برای تماس مستقیم کلیک کنید
از یکنواختی چیدمان منزل خود رها شوید
menusearch
taknamasazanco.ir

از یکنواختی چیدمان منزل خود رها شوید

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ چهارشنبه
(0)
(0)

از یکنواختی چیدمان منزل خود رها شوید

از یکنواختی چیدمان منزل خود رها شوید
تا به حال توجه کرده اید که فضای داخلی خانه و نحوه چیدمان اسباب و اثاثیه منزل ارتباط مستقیمی با افزایش انرژی شما در بدو ورود به منزل دارد. به عقیده طراحان داخلی یکی از مھمترین عواملی که موجب تشدید نگرانی و پریشانی حال فرد پس از گذران یک روز کاری می‌شود، حضور در فضایی است که ھیچ گونه ھماھنگی در نوع چیدمان و رنگ آمیزی آن دیده نمی‌شود. گرچه به نظر ساده می‌آید ولی تناسب بین رنگ دیوارھا با پرده و مبلمان و نیز نحوه دکوراسیون تاثیر فوق العاده ای در شاد و سرزنده کردن آدم ھا دارد. مشکل اصلی بیشتر خانه ھا یکنواختی است. در اغلب خانه ھا نقطه تمرکز محل قرار گرفتن تلویزیون است که چون معمو در یک کنج خلوت قرار می‌گیرد، افراد را از توجه و لذت بردن از سایر فضا محروم می‌کند. ابتدا برای از بین بردن یکنواختی مرکز توجه خانواده را تغییر دھید. مبل ھا را به جای اینکه به دیوار تکیه دھید کمی به ھم نزدیک کنید و یک قطعه فرش یا گلیم به صورت قطری پھن کنید با این کار تمام توجه را از تلویزیون برداشته اید. فراموش نکنید یکی از مواردی که باعث می‌شود افراد خانواده از ھم فاصله بگیرند و به اتاق ھای خودشان پناه برند، نبود فضای گرم و صمیمی برای گفت وگو است. البته این بدان معنی نیست که تلویزیون را به طور کل از اتاق نشیمن حذف کنید. تلویزیون را به جای قرار دادن در کنج به مرکز دیوار بیاورید به گونه ای که در فاصله میانی دو کاناپه قرار گیرد.
حتی می‌توانید در انتھای اتاق دو طبقه چوبی نصب کنید و از آن به عنوان میز تلویزیون کتابخانه و حتی قراردادن اشیای زینتی استفاده کنید. قرار دادن گیاه در بین کاناپه و قفسه ھا نیز کمک بزرگی به تغییر روحیه افراد می‌کند.تغییر دیگری که برای رھایی از یکنواختی پیشنھاد می‌شود تغییر چیدمان آشپزخانه است. میز ناھارخوری را از آشپزخانه بیرون آورید و در فاصله بین اپن و محل قرارگیری مبلمان قرار دھید. با این کار محل اجتماع خانواده در زمان صرف شام را از فضای سرد و یکنواخت آشپزخانه دور می‌کنید. گذاشتن آباژور بلند در فاصله بین اپن و میز ناھارخوری در کنج دیوار نیز تاثیر بسزایی در دلپذیر کردن فضای خانه از لحاظ نورپردازی خواھد داشت.
عنصر رنگ را به ھیچ وجه فراموش نکنید. رنگ جادویی است که می‌تواند اتاق را از محیطی سرد و کسل کننده به فضایی گرم و صمیمی متحول سازد. اولین عنصری که در بدو ورود به خانه چشم را خیره می‌کند، رنگ است. استفاده از رنگ ھای روشن مثل سبز، آبی و صورتی برای پرده، رومبلی، کوسن و حتی دیوارھا می‌تواند شادابی و سرزندگی مضاعف در انسان ایجاد کند.


منبع:روزنامه شرق
نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر