برای تماس مستقیم کلیک کنید
کانکس سیار(پلیس-راهداری-اورژانس)
menusearch
taknamasazanco.ir

کانکس سیار(پلیس-راهداری-اورژانس)

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۶/۷/۵ چهارشنبه
(0)
(0)

کانکس سیار(پلیس-راهداری-اورژانس)

کانکس سیار(پلیس-راهداری-اورژانس)
این نوع کانکس‌ها پُرکاربردتر از سایر انواع کانکس می‌باشند. به عبارت دبگر این نوع از کانکس‌ها چند منظوره هستند و با توجه به موقعیت مکانی و کاری قابلیت تغییر کاربری دارند. از آنجاییکه کانکس سیار متحرک است، بر مبنای نیاز می‌توان در آن تغییر کاربری یا مکانی داده و به راحتی از جایی به جای دیگر برد و مورد استفاده قرار داد.


ویژگی‌های کانکس سیار یا کیوسک سیار:
کانکس سیار مجهز به چرخ است و می‌تواند به رو یا پشت انواع اتومبیل، کامیونت و …به مکان‌های مختلف حمل نمود. از کانکس سیار می‌توان جهت بوفه، نمایشگاه‌های فروش و یا بعنوان سرویس بهداشتی، انباری و یا هر نوع کاربری که مدنظر باشد می‌توان استفاده نمود.

معرفی کانکس سیار

جنس متریال مصرفی در کانکس سیار معمولاً گالوانیزه یا دارای ساندویچ پانل در ورق بدنه است که با توجه به بودجه در نظر گرفته شده و فضای استفاده کانکس انتخاب می‌شود.

معرفی کانکس سیار

کانکس‌های ساندویچ پانلچرخ دار معمولا در مناطق رطوبت خیز، جهت انبار کالاهای مهم شرکتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
از دیگر موارد استفاده از کانکس سیار استفاده به عنوان کانکس پلیس راهنمایی و رانندگی، کانکس اورژانس، کانکس نگهبانی‌های سیار، کانکس راهداری و... است.

شرکت تک نماسازان با شماره ثبت 2126 دارای کادر مجرب و متعهد با رزومه کاری بالا و همکاری با شهرداری ها و سازمان های مختلف آماده همکاری و مشاوره در زمینه طراحی و اجرای انواع کانکس و خانه پیش ساخته با امکانات منحصر به فرد و خلاقانه است.
 

تلفن های تماس:
همراه: 09171774347
تلفکس:077-34227888
آدرس: بوشهر-برازجان-مرکز تجاری الهیه-پلاک A3
مدیرعامل:اردشیری


نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما