برای تماس مستقیم کلیک کنید
ویژگی های یک باغ شهری زیبا و دلنشین
menusearch
taknamasazanco.ir

ویژگی های یک باغ شهری زیبا و دلنشین

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۶/۱/۱۵ سه شنبه
(0)
(0)

ویژگی های یک باغ شهری زیبا و دلنشین

ویژگی های یک باغ شهری زیبا و دلنشین
پیدا کردن یک نقطه نظر جدید
یکی از عناصر زیبا بخش یک باغ شهری گلدان های حاوی گل است.گلدان های پر از گل یک احساس شادی و شادابی در درون انسان فرو رفته در زندگی صنعتی ایجاد می‌کند.برای جلوه بهتر گلدان ها در باغ شهری خود می‌توانید از گلدان های رنگی استفاده کنید.
با استفاده از آجرهای تیره فضایی خیره کننده به باغ شهری خود ببخشید.از کاشتن درختان میوه متناسب با منطقه آب و هوایی خود در باغ شهری خود غافل نشوید.

ساخت باغ شهری

طراحی یک تراست دلربا
شما می‌توانید با کاشت انواع گل های رونده در تراست منزل خود منظره ای جذاب و با نشاط را برای منزل خود به ارمغان آورید.
می توانید دیوار تراست خود را با رنگ های روشن به مکانی خاص برای استراحت روزانه خود تبدیل کنید.لبه افقی تراست منزل خود را سرشار از انواع گل های فصلی کنید.سعی کنید میز و صندلی خود را از جنس چوب تهیه کنید که فضایی باغی را یاد آور شود.

فضاسازی در منزل

سایبانی طبیعی ایجاد کنید
چند تیر چوبی تهیه کنید و با قرار دادن چهار تیر به عنوان ستون و هشت تیر برای سقف یک سایبان بسازید!!!خب سقفش رو از چی بپوشانیم؟! برای سقف می‌توانید برگ های یک درخت را به سمت سقف برای پوشاندن هدایت کنید!! به نظر شما گزینه ای بهتر از درخت انگور وجود داره؟! با کاشت درخت انگور در نزدیکی تیرهای چوبی نصب شده و هدایت برگ های درخت انگور به سمت سقف ،یک سایبان دلنشین برای اوقات استراحت خود ایجاد کنید.

باغ شهری در برازجان

هدف از یک باغ شهری خوب ،ایجاد محلی بانشاط و ارام که در آن به دور از شلوغی های شهر و فشارهای کار و زندگی لحظاتی را با خود و دوستان و خانواده خود سپری کنید.شما نیاز نیست برای داشتن یک باغ شهری معرکه پول زیادی را خرج کنید .می توانید یک زمین حتی بایر و خشک را به یک باغ شهری شیک و زیبا و بی نظیر و متفاوت تبدیل سازید.برای شروع کافیست دور تا دور باغ شهری خود را از درختان بومی و متناسب با آب و هوای محل زندگی خود بپوشانید. در گام بعد با استفاده از چند تیر چوبی یک سایبان ساده و دنج که پوشیده از برگ درخت انگور است ایجاد کنید.با قرار دادن یک نیمکت و چند صندلی ساده و یک تخت قدیمی بی استفاده و چند بالش در زیر سایبان محل استراحت خود را تشکیل دهید.همچنین با اضافه کردن چند گلدان گل در کنار سایبان اولین گام برای داشتن یک باغ شهری را بردارید.

سفارش ساخت باغ شهری

رفته رفته می‌توانید با شخم زدن مکانی از باغ شهری اقدام به کاشتن سبزیجات کنید،اینجور هم سرگرم هستید و هم بعد از مدتی صاحب سبزیجات تازه می‌شوید.
می توانید در باغ شهری خود برای آرامش بیشتر لانه ای برای نگهداری مرغ و خروس و سگ و گربه بسازید البته اگه علاقه ای به نگهداری حیوانات داشته باشید :-)


شرکت تک نماسازان دشتستان با داشتن تیمی پر انرژی و باتجربه آماده همکاری با شما عزیزان در امر دکوراسیون،فضاسازی و محوطه سازی در منزل و باغ شهری شما عزیزان است.
مدیر عامل: اردشیری
تلفکس: 077-34227888
همراه:09171774347
دفتر مرکزی: بوشهر.برازجان.خیابان چمران.مرکز تجاری الهیه

نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر