برای تماس مستقیم کلیک کنید
7 ایده برای داشتن اتاق خواب کودک زیبا و جذاب
menusearch
taknamasazanco.ir

7 ایده برای داشتن اتاق خواب کودک زیبا و جذاب

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۸/۴/۲۱ جمعه
(1)
(0)

7 ایده برای داشتن اتاق خواب کودک زیبا و جذاب

7 ایده برای داشتن اتاق خواب کودک زیبا و جذاب

امروزه کودکان نیز به فضایی برای خوابیدن،بازی کردن و رویاپردازی نیاز دارند.اتاق خواب کودک نامی است که می‌توانیم به این مکان می‌دهیم.اتاق خواب کودک جهانی است که کودک دلبندمان در آن زندگی می‌کند و پادشاه یا ملکه آن است. اتاقی که متناسب با علایق کودکمان باشد موجب افزایش خلاقیت در فرزند خردسالمان می‌شود.تصور کنید کودکتان در حالی که بر بروزترین ماشین اسپرت دراز کشیده است، درخواب ماشین سواری هیجان انگیزی را در حال تجربه کردن است.اگر میخواهید اتاق کودک زیبا و جذابی را برای کودک دلبندتان تدارک ببینید در ادامه با ما همراه شوید.

 

ایده یک:
می توانید مانند تصویر زیر یک تابلو بلک برد بزرگ در پشت تخت کودک خود نصب کنید تا کودک رویاهای خود را بر روی آن نقاشی کند و در ذهن خود به دنبال راه رسیدن به تصورات زیبایش شود.


دکوراسیون داخلی  اتاق خواب در بوشهر

ایده دو:

یا اگر کودک شما به دریا و اقیانوس و دنیای ناشناخته زیر آب علاقمند است می‌توانید مانند تصویر زیر با ایجاد فضای آبی پر رنگ و اشکال ماهی و جانداران دریایی کودک خود را به اعماق اقیانوس رویایی خود بکشانید.


سفارش اتاق خواب کودک در بوشهر

 

ایده سه:
تجربه نشان داده اکثر کودکان به کلبه علاقمند هستند.می توانید با ساخت کلبه ای نظیر تصویر زیر کودک ماجراجوی خود را در دل جنگل و درختان کهن پر رمز و راز تصورکنید.


ایده های جذاب اتاق خواب کودک


ایده چهار:

کودکان مخصوصا خودکان خردسال هنگام قرار گرفتن در تخت خواب بیشتر نگاهشان به سقف اتاق است.این فرصتی برای ایجاد آسمانی پر ستاره و چشمک زن یا ابرهایی است که قراره آرام چهره ناز کودکتان را نوازش کنند.


دکوراسیون داخلی اتاق خواب کودک در بوشهر

 

ایده پنجم:

دوست دارید کودکتان به نجوم و دنیای بی کران و سیارات و کهکشان های شگفت انگیز علاقمند کنید؟می توانید مانند تصویر زیر فضای سقف خانه اتاق کودکتان را با فضای کهکشانی عوض کنید و کودک دلبندتان مانند فضانوردی چیره دست از این سیاره به آن سیاره سفر کند.

 

ایده های اتاق خواب کودک دلبندتان

ایده ششم:

یکی از رنگ های مورد علاقه کودکان دختر صورتی است و اکثرا رنگ صورتی را به عنوان یک رنگ دخترانه می‌شناسند در حالی که این تصور اشتباه است چرا که رنگ صورتی القا کننده حس آرامش بخش است که می‌توان آن را برای کودکان پسر نیز استفاده کرد. البته می‌توان از شخصیت های دخترانه برای اتاق خواب کودکان دختر و از کاراکترهای پسرانه برای اتاق خواب کودک پسر استفاده کرد.

 

اتاق خواب کودک صورتی رنگ جذابگ

 

ایده هفتم:

اگر کودکتان به شخصیت های افسانه ای مرد عنکبوتی،سوپرمن،بتمن علاقمند است می‌توانید از تصاویر و عروسک های آن در اتاق خواب کودکتان استفاده کنید که هر بار با نگاه کردن به آن در رویا خود را مانند این شخصیت های افسانه ای یپندارد که در تکاپوی کمک به هم نوعان خود است.


اتاق خواب کودک پسرانه


اگر به طراحی زیبای اتاق خواب کودک نیاز دارید ما می‌توانیم به شما کمک کنیم


 شرکت تک نماسازان به شماره ثبت 2126 با داشتن کادری مجرب و با تجربه و مدیرعاملی بسیار حساس روی کیفیت و ظرافت کار در استان بوشهر در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی از جمله طراحی و اجرای اتاق خواب کودک می تواند به شما کمک کند.جهت مشاوره رایگان در امر اتاق خواب کودکمی توانید به صورت حضوری به دفتر شرکت مراجعه کرده یا با شماره با ما تماس بگیرید.

 

پیامک به شرکت کانکس سازی تک نماسازان

 

 

تماس با شرکت کانکس سازی تک نماسازان

 

 

 

 

مدیرعامل:اردشیری

 


 

کارهای دکوراسیون داخلی تک نماسازان

نمونه کارهای دکوراسیون داخلی

همکاری با برندها و سازمان های بزرگ کشور در امر دکوراسیون داخلی

تماس با شرکت دکوراسیون داخلی

اینستاگرام شرکت دکوراسیون داخلی تک نماسازان

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر