برای تماس مستقیم کلیک کنید
طراحی دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی
menusearch
taknamasazanco.ir

طراحی دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۶/۵/۱۲ پنج شنبه
(1)
(0)

طراحی دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی

طراحی دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی

طراحی دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی 


نحوه طراحی دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی را می‌توان نشان دهنده میزان اهمیت شما به آسایش و بهداشت در خانواده دانست، اگرچه حمام مکانی خصوصی است و به ندرت پیش می‌آید که شخصی خارج از اعضای خانواده از آن استفاده کند اما باید بدانیم که طراحی ایده آل برای دکوراسیون داخلی حمام در تمام خانه ها مهم است و باید به آن اهمیت داد. در ادامه شما را با چند دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی آشنا می‌سازیم تا ضمن الهام گرفتن از‌ آنها بتوانید با محیط های متفاوت آشنا شوید.اهمیت طراحی دکوراسیون داخلی حمام 


اهمیت طراحی دکوراسیون داخلی حمام تنها در زیبایی خلاصه نمی‌شود مهم است که در هنگام نظافت دارای محیطی الهام بخش و آرام باشیم تا با دوری از تنش های روزانه بتوانیم روح خود را نیز شستشو دهیم. از مهمترین نکاتی که در طراحی دکوراسیون داخلی حمام باید مورد توجه قرار گیرد محیا کردن سیستم های تهویه هوای مناسب برای ایجاد هوایی مطبوع در حمام است. ایجاد مکانی برای لوازم شخصی هر فرد در حمام، قرار دادن دمپایی مخصوص حمام، استفاده از محلول های شوینده قوی برای شستشوی کاشی و سرامیک ها و استفاده از شیرآلات مناسب در حمام و سرویس بهداشتی از دیگر نکاتی است که به بهداشت خانواده کمک شایانی می‌نماید .

دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی

همیشه ترفندهای دکوراسیونی می‌توانید راه گشای فضاهای کوچک دکوراسیونی شما باشد. وقتی فضای سرویس بهداشتی شما کوچک است نیز، ترفندهای طراحی هوشمندانه می‌توانید به سادگی فضای سرویس بهداشتی شما را دو برابر کنید. کافی است این ترفندهای هوشمدانه را بشناسید و برای دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک خود از آن استفاده نمایید،

مساحت آپارتمان های مسکونی روز به روز در حال کاهش است و معمولا محیط هایی که کمتر در دید هستند کوچکتر از محیط های ضروری چون اتاق نشیمن و آشپزخانه می‌باشند. سرویس بهداشتی و حمام یکی از این مکان هاست که در آپارتمان ها مساحت بسیار کوچکی دارد .

نگران نباشید ؛ در دکوراسیون سرویس بهداشتی نکاتی وجود دارد که با رعایت انها می‌توانید فضای سرویس بهداشتی را بزرگتر نشان دهید تا محدودیت فضا اذیت تان نکند .

همچنین در زمان های گذشته طراحی دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی از اهمیت زیادی برخوردار نبود ولی امروزه با گسترش علم و تکنولوژی طراحی زیبا و کاربردی برای دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار شده است.نکاتی برای طراحی سرویس های بهداشتی و حمام ها :


- انتخاب توالت مناسب در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک یکی از مهمترین عوامل است. در انتخاب توالت مناسب به مقیاس توجه ویژه ای داشته باشید.


- فلاش تانک های توکار در واقع همان سیفون های رایج در فضای سرویس های بهداشتی است که همه ی ما با‌ آنها آشنایی داریم. اما در واقع این فلاش تانک ها به صورت مخفی پشت دیوار سرویس بهداشتی شما قرار می‌گیرد و توسط یک پنل کلید کوچک که روی دیوار نصب می‌شود قابلیت کنترل و هدایت را دارد. و بهترین گزینه برای طراحی سرویس بهداشتی کوچک است.

دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی

- وقتی سرویس بهداشتی شما با حمام تان مشترک است بهترین گزینه برای جدا سازی این دو فضا از یکدیگر دیوار شیشه ای است چرا که به دلیل شفاف بودن دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک شما را دلبازتر نشان خواهد داد.- یکی از مهم ترین وسایل و تجهیزات مورد استفاده در دکوراسیون سرویس های بهداشتی کاشی ها و سرامیک ها هستند که طرح و رنگ کاشی و سرامیک می‌تواند بر روی زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی سرویس های بهداشتی تاثیرگذار باشد. همچنین استفاده از مدل روشویی ایده آل می‌تواند نقش موثری در طراحی سرویس بهداشتی داشته باشد.


- اگر شما می‌خواهید فضای سرویس بهداشتی منزل تان بزرگتر به نظر برسد باید از رنگ های روشن در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده کنید.

- نصب آینه نیز یکی از ایده های مناسب برای زیباسازی فضای سرویس های بهداشتی است.

- اگر شما تمایل دارید فضای سرویس بهداشتی تان دارای نظم و ترتیب خاصی باشد می‌توانید از شلف ها برای قرار دادن انواع وسایل شوینده و حوله و سایر وسایل بهداشتی استفاده کنید.

- قرار دادن گلدان ها و گل های زیبا در فضای سرویس بهداشتی می‌توانند تغییرات مثبتی را ایجاد کنند و علاوه بر این مشاهده گل های زیبا و رنگارنگ بر روی روحیه افراد خانواده می‌توانند تاثیرگذار باشند.

- یکی دیگر از اشتباهات رایج در تزیین حمام و دستشویی، استفاده از چند طرح و نقش مختلف است. برای مثال دیوارها نقش و نگاری متفاوت از حوله‌ها و هر دو این‌ها متفاوت از پرده حمام و پادری هستند. چنین کاری تصویری مغشوش و عصبی‌کننده به وجود می‌اورد. بهترین راه استفاده از حداکثر دو نقش متناسب از نظر رنگ، طرح (مثلا گل و گیاه یا ماهی) و بافت با یکدیگر در فضای حمام است.

دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی

- دو نکته مهم در مورد کف حمام و توالت، بهداشت و امنیت است. کفپوش سرامیک هم امنیت و بهداشت را حفظ می‌کند و هم باعث می‌شود حمام شما بزرگ‌تر جلوه کند.


- سیستم فاضلاب، لوله کشی و راه آب در طراحی سرویس های بهداشتی یکی از مهم ترین مسایلی است که یک طراح باید آن را در نظر بگیرد. نقشه های سرویس های بهداشتی عموما طرح یک، دو یا سه دیواری دارند. در طرح یک دیواره، سینک، دستشویی و دوش حمام در یک دیوار تعبیه می‌شوند. این طراحی در کاهش هزینه بسیار موثر است اما در ایجاد تنوع و طراحی فضا، محدودیت ایجاد می‌کند.

- برای یک حمام رویایی، خوب است از دوشی استفاده کنید که بزرگ است و همانند اسپا آرامش را به شما منتقل می‌کند. دوش هایی که هم از بالا و هم از اطراف آب را به بدن می‌پاشند، گزینه های خوبی برای یک حمام رویایی به شمار می‌روند. دوشی که قابل جابه جایی است برای شستن موها یا حتی فضای حمام و وان گزینه خوبی است. برای پوشاندن فضای دوش از متریال ضدآب استفاده کنید. به طور مثال، می‌توانید از دیواره های شیشه ای استفاده کنید تا هم باعث زیبایی بیشتر بشود و هم فضا تمیز و مرتب دیده شود.


جهت مشاوره در مورد طراحی دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی منازل خود می‌توانید از طریق شماره تماس های زیر با شرکت تک نماسازان در ارتباط باشید:

تلفکس:077-34227888
همراه:09171774347
مدیرعامل:اردشیری


نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما

 طراحی دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی

طراحی دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی

 طراحی دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی

طراحی دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی

 طراحی دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی

طراحی دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر