برای تماس مستقیم کلیک کنید
چگونه کاشی برای کف حمام انتخاب کنیم؟
menusearch
taknamasazanco.ir

چگونه کاشی برای کف حمام انتخاب کنیم؟

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۵/۶/۱۳ شنبه
(1)
(0)

چگونه کاشی برای کف حمام انتخاب کنیم؟

چگونه کاشی برای کف حمام انتخاب کنیم؟

کاشی های مورد استفاده در کف حمام در انواع کیفیت و رنگ و سایز و طرح و بافت و شکل وجود دارند و تنوع انتخاب را زیاد می‌نمایند.انتخاب کفپوش حمام نقش مهمی در تعیین حالت کلی دکوراسیون حمام دارد.در اینجا ایده هایی برای انتخاب مناسب تر این کف پوش ارائه می‌گردد.

 


کاشی حمام  به رنگ سفید

بهتر است کف پوش حمام از جنس سرامیک باشد زیرا هم بادوام تر است، هم تمیز کردن آن راحت است،هم نسبت به رطوبت حساس نیست و در موقع خیس شدن هم چندان لیز نیست.حتما توجه داشته باشید سرامیک انتخابی برای حمام از نوع لیز نباشد.
ممکن است سرامیک های بدون لعاب ارزان تر باشند اما دقت کنید که این سرامیک ها سریع کثیف شده و به مراقبت زیادی نیاز دارند.

کاشی حمام  طرح سنگ

از نظر شکل،کفپوش های حمام اصولا مستطیل،مربع،6 گوش یا 8 گوش می‌باشند.البته انواع کوچک تر و به شکل لوزی نیز وجود دارد.با ایجاد یک کفپوش یک رنگ و بعد ایجاد یک حاشیه به دور آن و یا ایجاد حاشیه یا استفاده از کاشی دو رنگ در محدوده آن می‌توان محیط جذابی ایجاد نمود.

کاشی حمام  طرح چوب

از نظر شکل،کفپوش های حمام اصولا مستطیل،مربع،6 گوش یا 8 گوش می‌باشند.البته انواع کوچک تر و به شکل لوزی نیز وجود دارد.با ایجاد یک کف پوش یک رنگ و بعد ایجاد یک حاشیه به دور آن و یا ایجاد حاشیه یا استفاده از کاشی دو رنگ در محدوده آن می‌توان محیط جذابی ایجاد نمود.

کاشی حمام  به رنگ سبز

با استفاده از رنگ یکسان برای کفپوش و دیوارها،حمام بزرگتر به نظر خواهد رسید.برای ایجاد تفاوت نیز می‌توان سایز کاشی دیوار را متفاوت انتخاب کرد یا آنها را به صورت اریب کار نمود.

 


اگر میخواهید رنگ مورد علاقه خود را در حمام به کار ببرید اما نمی‌خواهید تمام حمام منعکس کننده آن رنگ باشد می‌توانید از تعدادی کاشی های آن رنگ به صورت یک نقش استفاده کنید یا به صورت اریب یک ردیف از آن رنگ و یک ردیف رنگ متضادش را استفاده کنید.
سعی کنید پس زمینه حمام شما یک رنگ خنثی مثلا سفید باشید و رنگ های گرمی را به ان اضافه کنید تا ایجاد حرارت و تازگی کنید و همچنین وسایل مدرن یادی از تکنولوژی نیز بکنید.

 


ایجاد نمای رمانتیک به کمک کاشی های گلدار با زمینه صورتی یا سبز یا آبی روشن بسیار آسان است.استفاده از سرامیک های کفپوش حمام با طرح چوب و وان های زیبا و نقاشی شده به این کار کمک می‌کند.رنگ های هلویی یا زرد نیز یک حمام شاداب را به تصویر می‌کشد.

 


برای بزرگ تر نشان دادن حمام از رنگ های روشن و طبیعی مانند بژ که منعکس کننده نور نیز هست بهره بگیرید.برای ایجاد یک حمام بسیار آرام از رنگ های سبز،آبی یا یاسی کمک بگیرید.در حمام های بزرگ می‌توانید از رنگ های لوکس تر و جدید تر مثل قرمز یا سیاه که جاذب نور هستند استفاده کنید.در حمام های کوچک و تاریک از این رنگها فقط به عنوان تزیین و جزیی بهره بگیرید.

منبع:ویستا

 


اگر به کفپوش های زیبا و مدرن حمام نیاز دارید ما می‌توانیم به شما کمک کنیم


 شرکت تک نماسازان به شماره ثبت 2126 با داشتن کادری مجرب و با تجربه و مدیرعاملی بسیار حساس روی کیفیت و ظرافت کار در استان بوشهر در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی از جمله انتخاب کفپوش های زیبا و مناسب حمام می تواند به شما کمک کند.جهت مشاوره رایگان در امر انواع کفپوش های حماممی توانید به صورت حضوری به دفتر شرکت مراجعه کرده یا با شماره با ما تماس بگیرید.

 

پیامک به شرکت کانکس سازی تک نماسازان

 

 

تماس با شرکت کانکس سازی تک نماسازان

 

 

 

 

مدیرعامل:اردشیری

 


 

کارهای دکوراسیون داخلی تک نماسازان

نمونه کارهای دکوراسیون داخلی

همکاری با برندها و سازمان های بزرگ کشور در امر دکوراسیون داخلی

تماس با شرکت دکوراسیون داخلی

اینستاگرام شرکت دکوراسیون داخلی تک نماسازان


نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر