برای تماس مستقیم کلیک کنید
چرا خانه پیش ساخته از خانه ثابت و بتنی ارزان تر است؟
menusearch
taknamasazanco.ir

چرا خانه پیش ساخته از خانه ثابت و بتنی ارزان تر است؟

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۸/۶/۲۵ دوشنبه
(2)
(0)

چرا خانه پیش ساخته از خانه ثابت و بتنی ارزان تر است؟

چرا خانه پیش ساخته از خانه ثابت و بتنی ارزان تر است؟

خانه های پیش ساخته نوعی از خانه ها هستند که تمام اجزای آن از قبل در کارخانه ها و در شرایط کنترل شده ساخته می‌شود و سپس در محل مورد نظر صاحب خانه مونتاژ و نصب می‌شود. این خانه ها تفاوت هایی با خانه های بتنی و ثابت دارند که قابل توجه است.

 

 

 

خانۀ پیش ساخته چیست و چه تفاوتی با خانۀ ثابت و بتنی دارد؟


خانۀ پیش ساختهدر حقیقت ساختمانی است که اجزای آن در ابعادی که قابلیت حمل راحت و آسان داشته باشد و در جاهایی خارج از محیط های ساختمانی ساخته می‌شود و سپس وارد سایت های ساختمانی می شود و در آنجا مونتاژ می‌شود. این نوع از خانه ها با خانۀ بتنی که موسوم به خانۀ ثابت نیز هست تفاوت هایی دارد و هر کدام از این دو مزیت هایی نسبت به یکدیگر دارند. به طور دقیق خانۀ پیش ساخته خانه ای ماژولار و باکیفیت بالاست که در مراکزی که آب و هوای آن تحت کنترل باشد طراحی و ساخته می‌شود و پس از آن به محل مورد نظر صاحبخانه ارسال می‌شود و عملیات مونتاژ قطعه ها در همان محل صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است که در مقایسه با خانۀ بتنی، اصطلاح خانۀ پیش ساخته ممکن است دربارۀ خانه های قابل حملی که روی چرخ ها نصب می‌شود نیز صادق باشد.

 

 

 

خانۀ پیش ساخته چه انواعی دارد؟


همان طور که خانۀ ثابت و خانۀ بتنی انواع مختلف و مدل های گوناگون دارد، این نوع از خانه نیز دارای سه مدل اصلی، مهم و شناخته شده به شرح زیر است:

 

 


1.    خانۀ پیش ساختۀ ماژولار


قطعات و اجزای گوناگون این گروه از خانه ها در کارخانه و کارگاه های مخصوص و کنترل شده طراحی و ساخته می‌شود و در محل های مورد نظر صاحب خانه نصب می‌شود. این گروه از خانه های پیش ساخته می‌توانند جایگزین به صرفه و مناسبی برای خانۀ بتنی باشند.

 

 

2.    خانۀ پیش ساختۀ منوفکتید (Manufactured)


این دسته از خانه ها یک سازۀ یکپارچه و یک تکه از جنس فلز است که در کارخانه های مخصوصی ساخته می‌شود و به راحتی قابل حمل به محلی است که قرار است در آنجا نصب بشود. این خانه می‌تواند شباهت هایی با خانۀ ثابت داشته باشد، در حالی که بسیار ارزان تر و کاربردی تر از آن است.

 

 

 

3.    خانۀ پیش ساختۀ موبایل (کاروان/ کانکس)


این خانه ها بر روی چرخ های مخصوص ساخته و نصب می‌شود و بنابراین به آسانی امکان حمل و جابه جایی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.
مهم ترین وجه اشتراک هر سه نوع این خانه ها این است که در شرایط بهینه و کنترل شدۀ آب و هوایی و در موقعیت مدیریت شده طراحی و ساخته می‌شوند تا کارایی و امنیت دائمی و بلند مدت داشته باشند.

 

 

چرا خانه پیش ساخته ارزان تر از خانه بتنی است

 

 

علت ارزان تر بودن خانۀ پیش ساخته نسبت به خانۀ ثابت چیست؟


1.    مواد و مصالح مورد استفاده برای ساخت این خانه ها، به دلیل تفاوت هایی که دارد، ارزان تر و به صرفه تر از مصالح خانۀ بتنی است.


2.    به دلیل اینکه تمام فرایند طراحی و ساخت در کارخانه ها و کارگاه ها و به کمک ماشین ها و دستگاه های مخصوص انجام می‌شود، هزینۀ نیروی کار و مدیریت کارگرها که در ساخت خانۀ ثابت وجود دارد، در این خانه ها حذف می‌شود و یا به کمترین میزان ممکن می‌رسد.


3.    هزینه های نگهداری خانه های پیش ساخته در مقایسه با خانۀ بتنی بسیار کمتر است.

 


منابع:
1.    https://www.claytonhomes.com/studio/what-is-a-prefabricated-home/

 


اگر به خانه پیش ساخته نیاز دارید ما می‌توانیم به شما کمک کنیم


 شرکت تک نماسازان به شماره ثبت 2126 با داشتن کادری مجرب و با تجربه و مدیرعاملی بسیار حساس روی کیفیت و ظرافت کار در استان بوشهر در زمینه اجرای انواع خانه پیش ساخته و کانکس با متریال با کیفیت و امکانات خاص می تواند به شما کمک کند.جهت مشاوره رایگانمی توانید به صورت حضوری به دفتر شرکت مراجعه کرده یا با شماره با ما تماس بگیرید.

 

 

 

پیامک به شرکت کانکس سازی تک نماسازان

 

 

تماس با شرکت کانکس سازی تک نماسازان

 

 

 

 

مدیرعامل:اردشیری

 


 

کارهای دکوراسیون داخلی تک نماسازان

نمونه کارهای دکوراسیون داخلی

همکاری با برندها و سازمان های بزرگ کشور در امر دکوراسیون داخلی

تماس با شرکت دکوراسیون داخلی

اینستاگرام شرکت دکوراسیون داخلی تک نماسازان

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر