برای تماس مستقیم کلیک کنید
این ایده ها را برای آشپزخانه منزل خود از دست ندهید!!!
menusearch
taknamasazanco.ir

این ایده ها را برای آشپزخانه منزل خود از دست ندهید!!!

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۶/۳/۱۱ پنج شنبه
(0)
(0)

این ایده ها را برای آشپزخانه منزل خود از دست ندهید!!!

این ایده ها را برای آشپزخانه منزل خود از دست ندهید!!!
آشپزخانه ها یک فضایی از خانه هستند که اغلب مورد تعمیر و بازسازی قرار می‌گیرند و همچنین پرهزینه هستند.بنابراین مهم است قبل از گرفتن هر پروژه ای به هر اندازه ای در موردهمه ی گزینه های انتخابی خود فکرکنید. آیا شما نقشه ی فضای خیالی خود را طرح ریزی میکنید یا سعی دارید تغییر بزرگی ایجادکنید.ما برای شما ایده ها و پیشنهادهایی نوین از آغاز تا پایان کار داریم.

ایده های آشپزخانه

هیچ دو آشپزخانه ای شبیه هم نیستند.همه ی آنها بزرگ ولوله کشی شده و دارای روشنایی طبیعی و کف های چوبی بادوام نیستند،اما بعضی از اصول راهنما به همان شکل اعمال می‌شوند صرف نظر از آن فضایی که شما در نظر دارید.تعمییرات اشپزخانه بطور هزینه هایی دارد که گرفتن یک بازگشت سرمایه گزاری در فضایتان به معنی رسیدن به این اهداف است:روشنایی،پاکی،کلاسیک.

آشپزخانه مدرن

با نزدیک شدن به تغییرات آشپزخانه برای شروع شما باید در وهله اول از خودتان بپرسید چه چیزی از اشپزخانه میخواهم و چرا میخواهم اشپزخانه را تغییر دهم.آیا شما آشپزخانه تان قدیمی است که نیاز به تعمیرات اساسی دارید؟آیا مصالحتان تاریخ مصرف دارد و نیازمند به روز کردن هستید؟آیا خودتان میتوانید انجام دهید؟آیا شما به دنبال تعمیراتی آسان برای بخشیدن نفس جدیدی به فضای زندگیتان هستید؟زمانی که مشکلات اشپزخانه اتان را شناسایی کردید، هزینه مصرفی را محاسبه کنید و تصمیم بگیرید آیا این کار را خودتان انجام میدید یا پیمان کاری را به کار میگیرید.

دکوراسیون اشپزخانه

اگر به هفت راهنمایی بعدی ما در مورد استخدام یک پیمان کار توجه کنید،و در این مسیر بروید شما قادر به صحبت در مورد ایده های طراحی اشپزخانه اتان از کف تا دیوارها خواهید بود.قبل از شروع تعمیر آشپزخانه یا هرنوع تعمیری در منزلتان باید در مورد چیزهای مثل کدهای ساختمانی و مجوز ها ده ها نکته دیگربدانید و مواظب باشید کاری از قبل انجام ندهید .در یک اشپزخانه خاص، باید در مورد جزِییات و انجام ندادن ها 10 تعمیر اشتباه مانند نادیده گرفتن روشنایی و تهویه یا فضای بالقوه ی ذخیره سازی اندیشید.

ماهمه ی نوسازی را نقض کرده ایم و ایده های طح بالایی کشیده ایم تا تا شما را در ایجاد بهترین اشپزخانه راهنمایی کنیم.


رنگ بندی

رنگ بندی آشپزخانه

با تمام انواع رنگ های موجود در بازار،انتخاب رنگ یا سایه رنگ می‌تواند خسته کننده باشد. بطور کلی، با توجه به انجمن ملی حمام و اشپزخانه رنگ سفید و کرم نزدیک به رنگ سفید محبوبتیرین ایده های رنگ برای اشپزخانه هستند.خبر خوب این است که رنگ نقاشی قابل تغییر است بنابراین اگر شمابخواهید انتخاب جسورانه ای در مورد نقاشی کنید بهتیرین روش کاشی است(که تغییر آن گرانتر و سخت تر است).

برای شروع، در اینجا10 نکته برای تفکر در مورد رنگ اشپزخان اتان هست(و هرگز قبل از چک کردن کتاب نکات ما اقدام به نقاشی نکنید).رنگ های گرم مانند قرمز به گمان میرود اشتها را تحریک میکند در حالیکه رنگ سفید بخاطر تمیزی و زیبایی تازه پیشنهاد میشود. انتخاب یک پالت رنگ تک رنگ، که در آن شما پایه را یک رنگ اصلی طراحی کردید، یکی دیگر از گزینه های محبوب است.

ایجاد یک طرح که رنگ و بافت از کف تا سقف منسجم است می‌تواند مشوق ساده کردن فرایند طراحی با انتخاب تمام اشپزخانه به رنگ سفید باشد.تقریبا هر وسیله ای به رنگ سفید می‌اید(و در حال حاضر وسایل سفید به روز و شیک هستند) و ما 50 ایده برتر آشپزخانه ی سفید برای الهام بخشی برایتان داریم.اگر درحصار مرور همه طرح های آشپزخانه سفید هستید با مرور سریع لیست های راهنمایی ما می‌توانید رنگ سفید را برای فضایتان انتخاب کنید.


کابینت ها

کابینت ها بطور متوسط تا پایان یک سوم هزینه ی نوسازی را می‌گیرند. آنها یک عنصر تاثیر بالای طراحی و پتانسیل را دارند که واقعا جزئ اصلی فضا است. اگرچه جایگزینی همه کابینت هایتان می‌تواند بازگشت بزرگ در سرمایه گذاری باشد، اما انجام این کار بسیار گران قیمت است. راه های دیگری برای تعویض کابینتها وجود دارند که اضافه کردن نور، سخت افزار جدید و یا یک روکش رنگ جدید هستند.در نتیجه ی سنگ زنی به فکر ی تعویض کابینت ها ما ایده های مختلفی در مورد کابینت های آشپزخانه جمع اوری کرده ایم که هزینه های مناسبی دارند تا کابینت های کهنه اتان را به سبک مدرن تبدیل کنید.


کفپوش

کفپوش آشپزخانه

تعدادی از ملاحظات مختلف وجود دارد که آن به انتخاب یک ماده برای کف آشپزخانه شما می‌آید. آیا در فضایتان رفت و آمد زیادی میشود؟ ایا بودجه شما تنگ است؟ راهنمایی های ما برای انتخاب شما برای کف پوش مناسب کمک خواهد کرد،تا بهترین کار را برای فضایتان در نظر بگیرید.کف پوش های چوبی بادوام مطلوب هستند و یک نظر کلاسیک ارائه میدهد، اما میتواند بصورت ورقه ورقه تکرار شود که جایگزینی بسیار ارزان است.زمان تصمیم گیری بین کف پوشهای ورقه ورقه ای و چوب بادوام تعدادی از جوانب مثبت و منفی متفاوت وجود دارد که، مزیت اصلی این است که هزینه کف پوشهای ورقه ورقه تا 50٪ کمتر از چوب های بادوام است. موادی مانند چوب پنبه و چوب خیزران، در میان دیگرمواد، ایده های اقتصادی مناسب کف پوش اشپزخانه است که برای طراحی های جدید هستند.


صفحات میز

میز آشپزخانه

مانند کفپوش، انتخاب صفحه میز برای اشپزخانه بر تعدادی از عوامل متفاوتی، از حیث و نظر هزینه ها و تعمیرات بستگی دارد. طیف وسیعی از مواد را می‌توان برای کانتر، مانند گرانیت، سنگ مرمر، شیشه، فولاد ضد زنگ و کوارتز مهندسی استفاده شود.کاشی در محلهای مختلفی میتواند استفاده شود- از کفپوش گرفته تا کانتر- ما 6 راهنمایی برای انتخاب کاشی مناسب برای اشپزخانه اتان داریم.برای انتخاب مواد، از کلاسیک تا گمنام، به فهرست راهنمای مواد کانتر اشپزخانه ی ما نگاهی بیاندازید.


جزیره ها

آشپزخانه جزیره ای

نوسازی اشپزخانه اتان محتوی جزیره باشدبه نفع امنیت ارزش فروش مجدد است. با توجه به بررسی های اخیر، 70 درصد از خریداران می‌خواهند یک جزیره در آشپزخانه خودباشد، و از آن، 50 درصداز آیتم آن را باید داشته باشد استفاده میکنند.داشتن یک اشپزخانه ی جزیره ای دارای مزایای بسیاری از جمله جای زیاد برای ایستادن و فضای اضافی و اسان برای اماده کردن غذا دارد.از آنجا که یک اشپزخانه جزیره ای یک عنصر هوشمند انه در اشپزخانه است، ما در مجموع 60 ایده برای مونتاز وسایل برقی در سقف اشپزخانه های جزیره ای برای جستجوی شما داریم. فاصله ی بین پیرامون محیط جزیره تا محیط کابینت ها 36-48 اینچ است که قاعده ی خوبی برای حرکت افراد است، اگر مطمئن نیستید که چه میخواهید، به 30 طرح برتر اشپزخانه های جزیره ای ما نگاه کنید.


  پوشش های دیوار

دیوارهای آشپزخانه

یک backsplash صفحات میز با کابینت را متصل می‌کندکه یک جای خوب برای بستن دو عنصر اصلی از طراحی خود با هم است. در حالی به آن نیاز نیست، یک backsplash از نظر نظافت مفید است، زیرا شما ناچار خواهیدبود در حالی که پخت و پز و یا شستن ظروف هستید دیوار را کثیف کنید. تقریبا از هر نوع موادی برای backsplash می‌توان به کار برد تا زمانی که به درستی ساخته شده باشد. نمونه های مختلفی وجود دارند امادر اینجا 14 ایده ی برتر در مورد پوشش دیوارها است.


محل ذخیره کردن(انبار)

انباری در آشپزخانه

فضای ذخیره سازی در یک آشپزخانه می‌تواند مانند در نظر گرفتن ثانویه به نظر رسد تا زمانی که شما از تمام مواد غذایی، لوازم آشپزی، گلدان و تابه، و لوازمی که ندرت استفاده می‌شود که نیاز به یک محل برای ذخیره وسایلی هستید که استفاده نمی‌شود هستید.خوشبختانه جاهای پنهانی زیادی برای انباری در اشپزخانه اتان هست. و گاهی اوقات ساده ترین راه برای ایجاد اتاق بزرگتر استفاده از صفحات میز سازمان یافته و درهم است که برای اماده کردن غذایتان قابل استفاده است.

هزینه ی دکوراسیون

هزینه دکوراسیون اشپزخانه

اگر نوسازی و تعمییرات کامل است پس در هزینه های شما محدودیتی وجود ندارد پس تجدید دکوراسیون یک نفس تازه ای به فضایتان بدون پرداخت ثروتی کوچک است.یک لامپ، اتاق را روشن میکند و حس بزرگی بدست می‌دهد پس رنگ کردن دیوارها یا تعویض عناصر روشنایی راهی ارزان برای ایجاد تغییری بزرگ است.اگر شما نمی‌توانید برای تعویض چیزهایی مثل کابینت ها ورنگ آمیزی هزینه ای پرداخت کنید یا جلودار خود برای طرح و نوسازی نیستید می‌توانید بدنبال راه های دیگری برای بروز کردن منزلتان بدون تعمیرات بزرگ باشید. راه های بسیاری برای دکوراسیون با بودجه تنگ و ایجاد یک آشپزخانه لوکس برای کمی هزینه با انجام کارهایی مانند استفاده از کاشی و سرامیک شیک در محل از سنگ مرمر وجود دارد.


دیگر گزینه های خلاق نمایاندن آشپزخانه خود شامل نمایش اقلام تزئینی شخصی خود مانند کتابهای آشپزی و عکس ها و یا باز کردن فضا توسط ضربه زدن به پایین یک یا دو دیواراست. یکی دیگر از راه های ارزان برای ایجاد یک تفاوت قابل توجه این است که تغییر سخت افزار در کابینت، مانند لکه دار کردن قدیمی و وسایل برنج مدرن است.دیوارهای آشپزخانه همه جای اشپزخانه است و تعمیرات ارزان قیمت میتواند تغییربزرگی در آن ایجاد کند.پنج مورد از ایده های برتر دکوراسیون دیوار ما را مرور کنید،ازجمله دیوار تخته سیاه برای باز کردن قفسه بندی،که به شما الهام می‌دهد تا بتوانید در فضایتان اعمال کنید.


الهام بخشی

آشپزخانه الهام بخش

تک نماسازان به همه اتاق های منزلتان چه بیرون و داخل الهام بخشی های بی پایان ارائه می‌دهد.بنابراین برای ابداع نوسازی اشپزخانه های فضای باز ما به همه تصورات و طرح های شما در مورد فضای خیالیتان نیاز داریم.دریافت و جستجوی همه ترندهای اشپزخانه ،مرور طرح های اشپزخانه های مدرن، یا نوسازی های دیگر اشپزخانه مانند انتخاب بی عیب هود می‌توانند الهام بخش باشند.

شرکت تک نماسازان با داشتن کادری مجرب و طراحان حرفه آماده همکاری با شما در اجرای دکوراسیون آشپزخانه شما با قیمت مناسب و کیفیت ایده آل است.


تلفکس:07734227888
همراه:09171774347
آدرس: بوشهر-برازجان-خیابان چمران-مرکز تجاری الهیه
مدیرعامل: اردشیری

نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر