برای تماس مستقیم کلیک کنید
انتخاب استادکاران مستقل یا شرکت دکوراسیون داخلی؟!
menusearch
taknamasazanco.ir

انتخاب استادکاران مستقل یا شرکت دکوراسیون داخلی؟!

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۵/۸/۹ یکشنبه
(0)
(0)

انتخاب استادکاران مستقل یا شرکت دکوراسیون داخلی؟!

انتخاب استادکاران مستقل یا شرکت دکوراسیون داخلی؟!

چرا دکوراسیون منزل خود را به یک شرکت دکوراسیون داخلی واگذار کنیم؟!! خودمان می‌توانیم با گرفتن چند استادکار دستی به وضع دکوراسیون منزلمان بکشیم،اینطور ارزان تر نیز کارمان تمام می‌شود.و چرا پول اضافی به یک شرکت دکوراسیون داخلی بدهیم؟!!

پاسخ:درسته شما اگر مستقیم استادکار و کارگر استخدام کنید و دست به تعمیر و تعویض دکوراسیون منزلتان بزنید هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد!!!

اما یک سوال!آیا بعد از اتمام کار از کار انجام شده راضی هستید؟!از کیفیت حتی کمیت کار صورت گرفته چطور؟!بار ها و بارها شاهد آن هستیم که منزلمان که تنها مکان آرامش خود و خانواده مان هستش را تحویل استادکارانی داده ایم که کاری که بهمون تحویل می‌دهند اون کیفیت مناسب و باب دلمان نیستش.حالا دیگه از چه کسی جبران خسارت کنیم؟استادکار کجاست؟!

حالا باید دربه در دنبال استادکار بگردیم یا گوشی جواب نمیده یا پیدایش دیگر نمی‌شود؟!!چاره چیست؟!!!همچنین شما باید برای هر بخش از منزل خود یک استادکار پیدا کنید حالا فرض کنید تمام بخش های منزل نیاز به 15 استادکار دارد حالا شما باید بین استادکاران باید استاد کار خوب را نیز پیدا کنید!!! کاره سختیه نه؟! اگه از بین این 15 استاد کار تنها 3 تاشون کارشون خراب کنند چه مشکلاتی به وجود میاد؟!!

آیا ما وقت این را داریم بر این 15 استاد کار نظارت کنیم؟!! اینطوری هم از شغل خود ضرر میبینید هم نمی‌توانید بر استادکاران نظارت داشته باشید! حتی اگه وقت داشته باشید ایا تجربه و دانش کافی برای نظارت بر تمامی بخش های خانه را دارید؟

راه کار منطقی که ما به شما پیشنهاد میکنیم این است که کار حساس و ظریف منزلتان را به یک شرکت دکوراسیون داخلی معتبر واگذار کنید،زیرا شرکت های دکوراسیون داخلی با داشتن دفتر ثابت در سطح شهر هم مکانشان مشخص هست و هم با داشتن تیمی با تجربه و مجرب سعی بر ارائه بهترین نحو خدمات را دارند و در صورت بروز خطا و نقصی در کار متعهد هستند که کار انجام شده را تصحیح و باب دل شما تحویلتان بدهند.پس با صرف کمی هزینه بیشتر خیالمان دیگر در رابطه با کار انجام شده راحت و آسوده خواهد بود.


مدیرعامل:اردشیری



نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما