برای تماس مستقیم کلیک کنید
١١ نکته ای که درباره اتاق نوجوانان باید بدانید
menusearch
taknamasazanco.ir

١١ نکته ای که درباره اتاق نوجوانان باید بدانید

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۵/۶/۲۱ یکشنبه
(0)
(0)

١١ نکته ای که درباره اتاق نوجوانان باید بدانید

١١ نکته ای که درباره اتاق نوجوانان باید بدانید
به دلیل اینکه نوجوان ھا ھمیشه به دنبال آزادی و آرامش ھستند، به طور معمول به فضایی بزرگ ھم نیاز دارند تا به طور نسبی نیازھایشان فراھم شود. در ستون این ھفته به چند نکته در مورد اینکه چطور نوجوان ھا را خوشحال کنیم و نیز اینکه چطور کاری کنیم که از اتاق خود راضی باشند،اشاره می‌شود.
نکته اول) استفاده از بالش ھای دکوری، فرش ھای کوچک، آباژورھای پایه بلند و تابلوھای دیواری می‌تواند فضایی شاعرانه و دوست داشتنی در اتاق نوجوانان خلق کند.

نکته دوم) بوردھای بزرگ دیواری و یا مجموعه ای از عکس ھای مورد علاقه شان، تکه ھایی از مجله ھایی که دوستش دارند، اینھا ھمه از مواردی است که نوجوانان بین سن ١٢ تا ١٩ سالگی به آنھا علاقه مند ھستند. با استفاده از این موارد می‌توانید فضایی را که باب میل نوجوان ھاست خلق کنید.

نکته سوم) ایده ھای خلاقانه، مانند مجموعه ای از ماسک ھا یا شمشیرھایی که به صورت ضربدری قرار گرفته اند، چاقوی شکار، زره ھای تزیینی ھمه می‌توانند بسیار جذاب باشند و فضایی کاملا متفاوت را به وجود آورند.

نکته چھارم) چراغ ھای مطالعه زیبا و جاشمعی ھای کوچک و زیبا که اشکال و طرح ھای مختلف دارند و ھمچنین اگر مطابق سلیقه نوجوان شما انتخاب شوند، می‌توانند فرزند شما را به درس خواندن تشویق کند.

نکته پنجم) صندلی ھای کوسن مانند بزرگ که زیرشان یه ای محکم دارد و می‌توان آنھا را در رنگ ھای مختلف با ھم ست کرد، می‌توانند دکور مناسبی برای گوشه ای از اتاق باشند.

نکته ششم) صندلی ھای تاشو نیز گزینه ھای مناسبی ھستند و فضای کوچکی را اشغال می‌کنند.
نکته ھفتم) صندلی ھای راحتی علاوه بر زیبایی که به اتاق اضافه می‌کنند، می‌توانند جھت پذیرایی از دوستان فرزندانتان که برای تماشای فیلم یا درس خواندن به دیدارشان می‌آیند، گزینه ھای خوبی باشند. ھمچنین می‌توانید این صندلی ھا را با کوسن ھای بزرگ و رنگی دکور کنید.

نکته ھشتم) نوجوان ھایی که اتاقشان را با خواھر یا برادرشان تقسیم می‌کنند، برای داشتن فضای خصوصی می‌توانند از پرده ھای وسط اتاق و یا تخت ھای کاناپه ای استفاده کنند.

نکته نھم) برای داشتن جایی جھت نگھداری وسایل مورد نیازشان مانند وسایل مرتب کردن موھا، سی دی ھا، لباس ھای کثیف و مجله ھامی توانید از سبد و آویزھای لوله ای استفاده کنید.

نکته دھم) با قرار دادن یک کاناپه اضافی در اتاق و یا یک ست کاناپه تخت خواب شو که به عنوان تخت خوابی برای دوستانشان به کار رود می‌توان یک حال خصوصی در اتاق برایشان به وجود آورد.

نکته یازدھم) با داشتن یک میز کامل استاندارد، ھمراه با یک کامپیوتر شخصی به ھمراه صندلی راحت نوجوان ھا می‌توانند به راحتی برای مدت طونی درس بخوانند بدون اینکه پشتشان درد بگیرد. فضای درس خواندن برای نوجوان ھا یکی از مھم ترین فضاھایی است که باید با دقت دکور شود.


نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر