آن بصورت کامل رعایت شده باشد چون که فردی که به عنوان نگهبان در داخل این کیوسک قرار می‌گیرد و تقریباً با توجه به اینکه شغل نگهبانی طوری است که فرد نمی‌تواند محل خدمت خود را ترک کند باید امکانات از نظرگرمایشی و سرمایشی و همچنین امکانات رفاهی مانند سرویس بهداشتی ،آبدارخانه در کنار آن، یا داخل آن تدارک دیده شده باشد ،در واقع می‌تواند به عنوان یک سوئیت کوچک با قابلیت کانکس نگهبانی ساخته شود.


پنجره های که در کیوسک نگهبانی تعبیه می‌شود باید به گونه ای باشد که فرد نگهبان که در داخل آن قرار می‌گیرد بتواند دید 360 درجه نسبت به محیط اطراف خود داشته باشد تا بتواند وظیفه خود را به درستی انجام بدهد .این این کانکس ها می‌توانند طوری ساخته شوندکه نسبت به زمین درجای بلند تری قرار بگیرند که برای این کار می‌توان در زیر آن از سکو استفاده نمود و به جهت رفتن به داخل کانکس می‌توان از راه پله یا بالا بر در آن استفاده نمود به هر حال هیچ نوع محدودیتی در ساخت این کانکس ها وجود ندارد .


تاسیسات کانکس:
تاسیسات کانکس شامل :سیستم برق کشی ارتباط مخابراتی و لوله کشی است.
سیستم برق کشی شامل: سیم کشی روکار،روشنایی خارجی، تجهیزات روشنایی داخلی و... است .

جهت مشاوره رایگان در زمینه طراحی و اجرای انواع کانکس و خانه پیش ساخته با شرکت تک نماسازان تماس بگیرید:
تلفکس:077-34227888
همراه:09171774347

نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام مانظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر