برای تماس مستقیم کلیک کنید
خانه خود را با رنگ های پاییزی تزیین کنید
menusearch
taknamasazanco.ir

خانه خود را با رنگ های پاییزی تزیین کنید

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۵/۶/۲۲ دوشنبه
(1)
(0)

خانه خود را با رنگ های پاییزی تزیین کنید

خانه خود را با رنگ های پاییزی تزیین کنید
خوش آمدگویی به رنگھای پائیزی بسیار دلپذیر و ھیجان انگیز است. رنگ زیبای کدو تنبل ھا به ھمان مقدار زیباست و در شما تأثیرگذار که زیبایی ماه شب چھارده و تمام طول جاده پر است از باغھای سیب که شاخه ھای آنھا با سیبھای حنایی رنگ سنگین شده اند و بزودی برگھای درختان باشکوھی خاص و رنگی کھربایی شروع به درخشش می‌کنند.تمامی دنیا با آمدن پائیز رنگ و رویی تازه می‌گیرد. بیرون بیایید و نگاه کنید، شما می‌توانید این زیبایی ھا را به خانه خود دعوت کنید.
●رنگ کھربایی
رنگی مانند تشعشع نور خورشید و عسل، رنگی که به روزھای سرد و کوتاه پائیزی گرمی می‌بخشد، شمعھایی که دارای رنگ زیبای کھربایی ھستند، زیبایی خاصی به خانه می‌بخشند، شما می‌توانید چندین عدد از این شمعھا را روی طاقچه بای شومینه بگذارید یا این که به صورت تک در نقاط مختلف خانه قرار دھید.به دلیل اینکه موم به طور طبیعی دارای رنگ کھربایی است، شما می‌توانید از موم به عنوان تزئین دور گلدان یا شمعدانھا استفاده کنید. اگر می‌خواھید رنگ اصلی و طبیعی کھربایی را ببینید، کافی است مقداری ذرت را در یک ظرف ریخته و مدتی در فضای باز قرار دھید، ھنگامی که دانه ھای ذرت خشک بشوند، رنگی پیدا می‌کنند که دقیقاً رنگ کھربایی است. حتی از این دانه ھای خشک شده ذرت در یک کاسه یا ظرف زیبا می‌توانید به عنوان دکور و تزئین خانه استفاده کنید.
●رنگ قھوه ای و برنز
می توانید مجموعه زیبایی از غوزه ھای پنبه و علفھای ھرزی که دارای رنگ گندمگون می‌باشند را در یک گلدان شیشه ای جمع آوری کنید و در یک گوشه از خانه نمایش دھید. حتی می‌توانید از پوسته خارجی دانه ھای روغنی مانند گردو، بادام و فندق برای تزئین قسمت پائین گلدان استفاده کنید و مقداری از گلدان را با این پوسته ھا پر کنید.
●رنگ شرابی یا آلبالویی
اگرچه فصل پاییز مناظر درو و خرمن کوبی را به یاد شما می‌آورد، اما منظره باشکوه و زیبای تاکستانھا زیبایی خاصی به فصل پائیز می‌بخشد، اما دانه ھای زیبا و درشت انگور خیلی زود از بین می‌روند، اما مطمئناً شما می‌توانید انگورھای مصنوعی و پلاستیکی زیبایی را پیدا کنید که در یک ظرف زیبا در روی پیشخوان آشپزخانه گرمی و طراوت بسیاری را به خانه شما ببخشد، ھمچنین برای آوردن این رنگ زیبا به خانه تان می‌توانید از یک ظرف چوبی که از سیب ھای قرمز پر شده است، استفاده کنید. درھا و پیشخوان را می‌توانید با ذرت ھای بومی آلبالویی رنگ تزئین کنید.
●رنگ نارنجی:
کدو تنبل نمونه کاملی از رنگ نارنجی در فصل پائیز است. از این میوه می‌توانید برای دکوراسیون آیینه خانه استفاده کنید.اگر بتوانید کدو تنبل ھای کوچک پیدا کنید و آنھا را در گوشه ای از آشپزخانه قرار دھید و این رنگ به آشپزخانه روحی گرم و تازه می‌دھد، اگر نتوانستید کدو تنبل پیدا کنید، ازشمعھایی که شبیه به کدو تنبل ھستند نیز برای تزئین می‌توان استفاده کرد.

نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما


نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر