برای تماس مستقیم کلیک کنید
معرفی ویژگی های کلبه باغی
menusearch
taknamasazanco.ir

معرفی ویژگی های کلبه باغی

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۶/۷/۱۴ جمعه
(1)
(0)

معرفی ویژگی های کلبه باغی

معرفی ویژگی های کلبه باغی
کلبه باغی یا به عبارت دیگر کلبه چوبی یا خانه درختی برای آن دسته از افراد طراحی شده است که در زمینه‌های طراحی فضاهای خارجی، اماکن و طراحی فضای سبز محوطه هستند و یا این موضوع برای آنها بسیار حائز اهمیت قلمداد می‌شود و نمی‌توانند از محصولات دیگری استفاده کنند و باید حتماً از کالا و یا سازه ای فراخور این موضوع استفاده نمایند.

معرفی کانکس باغی

لذا در صنعت کانکس سازی پس از بررسی نیازهای این دسته از مشتریان دست به طراحی و ساخت در زمینه کلبه چوبی زده است و توانسته است مجموعه ای بسیار جالب را برای مشتریان آماده نماید تا مشتریان بتوانند با رویت این مجموعه از تنوع طرح‌ها و ابعاد و اندازه این کلبه‌های چوبی استفاده نماید و نیاز خود را برای استفاده از این کلبه‌های چوبی اعلام نمایند و در هر ابعاد و اندازه که دلخواه و مورد پسندشان است، و هر جنسی سفارش خود را ثبت کرده و کلبه باغی خود را دریافت کنند.

کلبه باغی

نمای خارجی این کلبه‌ها می‌توانند از جنس چوب یا طرح چوب یا. .. باشد که بستگی به انتخاب مشتری‌ها دارد.

معرفی کلبه باغی

همچنین درب و پنجره‌ها که در کانکس‌ها معمولا از جنس آلومینیوم و آهن است در این کلبه‌ها می‌تواند از جنس چوب یا طرح چوب باشد.
کف این کلبه‌های باغی معمولا مانند بقیه کانکس‌ها از فایبر است ولی باز هم بستگی به شرایط و سلایق مشتری در انتخاب و ثبت سفارش دارد و می‌تواند طبق سفارش مشتری متغییر باشد.

باغ شهری

این کلبه‌ها ضد حشره و ضد زلزله می‌باشند و علاوه بر اینکه ضد پوسیدگی و عایق حرارت محسوب می‌شوند، عایق صوت نیز هستند.

شرکت تک نماسازان با شماره ثبت 2126 دارای کادر مجرب و متعهد با رزومه کاری بالا و همکاری با شهرداری ها و سازمان های مختلف آماده همکاری و مشاوره در زمینه طراحی و اجرای انواع کانکس و خانه پیش ساخته با امکانات منحصر به فرد و خلاقانه است.
 

تلفن های تماس:
همراه: 09171774347
تلفکس:077-34227888
آدرس: بوشهر-برازجان-مرکز تجاری الهیه-پلاک A3
مدیرعامل:اردشیری


نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما

 کلبه باغی

کلبه باغی

 کلبه باغی

کلبه باغی

 کلبه باغی

کلبه باغی