برای تماس مستقیم کلیک کنید
کانکس چیست؟
menusearch
taknamasazanco.ir

کانکس چیست؟

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۶/۲/۱۵ جمعه
(0)
(0)

کانکس چیست؟

کانکس چیست؟
کانکس چیست؟
همان طور که می‌دانیم اتاق های پیش ساخته ای که برای محل کار یا سکونت در آن در جاهای مختلف در مکان های مختلف و با شرایط آب و هوایی خاص ساخته شدند کانکس می‌گویند.همچنین به کانکس ها خانه های پیش ساخته نیز می‌گویند.

این خانه های پیش ساخته در جاهای مختلفی از جمله اداری ،مسکونی، خود رو، سرویس‌های بهداشتی و دستشویی و حمام ،کانکس های نگهبانی، کانکس ویلایی   کانکس بازیافت زباله  کانکس دو طبقه، در اندازه ها و طرح های مختلف ساخته می‌شود. و چون در ساخت آنها از مواد اولیه با کیفیت و سبک استفاده شده است می‌تواند در مقابل زلزله پایدار باشد یکی از قابلیت هایی که کانکس ها در مقابل خانه دارند این است که کانکس ها را می‌توان جابه‌جا کرد از محلی به محل دیگر انتقال داد اما در مورد خانه و منزل مسکونی چنین قابلیتی ما سراغ نداریم.

برای مثال یک کانکس مسکونی می‌توانند آشپزخانه سرویس بهداشتی سالن پذیرایی اتاق خواب انباری و هر چیزی که شما برای سکونت راحت در آن نیاز دارید برای شما فراهم کند
یا برای مثال در مورد کانکس اداری می تواند شامل سالن کنفرانس اتاق کارمندی اتاق منشی اتاق مدیریت و مسایلی از این قبیل باشد

کاربرد کانکس
یکی از پرکاربردترین خانه های پیش ساخته ای است که امروزه طرفدار های زیادی دارد با توجه به اینکه برخی افراد نیاز به این دارند که جابجا شوند و در کمترین زمان ممکن مکانی برای سکونت یا کار یا نگهبانی داشته باشد کانکس می‌تواند گزینه خوب و مناسبی باشد.

جنس کانکس
جنس بیشتر کانکس ها معمولا فایبر گلاس است. همچنین برخی از کانکس ها جنسشون گالوانیزه و آلومینیوم است کانکسهای فایبرگلاس معمولا بیشترین طرفدار را دارند.

کانکس فایبرگلاس چیست؟
این کانکس ها نمای زیبایی دارند که در ساخت آن از قالب فایبرگلاس و یا پنل های فایبرگلاس استفاده می‌شود.
بنابراین می‌توان گفت این نوع کانکس ها به دو نوع کانکس تمام فایبر که کاملا با فایبرگلاس ساخت می‌شود و همچنین کانکس ساخته شده از پانل فایبر.

کانکس پانل فایبر گلاس
شاسی: شاسی در این نوع کانکس با تیرآهن انجام می‌شود که شمارهٔ تیرآهن بستگی به ابعاد و اندازه کانکس دارد
نمای خارجی:از پانل های فایبرگلاس برای نمای خارجی کانکس استفاده می‌شود
دیوار پوش داخلی : برای پوشش نمای داخل کانکس از پنل فایل گل است و یا pvc استفاده می‌شود
جنس سقف: سقف این نوع کانکس ها نیز با پنل فایبرگلاس ساخته می‌شود
شیشه: جنس شیشه استفاده شده می‌تواند شامل شیشه ساده شیشه ای مشارکت یا شیشه رفلکس با ضخامت‌های 4 یا 6 میل باشد
معایب و مزایای کانکس فایبرگلاس است.

طراحی و نمای این نوع کانکس ها بیشتر مورد توجه است اما ایده اصلی آن در شکنندگی و یکدست بودن کانکس آب است مثلاً اگر قسمتی از ان ادامه یافته و هر جای کانکس که از جنس فایبرگلاس است یه تیکه کوچک آسیب ببیند مقطع آن بخش قابل تعمیر نیست بلکه باید کل آن قسمت تعویض شود اما در مورد کانکس های گالوانیزه این طور نیست و در واقع می‌توان فقط اون قسمتی که آسیب دیده است را تعمیر کرد در نتیجه هزینه تعمیر کانکس فایبرگلاس از کانکس از جنس گالوانیزه بیشتر است.

جهت مشاوره رایگان در زمینه کانکس و خانه های پیش ساخته با شرکت تک نماسازان تماس بگیرید.

تلفکس:077-34227888
همراه:09171774347
آدرس:بوشهر-برازجان-خیابان چمران-مرکز تجاری الهیه

نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما


نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر