برای تماس مستقیم کلیک کنید
معرفی کانکس ساندویچ پانل
menusearch
taknamasazanco.ir

معرفی کانکس ساندویچ پانل

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۶/۷/۱۰ دوشنبه
(3)
(0)

معرفی کانکس ساندویچ پانل

معرفی کانکس ساندویچ پانل
ساندویچ پانل دارای یک ساختار سبک و مرکب است که از دو طرف با دولایه محدود شده و در وسط آن یک لایه عایق قرار دارد، ماده این عایق می‌بایست بسیار نرم و سبک و دارای خواص فیزیکی خاص باشد. این پانلها عمدتا در تولید ساختمانهای ساخت سریع و ایجاد واحدهای مسکونی، آموزشی، بهداشتی و درمانی، ورزشی، صنعتی و سردخانه‌ها کاربرد فراوان دارد .

کانکس ساندویچ پانل

کانکس‌های ساندویچ پانل به دلیل استحکام بالا و مقاومت زیاد در برابر رطوبت در شرایط آب و هوایی خاص بسیار مناسب هستند.

کاربرد کانکس ساندویچ پانل:
1- در سردخانه ها
2- در دیوار و سقف سالنهای تولید، ساختمان‌های اداری و هتلها، خوابگاه کارگری, ساختمان کارگاهی
3- در صنعت کانکس سازی
ساندویچ پانلهای اسکان عمدتا به دو گروه پانلهای سقفی و پانلهای دیواری تقسیم می‌شوند. ساندویچ پانل های دیواری با عایقهای پلی اورتان, پلی استایرن و پشم شیشه تولید می‌شوند.

معرفی کانکس ساندویچ پانل
ساندویچ پانل های سقفی شامل طرح های ذوزنقه ایی و کاشی می‌باشند که طرح ذوزنقه ایی با انواع عایق (که شامل پلی اوریتان ,پلی استایرن و پشم سنگ) به سفارش مشتری و طرح کاشی با عایق پلی اورتان تولید می‌گردند.
از مزایا و ویژگی های ساندویچ پانل می‌توان به مقاومت در برابر زلزله بواسطه جذب انرژی همانند دیوار برشی و وزن سبک انبساط و انقباض بسیار پایین حمل و نقل و نصب سریع و آسان عایق حرارتی، رطوبتی، صوتی، سهولت در اجرای تاسیسات مناسب برای تمام اقلیمها ضد قارچ کپک و پوسیدگی قابل شستشو و بهداشتی عدم نیاز به قالب بندی تنوع رنگ اشاره کرد.

کانکس ساندویچ پانل

انواع ساندویچ پانل:
1- ساندویچ پنل سقفی و دیواری:
این نوع ساندویچ پانل مخصوص استفاده در سقف است که با توجه به گامهای ذوزنقه ای و شکل اورلپ آن احتمال نفوذ آب به داخل را از بین می‌برد و جهت طولهای بلند (بالاتر از 13 متر) قابلیت اورلپ شدن روی یکدیگر را دارد.
این نوع ساندویچ پانل به دو صورت دو رو ورق آلوزینگ و یک رو ورق آلوزینگ از بیرون و فویل مسلح آلومینیومی از داخل با ضخامت 4 الی 10 cm تولید می‌شود.
ساندویچ پانل های سقفی با طرح شادولاین ذوزنقه تولید میگردد و این طرح در ظاهر ورق رویی ساندویچ پانل مشخص است و شرکت برای زیبایی نمای سقف در حالت شیبدار اقدام به تولید ورق الکترواستاتیکی با طرح سفال نموده که با ساخت خرپا میتوان سقفی با نمای فوق العاده زیبا و شیک و مدرن ایجاد کرد.
ضخامت این ورق‌ها متفاوت است و در انواع 4، 5، 6، 8، 8.5 و0 1 سانتیمتر موجود است.
و دارای عرض ثابت 08/1 متر (7 سانتیمتر اورلپ) مفید 01/1 متر می‌باشند.
طول با طرح ذوزنقه 1 الی 13 متر بستگی به سفارش مشتری دارد
طول ورق الکترواستاتیکی طرح سفال معمولا بین 22/1 الی 015/7 متر (مضربی از 5/30 سانتیمتر) و به سفارش مشتری متغییر است.
در این نوع ساندویچ پانل ورق رو دارای طرح شادولاین ذوزنقه و ورق زیر صاف یا شیار دار است که جهت تولید ابتدا ورق‌ها که بصورت کویل وارد شرکت شده اند توسط دستگاه تمام اتوماتیک ورق صاف کن باز و صاف شده و پس از فرم دهی با دستگاه رول فرمینگ شده و با توجه به طرح از قبل تعیین شده ورق فرم گرفته و مابین دو ورق فوم پلی یورتان بصورت یکنواخت و خطی ریخته شده و پس از پخت شکل نهایی ساندویچ پانل بدست میآید. این نوع ساندویچ پانل جهت استفاده در سقف است که با توجه به گامهای ذوزنقه ای و شکل اورلپ آن امکان نفوذ آب به داخل را از بین می‌برد و جهت طولهای بلند (بالاتر از 13 متر) قابلیت اورلپ شدن روی یکدیگر را دارد.

معرفی کانکس ساندویچ پنل
2- ساندویچ پنل با فوم پلی یورتان
عایق فوم پلی یورتان ساندویچ پانل از بهترین عایق‌های مورد استفاده در هسته ی ساندویچ پانل‌ها است. پلی یورتان از اسم عمومی پلیمرها می‌آید که پیوندهایی یورتانی دارند بنابراین از راه واکنش بین ایزوسیانات و ترکیب هیدروژن فعال مثل هیدروکسیل ساخته می‌شوند. عایق بسیار خوب صدا، حرارت و رطوبت هستند و نسوز محسوب می‌شود که این از مزایای آنهاست. هرچقدرکه ضریب انتقال حرارتی عایقها کوچک و کمتر باشند، عملکرد عایق خیلی بهتر شده و اتلاف انرژی در آن خیلی کمتر صورت می‌گیرد. ضریب حرارتی پلی یورتان نسبت به پشم سنگ و پلی استایرن خیلی بهتر است. بنابراین پلی یورتان ضمن مقاومت در برابر حرارت، صوت، مقاومت در مقابل عوامل جوی مانند پوسیدگی و خوردگی، نسوز و غیرقابل شعله ور بودن نیز است .

در کنار ویژگی‌های یاد شده می‌توان از سبک بودن و نرم بودن پلی یورتان هم یاد کرد. در نتیجه خواص فیزیکی منحصر به فرد پلی یورتان موجب استفاده ازاین عایق در هسته ی ساندویچ پانل‌ها به طور گسترده شده است. سرعت نصب و اجرای ساندویچ پنل‌های پلی یورتان بسیار بالا و آسان است. جذب آب و مقاومت در برابر رطوبت و سختی این عایق پلی یورتان موجب شده تا قارچ‌ها، باکتری‌ها، میکروب‌ها جایی در این ساندویچ پانلها نداشته و از نظر بهداشتی این سازه‌ها را تضمین کنند. طول عمر فوم پلی یورتان بالا بوده و موجب بالارفتن عمر ساندویچ پانل‌ها نیز می‌شود.

کانکس ساندویچ پانل
3- ساندویچ پانل سقفی و دیواری با پوشش گالوانیزه
ساندویچ پانل‌های این شرکت دارای دو رو پوشش فلزی از جنس ورق گالوانیزه رنگی و یا آلوزینک رنگی به ضخامت 0.5 میلیمتر یا ورق آلومینیوم رنگی به ضخامت 0.7 میلیمتر و یا کاغذ کرافت و فویل آلومینیوم است. ساندویچ پانل‌های سقفی با گامهای برجسته جهت پوشش سقف بوده که طراحی ویژه فرمینگ آن مناسب برای هدایت آب باران و همچنین برف است و از تحمل بار بسیار بالایی برخوردار است. طراحی ویژه ساندویچ پانل سقفی در قسمت فرمینگ و اورلپ به گونه ای است که بهترین و مطلوب ترین نوع آب بندی را ارائه می‌کند. ساندویچ پانل دیواری را می‌توان به عنوان پوشش جهت دیوار در سوله‌ها و کلیه مکان‌های صنعتی، سردخانه‌ها، ساختمان‌های پیش ساخته و بسیاری کاربردهای دیگر مورد استفاده قرار داد. همچنین ساندویچ پانل دیواری را می‌توان به عنوان دیوار جداکننده و پارتیشن نیز استفاده نمود.
شرکت تک نماسازان با شماره ثبت 2126 دارای کادر مجرب و متعهد با رزومه کاری بالا و همکاری با شهرداری ها و سازمان های مختلف آماده همکاری و مشاوره در زمینه طراحی و اجرای انواع کانکس و خانه پیش ساخته با امکانات منحصر به فرد و خلاقانه است.
 

تلفن های تماس:
همراه: 09171774347
تلفکس:077-34227888
آدرس: بوشهر-برازجان-مرکز تجاری الهیه-پلاک A3
مدیرعامل:اردشیری


نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما

 کانکس ساندویچ پانل

کانکس ساندویچ پانل

telegram