برای تماس مستقیم کلیک کنید
چگونه فضای آشپزخانه خود را بازسازی کنیم؟
menusearch
taknamasazanco.ir

چگونه فضای آشپزخانه خود را بازسازی کنیم؟

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۶/۱/۲۴ پنج شنبه
(1)
(0)

چگونه فضای آشپزخانه خود را بازسازی کنیم؟

چگونه فضای آشپزخانه خود را بازسازی کنیم؟
شما تصمیم به بازسازی و تغییر در دکوراسیون آشپزخانه خود گرفته اید، خب اولین سوالی که براتون پیش میاد اینکه حالا چه کنیم؟!نمی دونم از کجا شروع کنم!صاحب خانه ها در این گونه مواقع به دو گروه تقسیم می‌شوند،گروه اول کسانی هستند که به دنیال طرح های پیچیده برای آشپزخانه خود میگردند و گروه دوم کسانی که تمایل دارند با طرح های ساده آشپزخانه خود را ارتقاع دهند.گاهی برای پیدا کردن یک طرح و ایده مناسب باید یکسال صرف کنیم و گاهی آشپزخانه خود را به دست طراحان آشپزخانه می‌سپاریم و یا این که دکوراسیون آشپزخانه خود را در اختیار پیمانکاران عمومی قرار می‌دهیم.

تنها با پیمودن چند گام زیر آشپزخانه خود را بازسازی و بروز کنید:

گام اول:درباره چیزی که میخواید فکر کنید
این مرحله به همه چیز در مورد نحوه استفاده از آشپزخانه و پیدا کردن طرح ها و ویژگی های متناسب با سبک زندگی خانواده خود اشاره دارد.
برای خود اولویت هایی مثل چگونگی پخت و پز ،فضای تحرک و عبور و مرور در آشپزخانه قرار دهید.

اشپرخانه

گام دوم:جست و جو و برنامه ریزی
آیا آمادگی برای چراغ سبز نشان دادن به تغییر دکوراسیون آشپزخانه خود هستید؟محدوده کار و بودجه اولیه رو برآورد کردید؟
تغییر دکوراسیون آشپزخانه، تجدید بازسازی چالش های پیش روی شما است. و از طرفی دیگر ،شما شاید یکبار تصمیم به بازسازی دکوراسیون اشپزخانه خود را داشته باشید.پس حتما به این دو نکته توجه کرده و با توجه به استطاعت مالی خود اقدام کنید.

تغییر دکوراسیون آشپزخانه

گام سوم:پیدا کردن یک متخصص مورد نیاز شما
حتی اگر شما در مسیر بازسازی دکوراسیون اشپزخانه خود تبادل نظر و جست و جو فراوان کرده باشید یا این که مثلا هنگام خرید کابینت یا انجام برق کشی و لوله کشی فروشنده شما را راهنمایی کرده باشد، باز هم در انتخاب و سفارش لوازم و کابینت آشپزخانه باید طبق مشورت و برنامه ریزی یک فرد متخصص این حوضه پیش روید.
برخی افراد تمایل دارند به فروشگاه های بزرگ مراجعه کنند و بسیاری از طریق دوستان یا همکاران خود به یک معمار یا طراح دکوراسیون داخلی ارجاع داده می‌شوند و برخی نیز خود مستقیم با یک سازنده یا پیمانکار لوازم و کابینت آشپزخانه وارد مذاکره می‌شوند. شما هر کدوم از این راه ها رو انتخاب کنید صحیح است فقط قبل از بستن قرار داد با هرکدام مهم است که اطمینان حاصل کنید آنها دلسوزانه به شما کمک می‌کنند،بودجه مناسب و شرایط تسویه حساب ابتدا و پس از اتمام کار برای شما مساعد باشد،حتی هنگام مدیریت و اجرای پروژه مورد نظر باید بتوانند در راه اندازی یک آشپزخانه موقت تا اتمام کار به شما کمک کنند.

بازسازی دکوراسیون آشپزخانه

گام چهارم:طراحی شماتیک
این مرحله شامل طرح،برنامه ریزی فضا،طرح های طبقه مقدماتی و اندازه کابینت و غیره می‌شود.مشتریان بیشتر تمایل دارند طرح و برنامه ریزی موجود بر فضا متمرکز شود.
چرا نیاز به طراحی داریم؟! شما برای پی بردن به مواد و متریال مورد استفاده،اندازه و مقیاس فضا و در کل دیدن دکوراسیون آشپزخانه خود قبل از اجرا نیاز به طراحی دارید که اگر نقص یا نظری داشتید برطرف شود.از طرفی شما قصد دارید برای دکوراسیون خود به هر حال هزینه کنید پس چه بهتر با کمی هزینه بیشتر خیال خود را بابت اجرا طرح بی نقص راحت کنید.
.قطعا مشتری حق دارد هنگام بستن قرارداد با پیمانکار مورد نظر از اعداد و ارقامی که در ساخت و ساز دکوراسیون آشپزخانه ها دخیل است مطلع شود.
پس در این گام شما یک طرح همراه با اعداد و ارقام مربوطه تحویل می‌گیرید.

دکوراسیون اشپزخانه

گام پنجم:دستگاه ها و پایان مشخصات
در طول این فرآیند احتمالا شما قبلا با جست و جو در نمونه عکس ها و طرح های اشپزخانه سبک خود در بین سبک های مدرن،کلاسیک،سنتی،کلبه،اسپرت و..را پیدا کرده اید.شما احتمالا دیگه میدانید که یک اشپزخانه سفید یا چوب طبیعی و یا با رنگ های دیگر میخواهید.
خب حالا شما نیاز دارید دست به انتخاب نهایی بزنید که معمولا شامل موارد زیر می‌شود:
نوع جنس ،ساخت و ساز و رنگ کابینت
مواد و متریال آشپزخانه
یخچال و فریزر و سایر لوازم برقی آشپزخانه
وسایل روشنایی و نورپردازی
کف پوش
سقف پوش و دیوار پوش آشپزخانه
لوازم تزیینی

بازسازی آشپزخانه

گام ششم: کار بر روی توسعه و ساخت طراحی
این برای زمانی هستش که شما کار نهایی و جزییات طراحی را انجام داده باشید.
بعد از این که از طراحی خود مطئن شده اید در محل زندگی خود به دنبال یک معمار،پیمانکار و شرکت دکوراسیون داخلی معتبر دارای مجوز برای اجرای طراحی شما می‌گردید.البته یک شرکت دکوراسیون داخلی معتبر خود کارهای صفر تا صد مشاوره،طراحی تا اجرا را برای شما انجام می‌دهد.

گام هفتم: بازدید از متریال و لوازم
شرکت دکوراسیون داخلی موظف است شما را از مواد و متریال مورد استفاده نظیر کفپوش که در برابر گرد و غبار چقدر مقاوم است و.... مطلع سازد.و نمونه ای از متریال و لوازم مورد استفاده را در معرض دید شما قرار دهد.

دکوراسیون داخلی اشپزخانه
گام هشتم:اجرا و تحویل پروژه
این مرحله ،گام نهایی یعنی اجرا و تحویل پروژه است،بعد از اجرای دکوراسیون داخلی آشپزخانه،شرکت دکوراسیون داخلی مربوطه موظف است اگر نقص، اشتباه یا فراموشی در اجرا کار نظیر کار نکردن یکی از پریز های روشنایی ،کارد نکردن هود آشپزخانه و...صورت گرفته لیستی از آنها را تهیه کرده و اقدام به رفع نقص های موجود کند و کار را تر و تمیز تحویل مشتری دهد.

منبع:
www.houzz.com
نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما


 ایده های بازسازی دکوراسیون داخلی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه

  ایده های بازسازی دکوراسیون داخلی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه

  ایده های بازسازی دکوراسیون داخلی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه

  ایده های بازسازی دکوراسیون داخلی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه

  ایده های بازسازی دکوراسیون داخلی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه

  ایده های بازسازی دکوراسیون داخلی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر