برای تماس مستقیم کلیک کنید
کفپوش های شگفت انگیز اپوکسی چگونه کفپوشی هستند؟
menusearch
taknamasazanco.ir

کفپوش های شگفت انگیز اپوکسی چگونه کفپوشی هستند؟

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۵/۶/۳ چهارشنبه
(1)
(0)

کفپوش های شگفت انگیز اپوکسی چگونه کفپوشی هستند؟

کفپوش های شگفت انگیز اپوکسی چگونه کفپوشی هستند؟

کفپوش اپوکسی نوعی روکش کف می باشد که بصورت کاملا یک دست و یکپارچه  بر روی سطح بدون ایجاد درز بر روی سطوح مختلف همراه چسبندگی فوق العاده بروی سطوح بتنی ،ﺳﻄﻮح ﺻﻨﻌﺘﻲ،ﺳــﻄﻮح ﺑﻬﺪاﺷــتی استفاده می شود.

 

 

می توان گفت کفپوش اپوکسی از بهترین پوشش های صنعتی می باشد.کفپوش اپوکسی در مقایسه با دیگر کفپوش ها در مدت زمان کوتاه قابل اجرا و ترمیم آن سریع و آسان می باشد.

 

 

مقاومت شیمیایی بالا در برابر اسیدها ،قلیاها، حلال ها،روغن ها باعث شده تا در آزمایشگاه ها ، پتروﺷـﻴﻤﻲ،ﭘﺎﻻﻳﺸـﮕﺎه ﻫـﺎ، ﻧﻴﺮوﮔـﺎه ﻫـﺎ از کفپوش اپوکسی استفاده شود.

 

انواع کفپوش اپوکسی

 

کفپوش ضد اسید:

نوعی کفپوش اپوکسی تکامل یافته است که در برابر مواد شیمیایی مقاومت بالایی دارد و از آنها میتوان در مکان های صنعتی که احتمال وجود مواد اسیدی وجود دارد مانند صنایع نفت و پتروشیمی ،کارخانه های تولید مواد شیمیایی استفاده کرد.

 

 

کفپوش آنتی استاتیک (کانداکتیو)

این نوع کفپوش در مواردی که وجود الکتریسیته ساکن ممکن است خطر آفرین باشد استفاده میگردد،علی الخصوص در کارخانه هایی که با مواد مشتعل سر و کار دارند،اتاق عمل بیمارستان ها،سالنهای کنفرانس 

 

 

کفپوش ورزشی :

کفپوش های کف سالن های ورزشی از رزین پلی یورتان می باشد که جزء کفپوش های بدون درز است .سالن های ورزشی احتیاج به ترمیم و بازسازی فراوان دارند برای به صرفه بودن از کفپوش های ورزشی پلی یورتان استفاده می کنند.

 

 

کفپوش مکانیکی :

کفپوش های مکانیکی مقاومت بسیار بالایی درکشش ،خم شدن و فشار دارند

 

 

گروت های اپوکسی :

گروت اپوکسی شکل پذیر و بدون حلال و از سه قسمت تقسیم می شود. گروت اپوکسی دارای رزین اپوکسی، سخت کننده، عمل آورنده آمین و دانه بندی ویژه سیلیسی است.

 

 

کاشیکاری ضد اسید: 

به سیستمی گفته می شود که از کاشی و سرامیک و یا آجر که با مواد ضد اسیدی ترکیب شده برای مکان هایی که