برای تماس مستقیم کلیک کنید
معرفی ایده های دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی
menusearch
taknamasazanco.ir

معرفی ایده های دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۸/۳/۸ چهارشنبه
(1)
(0)

معرفی ایده های دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی

معرفی ایده های دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی

چقدر به زیبایی و دکور محیط خانه خود اهمیت می‌دهید؟ آیا به تغییر دکوراسیون داخلی خانه خود فکر می‌کنید؟آیا مشتاق تغییر دکوراسیون قدیمی خانه خود هستید؟یکی از قسمت های خانه که محیطی برای بهداشت و آسایش اعضاست، حمام و سرویس بهداشتی است. ما در این مقاله به سراغ ایده هایی برای دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی رفته ایم.

 

 

 

ایده دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و حمام

 

 

 

دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی


دکوراسیون داخلی خانه یا قسمتی از آن مانند حمام و سرویس بهداشتی، آشپزخانه، اتاق خواب ها و... یکی از کارهای چالشی و جذابی هست که در نگاه اول ممکن است برای شما سخت بنظر رسد اما در حقیقت با وجود داشتن وقت و انرژی هر کاری امکان پذیر هست. دکوراسیون داخلی با وجود سبک های متنوعی که دارد روز به روز درحال تغییر و پیشرفت هست.

 

شما با یک جستجوی ساده در اینترنت به هزاران ایده برای دکوراسیون داخلی با هر سبکی میرسید. ایده هایی برای دکوراسیون اتاق نشیمن، حمام و سرویس بهداشتی، اتاق ناهارخوری و...که به شما کمک زیادی می‌کند.

 

شاید هم شما تصمیم گرفته اید، برای اینکار از دوستانتان که در زمینه تغییر دکوراسیون اطلاعات خوبی دارند، کمک بگیرید.

 

دکوراسیون داخلی تمامی قسمت های خانه مهم است و شما نباید فکر کنید برای مثال حمام قسمت بی اهمیت ماجرا در دکوراسیون داخلی خانه است. هر مکانی از خانه درجه اهمیت خود را دارد. حمام یا سرویس بهداشتی هم به عنوان مکانی برای بهداشت و آسایش اعضای خانواده محسوب می‌شود.

 

بنابراین هر شخصی با هر خانه ای باید به طراحی دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی نیز اهمیت بدهد. در این مقاله ما از دکوراسیون داخلی حمام و ایده هایی برای الهام گرفتن صحبت می‌کنیم.

 

 

 

ممکن است این مطلب را نیز دوست داشته باشید:چگونه کاشی برای کف حمام انتخاب کنیم؟

 

 

 

 

طراحی داخلی سرویس بهداشتی و حمام

 


ایده های برای دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی


اگر از دکوراسیون قدیمی حمام وسرویس بهداشتی خود خسته شده اید، ما ایده هایی برای تغییر دکوراسیون این مکان برای شما داریم. اگر نگران بودجه کافی برای تغییر دکوراسیون هستید، باید بگویم ایده هایی که برای شما بیان می‌کنیم ساده و ارزان هستند. بنابراین بدون ناراحتی درباره این قسمت میتوانید تغییر دلخواه خود را در قسمت حمام و سرویس بهداشتی خانه اعمال کنید.

 

 

دکوراسیون داخلی مدرن و زیبای حمام

 


اولین پیشنهاد ما به شما برای تغییر فضای حمام و سرویس بهداشتی نورپردازی است. انتخاب رنگ صحیح مناسب فضا به سادگی میتواند جو مکان را تغییر دهد. شما میتوانید رنگهای روشن را برای سطوح بزرگ مانند دیوارها انتخاب کنید.

 

اگر نمیتوانید لوازم روشنایی را تعویض کنید، به فکر تعویض لامپ قدیمی با لامپ فلورسنت باشید. این نکته را ذکر کنم که قبل انتخاب رنگ برای فضای حمام و سرویس بهداشتی ابتدا در مورد نورپردازی آن تصمیم بگیرید.

 

زمانیکه کیفیت روشنایی فضای حمام و سرویس بهداشتی را تغییر میدهید، ساده ترین و آسانترین راه بعد آن برای دکوراسیون داخلی فضا انتخاب رنگ است. نورپردازی گزینه سخت و پرهزینه ای نیست. این پیشنهاد همچنین به بزرگتر و تازه نشان دادن فضا کمک بسیاری می‌کند.

 

 

نمونه عکس دکوراسیون سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی فرنگی
 
دیوارهای حمام و سرویس بهداشتی را با رنگی که انتخاب کرده اید، رنگ کنید. به دلیل وجود رطوبت دراین فضا برای انتخاب رنگ لازم نیست به سراغ رنگ شفاف بروید. به هنگام خرید رنگ مات مدنظر خود از فروشنده بخواهید تا کمی افزودنی به آن اضافه کند تا از کپک زدن جوگیری شود. فقط دیوارها را رنگ نکنید، یک رنگ پوست تخم مرغی یا نیم شفاف بخرید و با آن کابینت ها را رنگ کنید.

 


سرویس بهداشتی ایرانی 


اگر زمان زیادیست که کاشی های حمام و سرویس بهداشتی را عوض نکرده و از آنها خسته شده اید، میتوانید کاشی های چسب دار را امتحان کنید. این نوع کاشی ها به آسانی بریده و نصب میشوند و اگر نگران آسیب دیدن سطح زمین و دیوارها هستید، این کاشی ها برای شما بهترین گزینه هستند.

 


نمونه عکس سرویس بهداشتی ایرانی 

دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی

برای تزیین فضا و استفاده از قطعات دکوری به شما ستاره دریایی یا سبد را پیشنهاد میدهیم. اگر اهل هنر هستید و دوست دارید حتما یک بوم هم روی دیوار داشته باشید، میتوانید به سراغ چاپ بوم های مقاوم در برابر آب و مقرون به صرفه بروید.

 

 

ممکن است این مطلب را نیز دوست داشته باشید:طراحی دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی

 

 

ایده های سرویس بهداشتی فرنگی

سفارش دکوراسیون سرویس بهداشتی

 

اگر به طراحی و اجرای دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام زیبا و جذاب نیاز دارید ما می‌توانیم به شما کمک کنیم


 شرکت تک نماسازان به شماره ثبت 2126 با داشتن کادری مجرب و با تجربه و مدیرعاملی بسیار حساس روی کیفیت و ظرافت کار در استان بوشهر در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی از جمله سرویس بهداشتی و حمام می‌تواند به شما کمک کند.جهت مشاوره رایگان در امر طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و حماممی توانید به صورت حضوری به دفتر شرکت مراجعه کرده یا با شماره تماس 09171774347 تماس بگیرید.

 

مدیرعامل:اردشیری

 


 

کارهای دکوراسیون داخلی تک نماسازان

نمونه کارهای دکوراسیون داخلی

همکاری با برندها و سازمان های بزرگ کشور در امر دکوراسیون داخلی

تماس با شرکت دکوراسیون داخلی

اینستاگرام شرکت دکوراسیون داخلی تک نماسازان

ایده دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و حمام

ایده دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و حمام

 سرویس بهداشتی و حمام

سرویس بهداشتی و حمام

 سرویس بهداشتی و حمام

سرویس بهداشتی و حمام

 سرویس بهداشتی و حمام

سرویس بهداشتی و حمام

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر