برای تماس مستقیم کلیک کنید
معرفی ویژگی های کانکس کشاورزی
menusearch
taknamasazanco.ir

معرفی ویژگی های کانکس کشاورزی

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۶/۸/۲۳ سه شنبه
(0)
(0)

معرفی ویژگی های کانکس کشاورزی

معرفی ویژگی های کانکس کشاورزی
کانکس کشاورزی یکی از انواع کانکس است که در باغات و مزارع استفاده میشود. کانکس کشاورزی به عنوان محل استراحت کارگران و یا انبار برای وسایل کشاورزان است. با توجه به سفارش مشتری این کانکس می‌تواند امکاناتی مثل سرویس بهداشتی و یا تخت خواب نیز داشته باشد.

در این کانکس‌ها که می‌تواند برای مدت طولانی در یک جا باشد می‌توان کار زیرسازی را انجام داد.

برای کانکس کشاورزی هم می‌توان از آب محل استفاده نمود و هم می‌توان آن را به منبع آب وصل کرد. در صورت نصب سرویس بهداشتی در داخل آن خروجی فاضلاب نیز می‌تواند متناسب با محل کانکس لوله کشی شود.

کانکس‌های کشاورزی گزینه مناسبی برای کشاورزان و باغداران هستند. این کانکس‌ها در زمان استراحت می‌تواند افراد از آسیب‌های احتمالی مثل نیش حیوانات و حشره‌ها در امان نگه دارد. پنجره‌ها مجهز به توری است. با توجه به مواد اولیه عایق استفاده شده این کانکس‌ها در برابر انتقال گرما و سرما به داخل مقاوم و عایق هستند. کانکس کشاورزی در حقیقت امکاناتی نظیر کانکس کارگری دارند.


شرکت تک نماسازان با شماره ثبت 2126 دارای کادر مجرب و متعهد با رزومه کاری بالا و همکاری با شهرداری ها و سازمان های مختلف آماده همکاری و مشاوره در زمینه طراحی و اجرای انواع کانکس و خانه پیش ساخته با امکانات منحصر به فرد و خلاقانه است.


تلفن های تماس:
همراه: 09171774347
تلفکس:077-34227888
آدرس: بوشهر-برازجان-مرکز تجاری الهیه-پلاک A3
مدیرعامل:اردشیری


کانکس تولیدی شرکت تک نماسازان چه مشخصات و امکاناتی دارد؟​

نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام