برای تماس مستقیم کلیک کنید
چگونه خانه پیش ساخته زیبا و جذاب بسازیم؟
menusearch
taknamasazanco.ir

چگونه خانه پیش ساخته زیبا و جذاب بسازیم؟

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۸/۴/۲۹ شنبه
(1)
(0)

چگونه خانه پیش ساخته زیبا و جذاب بسازیم؟

چگونه خانه پیش ساخته زیبا و جذاب بسازیم؟

ساخت و استفاده از خانه های پیش ساخته به سال های خیلی دور بر نمی‌گردد اما در همین مدت هم توانسته جایگاه ویژه ای را در صنعت ساختمان سازی و تولید سازه های اینچنینی باز کند. سوالی که ممکن است ذهن شما درگیر نماید اینکه چگونه خانه پیش ساخته بسازیم؟ جواب این سوال در واقع یک پاسخ فنی و مهندسی است اما قبل از پاسخ به آن بهتراست ابتدا هدف خود را از ساخت یک چنین خانه ای مشخص کنید.

 

 

چگونه خانه پیش ساخته زیبا بسازیم؟

 

 

چگونه و چطور خانه پیش ساخته بسازیم؟


ساخت و استفاده از خانه های پیش ساخته به سال های خیلی دور بر نمی‌گردد اما در همین مدت هم توانسته جایگاه ویژه ای را در صنعت ساختمان سازی و تولید سازه های اینچنینی باز کند. سوالی که ممکن است ذهن شما درگیر نماید اینکه چگونه خانه پیش ساخته بسازیم؟ جواب این سوال در واقع یک پاسخ فنی و مهندسی است اما قبل از پاسخ به آن بهتراست ابتدا هدف خود را از ساخت یک چنین خانه ای مشخص کنید. عموما خانه های پیش ساخته با اهداف ذیل مورد استفاده قرار می‌گیرند:

 

 

سفارش خانه پیش ساخته در بوشهر

 

 


ساختمان های پیش ساخته بار مرده کمتری دارند


این مدل ساختمان ها به دلیل اینکه وزن و یا بار مرده کمتری دارند برای مناطق زلزله خیز بسیار مناسب بوده و صدمات ناشی از زلزله را به میزان بسیار زیادی کاهش می‌دهند. بنابراین قبل از مطرح کردن سوال چگونه خانه پیش ساخته بسازیم؟ بهتر است بپرسیم چرا قصد استفاده از یک چنین خانه هایی را داریم.

 

 


خانه های پیش ساخته عایق حرارات هستند


این مدل خانه ها عایق حرارت بوده و استفاده از آنها در مناطقی که انرژی ارزش زیادی دارد و باید از آن استفاده بهینه شود بسیار مطلوب خواهد بود.

 

 

سفارش ساخت خانه پیش ساخته در بوشهر

 


هزینه های ساخت ساختمان های پیش ساخته کمتر است


این مدل ساختمان ها چون در مدت زمان کمتری ساخته می‌شوند هزینه های مربوط به ساخت و ساز آن هم کمتر بوده در نتیجه مقرون به صرفه تر هستند. گاهی در عرض چند هفته و در نهایت چند ماه می‌توان یک چنین خانه ای را درست کرده و در اختیار افراد قرار داد.

 

 

هزینه ساخت خانه پیش ساخته در بوشهر

 


خب در این قسمت از مطلب بعد از مقدمه بالا می‌تواند به سوال چگونه خانه پیش ساخته بسازیم؟پاسخ داد. در ابتدا بعد از اینکه هدف خود را از ساخت یک چنینی خانه ای مشخص کردید با استفاده از یک پیمانکار مناسب می‌توانید مراحل ساخت را آغاز کنید. ساخت یک چنین خانه هایی را می‌توانید با چوب و یا فلز انجام دهید. در حال حاضر استفاده از چوب برای ساخت این خانه عمومیت بیشتری پیدا کرده است.

 

 

 

چگونه خانه پیش ساخته بسازیم البته با چوب


برای ساخت خانه پیش ساخته با چوب بهترین گزینه استفاده از چوب مرغوب و مواد ضد آب است. حتی اگر در مناطق خشک و بدون باران زندگی کنید حتما خانه چوبی شده باید با رنگ و مواد آب گریز عایق شده باشد. این خانه را در محل های دیگری ساخته و در زمین مورد نظر پیاده می‌کنند.

 

 


چگونه خانه پیش ساخته بسازیم؟ البته با بتن


این مدل خانه ها اسکلت فزی دارند و دیوارهای آنها از بتن با وزن کم است. بتن استفاده شده در این خانه وزن پایین دارند اما از مقاومت بالایی برخوردار می‌باشند.

 

 

 

قیمت ساخت خانه پیش ساخته در بوشهر

 

 

 

چگونه خانه پیش ساخته بسازیم البته با پی وی سی


استفاده از پنل های پی وی سی در ساخت خانه های پیش ساخته کاملا رایج است. این پانل ها سبک بوده و ضد حریق و مقاوم در برابر هر نوع شرایط آب و هوایی هستند و البته عایق صدا و گرما و سرما هم می‌باشند به همین سبب استفاده از آنها در پروژه های پیش ساخته بسیار متداول است.

 

 


چگونه خانه پیش ساخته بسازیم البته با LSF


ای اس اف ورقه های نازک فولادی هستند که روکشی از جنس گالوانیزه دارند. این سازه های وزن بسیار پایینی داشته و به سازهای بسیار سبک آن را می‌شناسند. در کنار سبک بودن سازه های مذکور در برابر زلزله هم بسیار مقاوم خواهند بود و اتصال ورق های فولادی از طریق جوشکاری و یا پیچ و مهره صورت می‌گیرد.


اگر به ساخت خانه پیش ساخته نیاز دارید ما می‌توانیم به شما کمک کنیم


 شرکت تک نماسازان به شماره ثبت 2126 با داشتن کادری مجرب و با تجربه و مدیرعاملی بسیار حساس روی کیفیت و ظرافت کار در استان بوشهر در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی از جمله طراحی و ساخت انواع خانه پیش ساختهمی تواند به شما کمک کند.جهت مشاوره رایگان در امر ساخت انواع خانه پیش ساخته می توانید به صورت حضوری به دفتر شرکت مراجعه کرده یا با شماره با ما تماس بگیرید.

 

 

 

پیامک به شرکت کانکس سازی تک نماسازان

 

 

تماس با شرکت کانکس سازی تک نماسازان

 

 

 

 

مدیرعامل:اردشیری

 


 

کارهای دکوراسیون داخلی تک نماسازان

نمونه کارهای دکوراسیون داخلی

همکاری با برندها و سازمان های بزرگ کشور در امر دکوراسیون داخلی

تماس با شرکت دکوراسیون داخلی

اینستاگرام شرکت دکوراسیون داخلی تک نماسازان

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر