برای تماس مستقیم کلیک کنید
معرفی کانکس دو طبقه
menusearch
taknamasazanco.ir

معرفی کانکس دو طبقه

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۶/۷/۱۰ دوشنبه
(1)
(0)

معرفی کانکس دو طبقه

معرفی کانکس دو طبقه
کانکس‌های دوطبقه کانکس‌هایی هستند که میتوان تعدادی اتاق و سرویس آبدارخانه و سرویس بهداشتی در طبقه هم کف و باقی اتاق‌ها را درطبقه دوم اجرا کرد.در مواردی که شرکتی و یا سازمانی تصمیم به استفاده از کانکس در فضای اداری یا سازمانی خود میگیرد و فضای کافی برای تخصیص تعداد اتاقهای اداری بیشتر و اختصاص به بخشهای مختلف ندارد. ناگزیر از کانکس دوطبقه برای این موضوع استفاده می‌کند.

معرفی کانکس دوطبقه

کانکس های دوطبقه دارای یک راه پله فلزی به همراه تراس میباشند که میتوان برای زیبایی بیشتر این نوع کانکس ها سقف آنها را به صورت شیب به طول با ورقهای الکترواستاتیکی طرح سفال رنگی به سفارش مشتری ساخت.

این نوع کانکس در انواع مختلف می‌تواند کاربردهای مختلفی داشته باشد:

کانکس دوطبقه جهت استفاده به عنوان کانکس اداری :
این نوع کانکس را میتوان جهت دفاتر کارمندان و دفتر مدیر عامل یا اتاق جلسات و همایش‌ها مورد استفاده قرار داد.

کانکس دوطبقه جهت استفاده به عنوان دفاتر کار پیش ساخته :
این نوع کانکس جهت استقرار موقت کارمندان یک شرکت و بیشتر در پروژه‌های عمرانی مانند برج سازی، سدسازی و غیره مورد استفاده قرار میگیرد.

کانکس دوطبقه جهت استفاده به عنوان خوابگاه مهندسی :
این نوع کانکس برای استراحت مهندسین و تکنیسن‌ها بر سر پروژه‌های عمرانی مورد استفاده قرار میگیرد.

کانکس دوطبقه جهت استفاده به عنوان خوابگاه کارگری :
این نوع کانکس جهت استراحتگاه و اقامت موقت کارگران ساختمانی یا کارگران سر پروژه ساختمانی و عمرانی مورد استفاده قرار میگیرد.

کانکس دوطبقه جهت استفاده به عنوان کمپ استراحتگاهی:
این نوع کانکس را میتوان در مراکز تفریحی و سیاحتی یا زیارتی جهت اقامت موقت مسافرین و زائرین استفاده کرد.

کانکس دوطبقه جهت استفاده به عنوان فضای مسکونی :
کانکس دوطبقه مسکونی یکی از زیباترین کانکس‌هایی است که میتوان برای یک منزل مسکونی در نظر گرفت. در این نوع کانکس میتوان فضای طبقه هم کف را به صورت سالنی جهت نشیمن و آشپزخانه اپن در نظر گرفت و اتاقهای خواب در طبقه دوم اختصاص داده شوند. در این حالت میتوان کانکس دوطبقه مسکونی را به عنوان یک ویلای دوبلکس شیک برای استراحت در باغ خود در نظر گرفت. در انواع ابعاد و به سفارش مشتری ساخته شده و همچنین متریال مورد استفاده از بهترین‌های موجود و به سفارش مشتری است.


معرفی کانکس دوطبقه


این کانکس‌های مسکونی و پیش ساخته را چند صورت دوطبقه و چند قلو ،ثابت و متحرک با طراحی زیبا و شیک و مدرن به بهترین حالت ممکن و قیمت نسبتا کمتر نسبت به ساختمان‌های سنتی مورد استفاده قرار می‌دهند.

در مواردی که از
کانکس دوطبقه بیشتر استفاده می‌شود عبارتند از خوابگاهی، استراحت، اطاق های کارمندان، مدیران و سالن کنفرانس اجرا شده جهت شرکت های نفت و گاز و پتروشیمی‌ها، اداره کل نوسازی مدارس استان‌ها، جمعیت هلال احمر استانها و اورژانس های کشور، ادارات و مراکز نظامی و انتظامی، شرکت های عمرانی و احداث نیروگاه‌ها، فرودگاه، شهرداری‌ها، مراکز تحقیقاتی، پالایشگاه‌ها، مدارس و خانه های معلم.

شرکت تک نماسازان با شماره ثبت 2126 دارای کادر مجرب و متعهد با رزومه کاری بالا و همکاری با شهرداری ها و سازمان های مختلف آماده همکاری و مشاوره در زمینه طراحی و اجرای انواع کانکس و خانه پیش ساخته با امکانات منحصر به فرد و خلاقانه است.
 

تلفن های تماس:
همراه: 09171774347
تلفکس:077-34227888
آدرس: بوشهر-برازجان-مرکز تجاری الهیه-پلاک A3
مدیرعامل:اردشیری


نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما


 معرفی کانکس دوطبقه

کانکس دوطبقه