برای تماس مستقیم کلیک کنید
بجای کابینت از پرده استفاده کنید!
menusearch
taknamasazanco.ir

بجای کابینت از پرده استفاده کنید!

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۵/۶/۲۹ دوشنبه
(0)
(0)

بجای کابینت از پرده استفاده کنید!

بجای کابینت از پرده استفاده کنید!

▪ یک ایده جالب برای کمبود فضای دستشویی اگر چه کابینت بندی یکی از بھترین و رایج ترین راھکارھا برای استفاده بھینه از فضای خالی زیر دستشویی است ولی گاھی محدودیت و شرایط بعضی از سرویس ھای بھداشتی حتی با وجود کابینت ھای ظریف و کم جای موجود
در بازار نیز امکان استفاده از کابینت بندی را نمی‌دھد. البته این به این معنا نیست که راھکار دیگری برای این منظور وجود ندارد بلکه شما می‌توانید به جای کابینت در زیر دستشویی پرده ای با رنگ و نقشی ھماھنگ با فضای دستشویی بیاویزید.به این ترتیب ابتدا با نصب چند طبقه کوچک به دیوار زیر دستشویی جایی برای قرار دادن مواد شوینده و بھداشتی شامل انواع مایع ظرفشویی، پودر لباسشویی و لوازم مربوط به آنھا مانند برس، اسکاچ و غیره مھیا کرده سپس نمای آن را با پرده بپوشانید.


بجای کابینت از پرده استفاده کنید!
● برای نصب پرده به لوازم و مواد زیر نیاز است:
▪دو تکه چوب به شکل مثلث
▪ یک قطعه فیبر مستطیل شکل به عرض ١٠ سانتی متر و طولی برابر با محیط نیم دایره نمای دستشویی
▪ چسب چوب یا چسب حرارتی
▪ نوار پارچه ای چسبی دوطرفه به طول فیبر
▪ پارچه (بھتر است از نوع ضد آب مانند پارچه پرده حمام باشد)
▪ پیچ و پیچ گوشتی و رول پلاک


بجای کابینت از پرده استفاده کنید!

● طرز ساخت:
ابتدا روی دیوار طرفین زیر دستشویی با استفاده از خط کش و مداد خطی عمودی بکشید. سپس تکه چوب را با دریل و پیچ و رول پلاک در محدوده علامت گذاری شده به دیوار نصب کنید. این ٢ تکه چوب، پایه ای برای نصب فیبر به دیوار است.
حالا لبه ھر یک از ٢ عرض این فیبر مستطیل شکل را به نمای این پایه چوبی متصل کنید. این کار را با دریل و پیچ و پیچ گوشتی انجام دھید. به این ترتیب، نمایی ١٠ سانتی متری از جنس فیبر زیر دستشویی به وجود می‌آید که در واقع محل نصب پرده است. برای بریدن و دوخت
پارچه پرده ای کافی است پارچه ای مستطیل شکل با طولی به اندازه ١/5 برابر طول فیبر به علاوه 4 سانتی متر برای جای دوخت و عرضی برابر با فاصله لبه بایی طول فیبر تا سطح زمین ببرید، البته اضافه کردن 4 سانتی متر جای دوخت به این عدد(عرض پرده) را نیز فراموش نکنید. پس از برش پارچه، لبه ھر طرف را به میزان ٢ سانتی متر تو بگذارید. سپس یک طول این پارچه را پیلی یا چین دھید. محاسبات را به صورتی انجام دھید که طول پرده بعد از پیلی یا چین دادن ھم اندازه طول فیبر شود. پس از اینکه این مرحله نیز به پایان رسید، یکی از نوارھای چسبی را به ٢ سانتی متر پائین تر از لبه پیلی یا چین خورده پرده چرخ کنید و نوار دیگر را به وسیله چسب چوب یا چسب حرارتی به لبه بایی فیبر بچسبانید. به این ترتیب، شما می‌توانید با قرار دادن نوار پارچه ای دوخته شده به پرده، روی نوار چسبانیده شده به فیبر، پرده را زیر دستشویی آویزان کنید.

نکته: برای نصب فیبر به دیوار، به جای ٢ تکه چوب از ٢ عدد بست کوچک دیواری قائمه ای شکل نیز می‌توانید استفاده کنید.

بجای کابینت از پرده استفاده کنید!

نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر