برای تماس مستقیم کلیک کنید
معرفی ویژگی های کانکس مدرسه
menusearch
taknamasazanco.ir

معرفی ویژگی های کانکس مدرسه

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۶/۷/۱۳ پنج شنبه
(1)
(0)

معرفی ویژگی های کانکس مدرسه

معرفی ویژگی های کانکس مدرسه
گاهی در برخی شهرستان‌ها نیاز به ساخت مدرسه وجود دارد اما به علت صعب العبور بودن مسیر رسیدن به روستا یا شهرستان نمیتوان مصالح ساختمانی را به آن مناطق منتقل کرد، در این صورت نیاز به ساخت مدرسه پیش ساخته به وجود می‌آید که میتوان کانکس مدرسه را به روش‌های مختلف سفارشی یا استاندارد ساخت و به راحتی نصب کرد.

معرفی کانکس مدرسه

کانکس مدرسه دارای ساختار ساندویچ پنل است. ساندویچ پانل یک ساختار سبک و مرکب است که از دو طرف به دولایه محدود شده و در وسط آن یک لایه عایق قرار می‌گیرد. ماده این عایق می‌بایست بسیار نرم و سبک و دارای خواص فیزیکی خاص باشد.

این پانلها در کانکس مدرسه در تولید ساختمانهای ساخت سریع و ایجاد واحدهای مسکونی، آموزشی، بهداشتی و درمانی، ورزشی، صنعتی و سردخانه‌ها نیز کاربرد فراوانی دارند.

معرفی کانکس مدرسه

شاسی کانکس مدرسه, از تیرآهن ذوب آهن است و همچنین پوشش داخلی کانکس مدرسه می‌تواند از جنس P.V.C و یا M.D.F باشد. جنس درب و پنجره آن از آلومینیوم الکترواستاتیک است و وزن کانکس مدرسه در هر متر مربع تقریبا ۸۰ الی ۱۰۰ کیلوگرم است.


در صورتی که مسیر روستا یا شهرستان جهت حمل متریال مناسب باشد می‌توان متریال کانکس مدرسه را که بسیار راحت قابل حمل می‌باشند به محل ساخت مدرسه منتقل کرد و ساخت مدرسه پیش ساخته را در محل مورد نظر آغاز نمود، اما در صورتیکه مسیر صعب العبور بود میتوان کانکس مدرسه را به صورت چند قلو در کارخانه ساخت و به محل مورد نظر منتقل نموده و در آنجا آنها را به هم متصل نمود.


مزیت ساخت کانکس مدرسه در این است که میتوان در صورتی که بخشی از مدرسه نیاز به تعمیر یا تعویض یا حتی تغییر تعداد کلاس و تجهیزات و امکانات داشت به راحتی و آسودگی خاطر با کمترین هزینه این تغییرات را در آن اعمال نمود.

و از دیگر مزایای کانکس مدرسه در این است که در در صورتی که نیاز به جابجایی یا تغییر آدرس مدرسه پیدا شد، به راحتی هرچه تمام تر کانکس مدرسه را به محل مورد نظر می‌توان انتقال داد.

در کانکس مدرسه کلاس، آبدارخانه، نمازخانه، اتاق مدیریت، اتاق معلمان، اتاق استراحت، سرویس بهداشتی و آبخوری و تمام امکاناتی که جهت یک مدرسه پیش ساخته لازم است می‌توان به صورت سفارشی و استاندارد در نظر گرفت.


معرفی کانکس مدرسه

از دیگر مشخصات کانکس مدرسه می‌توان به مقاومت در برابر زلزله و ساخت و نصب سریع و آسان و حمل و نقل راحت و قابلیت جابجایی و نصب مجدد وجلوگیری از به هدر رفتن حرارت (عایق گرمایشی و سرمایشی) و برودت در تغییرات جوی و قابلیت اجرا در اقلیمهای مختلف و مناطق صعب العبور و عایق صوتی و ضد حشره و ضد پوسیدگی و مقاومت مکانیکی بالا و دارای توجیه اقتصادی در برابر مصالح سنتی اشاره کرد.


شرکت تک نماسازان با شماره ثبت 2126 دارای کادر مجرب و متعهد با رزومه کاری بالا و همکاری با شهرداری ها و سازمان های مختلف آماده همکاری و مشاوره در زمینه طراحی و اجرای انواع کانکس و خانه پیش ساخته با امکانات منحصر به فرد و خلاقانه است.
 

تلفن های تماس:
همراه: 09171774347
تلفکس:077-34227888
آدرس: بوشهر-برازجان-مرکز تجاری الهیه-پلاک A3
مدیرعامل:اردشیری


نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما