برای تماس مستقیم کلیک کنید
30 ایده که باید در کابینت رنگی آشپزخانه در نظر گرفته شوند
menusearch
taknamasazanco.ir

30 ایده که باید در کابینت رنگی آشپزخانه در نظر گرفته شوند

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۶/۵/۱ یکشنبه
(0)
(0)

30 ایده که باید در کابینت رنگی آشپزخانه در نظر گرفته شوند

30 ایده که باید در کابینت رنگی آشپزخانه در نظر گرفته شوند
ما به آشپزخانه های خود علاقه داریم و مقدار زیادی از وقت خود را در آنها صرف پخت غذا می کنیم و یادآور خاطرات خوب ما با افرادی هستند که دوستشان داریم. بنابراین آشپزخانه های ما صرفا به معنای مکانی برای پخت غذا نبوده بلکه آنها باید انعکاس دهنده نشاط و خلاقیت باشند. بر هیچ کسی پوشیده نیست که نوسازی آشپزخانه یک وظیفه بوده و البته پر هزینه است. اگر کابینت های آشپزخانه شما شکل مناسبی داشته باشند، نقاشی کردن آنها یک روش ارزان و سازگار با محیط می باشد که به آشپزخانه شما یک جلوه شیک ارائه می دهند. در بخش زیر برخی از ایده های مربوط به کابینت رنگی آشپزخانه ارائه شده اند که الهام بخش شما می باشند. اگر قصد دارید که خودتان نقاشی کابینت های آشپزخانه را انجام دهید، وقت خود را صرف تحقیق در مورد رنگ و روش نقاشی نمایید تا مطمئن شوید که چگونه چنین پروژه DIY  بزرگی را آغاز کنید؟ به مقاله ما در مورد اینکه چگونه کابینت آشپزخانه خود را مانند یک نرم افزار رنگ کنیم مراجعه نمایید و بدون صرف هیچ زمانی آماده این کار خواهید شد. هنگام طراحی کابینت های آشپزخانه خود، انتخاب نوع طراحی نامحدود است. شما می توانید فضای آشپزخانه را با پوشش رنگ سفید روشن نموده یا با رنگ های پر جنب و جوش مانند کبالت براق کنید. همچنین می توانید رنگ ها را برای ایجاد یک نمای مد روز در آشپزخانه خود ترکیب کنید. 

ایده های کابینت رنگی آشپزخانه 

ایده های کابینت اشپزخانه

رنگ های خنثی
تن های رنگ سفید، بژ و روشن در کف بسیاری از آشپزخانه ها و هر دیوار رنگی یا کاغذ دیواری به کار گرفته می شوند و آنها انتخاب عالی برای افرادی محسوب می شوند که قصد دارند کابینت های آشپزخانه خود را مجدد نقاشی کنند.  

نمونه کابینت آشپزخانه


رنگ دو طرفه (دوگانه)
برای دستیابی به این منظر، کابینت های بالایی آشپزخانه خود را متفاوت از کابینت های پایین تر رنگ کنید. در حالی که میلیون ها ترکیب رنگی وجود دارد، بعضی از آنها محبوبیت بیشتری دارند که شامل رنگ سیاه در پایین و سفید در بالا یا رنگ های پر رنگ در پایین و خنثی در بالا می باشند. شما همچنین می توانید کنتراست رنگ را بین کابینت های دیوار و کابینت های جزیره آشپزخانه خود ایجاد کنید.

کابینت اشپزخانه

رنگ های پر رنگ
آشپزخانه خود را با نقاشی کابینت های خود با رنگ های روشن مانند زمرد، کبالت یا زرد طلایی رنگ آمیزی کنید. آگاه باشید که چگونه رنگ کابینت ها را با رنگ دیوار و تجهیزات در آشپزخانه و همچنین بقیه قسمت های خانه خود هماهنگ کنید. با کابینت های همراه با رنگ پر طراوت، شما با رنگ های روشن و خنثی دیوارها، فضای آشپزخانه خود را از تاریکی یا شلوغی رنگ زیاد حفظ خواهید نمود. 

طراحی کابینت اشپزخانه

سایه های کم رنگ
آشپزخانه های همراه با سایه های کم رنگ به عنوان یک شیوه برای ایجاد یک پخش رنگ و بهره مندی از یک فضای بدون تاریکی زیاد هستند. انتخاب های ویژه سایه ها شامل سایه های آبی و سبز کم رنگ می باشند.