برای تماس مستقیم کلیک کنید
١٠ ایده برای دکوراسیون داخلی منزل
menusearch
taknamasazanco.ir

١٠ ایده برای دکوراسیون داخلی منزل

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۵/۶/۲۱ یکشنبه
(0)
(0)

١٠ ایده برای دکوراسیون داخلی منزل

١٠ ایده برای دکوراسیون داخلی منزل

ھمه ی ایده ھای تغییر دکوراسیون مستلزم صرف وقت و ھزینه ی زیاد نیست. اگر به دنبال چند ایده برای طراحی دکوراسیون داخلی برای تغییر دادن خانه تان ھستید، این ١٠ مورد می‌تواند کمکتان کند.
 • تنظیم چیدمان مبلمان و لوازم خانه را تغییر دھید: مبلمان را از کنار دیوار برداشته و سعی کنید آنھا در زوایای جدیدتر و گیراتر بچینید. مثلا قرار دادن کاناپه به صورت مورب در یک اتاق نشیمن باریک باعث می‌شود که اتاق وسیعتر نشان دھد. ایده های دکوراسیون منزل
 • یک دیوار را رنگ کنید: یکی از دیوارھای مھم خانه که در معرض توجه نیز ھست را به رنگ دلخواھتان رنگ کنید. تابلوھا و لوازن ھنری از آن آویزان کنید و مبل جدید و زیبایی در آن قسمت قرار دھید. (البته دقت داشته باشید که رنگ آن با سایر لوازم خانه ھماھنگ باشد.
نکات دکوراسیون داخلی منزل
 •  از گل و گیاه استفاده کنید: گل و گیاه می‌تواند حال و ھوای تازه ای به خانه بیاورد. اگر عmقه ای به رسیدگی به گل و گیاه ندارید، می‌توانید از گل ھا و درختچه ھای مصنوعی استفاده کنید. کیفیت گل ھای مصنوعی ھم آنقدر خوب شده است که به سختی می‌توان آنھا را از گل طبیعی تشخیص داد.
نکات دکوراسیون داخلی منزل
 • یک قالیچه محلی در نقطه ای بیندازید: قالیچه ھای محلی وسیله ی بسیار خوبی برای اتاق ھای گفتگو و نشیمن به شمار می‌رود. قالیچه ای متناسب با اسباب و لوازم اتاق انتخاب کنید و آن را پایین میز بیندازید.
 • نکات دکوراسیون داخلی منزل
 • تابلو و آینه از دیوارھا آویزان کنید: تابلوھایی آویزان کنید که شخصیت و روحیه شما را منعکس کند. سعی کنید از قاب ھای تزئینی تر و زیباتر استفاده کنید. ھنگام آویزان کردن دقت کنید که تابلو از ھر قسمت خانه قابل مشاھده باشد و گیرا باشد.
نکات دکوراسیون داخلی منزل
 • مجسمه ھا را در یک جا جمع کنید: مجسمه ھا و پیکره ھای کوچک و مرتبط با ھم را در قسمتی از خانه که مورد توجه است کنار ھم قرار دھید. این مجسمه ھا را به صورت ھای فانتزی و متنوع بچینید.
مجسمه ھا را در یک جا جمع کنید
مجسمه ھا را در یک جا جمع کنید
 • از کوسن ھای تزئینی استفاده کنید: این بالشتک ھا و کوسن ھای تزئینی به سادگی رنگ و بوی جدیدی به خانه می‌دھد و مبلمان منزل را نیز باشکوه تر جلوه میدھد.
ثبث
 •  لامپ ھا و لوسترھا را عوض کنید: لوسترھا و لامپ ھا جزء وسایلی ھستند که خیلی زود بر بیننده آشکار می‌کنند که سبک چیدمان خانه تان قدیمی است یا جدید. به دنبال لوسترھایی باشید که جدیدتر و فانتزی باشند، و ضمناً با لوازم و رنگ بندی خانه تان نیز ھماھنگ باشند.
نکات ریز دکوراسیون منزل
 • لحاف ھا و رواندازھا نیز مثل کوسن ھای تزئینی، به اتاقتان رنگ می‌دھد: این رواندازھا و روتختی ھا در انواع جنس ھا و رنگ ھا موجود است. با توجه به روحیه و سلیقه ی خود زیباترین را انتخاب کنید.
نکات دکوراسیون داخلی منزل
 • لوازم اضافی را از جلوی دید بردارید: وسایل و لوازم اضافی باعث از بین رفتن جلوه ی اتاق می‌شود. برای برگه ھا، اسباب بازیھای بچه ھا، وسایل اسباب و وسایلی که شکل اتاق را بر ھم می‌زند، جای مخصوصی تدارک ببینید.
نکات دکوراسیون داخلی منزل

نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر