برای تماس مستقیم کلیک کنید
۲۹ ایده رنگی خلاقانه آشپزخانه برای جلوه دادن به فضا
menusearch
taknamasazanco.ir

۲۹ ایده رنگی خلاقانه آشپزخانه برای جلوه دادن به فضا

به وب سایت شرکت تک نماسازان خوش آمدید
برای ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و سازه های پیش ساخته با بروزترین طرح های دنیا در خدمت شما هستیم

۱۳۹۶/۵/۱ یکشنبه
(0)
(0)

۲۹ ایده رنگی خلاقانه آشپزخانه برای جلوه دادن به فضا

 ۲۹ ایده رنگی خلاقانه آشپزخانه برای جلوه دادن به فضا
هنگامی که در مورد نوسازی و تغییر دکوراسیون آشپزخانه سخن به میان می‌آید، برای بسیاری از ما، گزینه های انتخابی آزمون شده ای از قبیل چوب یا کابینت های آشپزخانه سفید رنگ، گرانیت یا کانتر سنگ کوارتز، فولاد ضد زنگ اولیه یا پرداخت شده پیشنهاد می‌گردند. اما زمانی که شما به غیر از روش های انجام شده، با بررسی گزینه ها، طرحی را انتخاب کنید، قطعا متوجه خواهید شد که جذابترین آشپرخانه ها آنهایی هستند که رنگارنگ و غیر منتظره بوده و با طیف وسیعی از مواد و رنگ ها طراحی شده اند. اینکه سبک مورد نظر شما مینیمالیستی یا روستایی شیک باشد، ایده های رنگی برای کابینت ها و صفحه پشت سینک و لوازم جانبی آشپزخانه می‌توانند از خاکستری گرفته تا طلایی و قرمز براق را شامل شوند.

در اینجا چندین ایده از رنگ مورد علاقه ی آشپزخانه ما وجود دارد:

نکات آشپزخانه منزل

زرد آفتابی
همانند اشعه خورشید، زرد، عبارت از رنگ خوشبینی و نشاط است. این رنگ حتی به عنوان رنگ افزایش دهنده اشتها نیز محسوب می‌شود. زرد یک رنگ فوق العاده در درخشان کردن فضا به خصوص برای فضاهای کوچک و تیره است. هنگام انتخاب رنگ زرد، حتما به شدت رنگ آن نیز توجه نمایید. زرد پرطراوت، بهترین گزینه برای استفاده به عنوان رنگ تاکیدی در کابینت آشپزخانه‌ است: به عنوان مثال، این رنگ در صندلی های بار، دیوارهای تاکیدی و شاخص فضای آشپزخانه و همچنین در صفحه پشت سینک می‌تواند کاربرد داشته باشد. زرد کره ای یا رنگ پریده می‌تواند جایگزین مناسبی برای کابینت های سفید و صفحه ها باشد. همچنین این رنگ به خوبی با رنگ های موجود قهوه ای و چوبی نیز هماهنگ می‌شود. صرف نظر از آنکه چه سایه رنگی از زرد را انتخاب می‌کنید، از رنگ شادی بخش و پراحساس خود می‌توانید با فراهم کردن کاسه ای از لیموی تازه یا یک دسته گل زیبای لاله در فضا لذت ببرید.

دکوراسیون آشپزخانه


رنگ آبی دریایی
حالات دقیق و آرام، ویژگی های اصیل رنگ آبی دریایی هستند و یک روند و ترکیب رنگی غیر منتظره در ایده های طراحی آشپزخانه های امروزی می‌باشند. همانطور که یک کت و شلوار مشکی براق با پیراهن سفید شفاف و کفش های قهوه ای می‌توانند توجه افراد را به خود جلب کنند، کابینت های آبی دریایی با رنگ سفید و چوب پرداخت شده به خوبی در فضای آشپزخانه خودنمایی می‌کنند. همچنین تاکید بر رنگ خاکستری و طلایی در ایجاد فضای احساسی آشپزخانه و روشنایی آن به خوبی موثر است. تغییر رنگ صفحه پشت سینک، یک شیوه فوق العاده اما ساده برای معرفی رنگ آبی دریایی است. از کاشی های رنگ شده آنتیک یا موزاییک ها و کاشی های الگو داده شده نیز می‌توانید استفاده کنید و البته تجهیزکردن و اختصاص دادن جزییات به فضا را فراموش نکنید: کوسن ها یا بالشتک های رنگی و صندلی های اپن آبی دریایی یک ایده جالب دیگر در مجلل کردن فضا می‌توانند باشند.

نکته های دکوراسیون آشپزخانه

فلزی های باشکوه
اضافه کردن کمی زرق و برق به آشپزخانه‌ خود از آنچه که تصور نمایید آسان تر است. از آنجا که برای نشان دادن کمی تجمل ممکن است شیوه های طولانی و سختی پیش روی شما به نظر آیند، آسان ترین شیوه ها تاکید بر روی رنگ های فلزی مانند برنجی، نقره ای یا مسی می‌باشند که ارزان قیمت، شگفت انگیز و به نوعی منحصر به فرد هستند. امروزه به طور گسترده ای، شاهد بازگشت رنگ برنجی به عنوان رنگ غالب و تاکیدی فضا در مکان های مختلف خانه می‌باشیم. جایگزین نمودن لوازم یا ابزار آشپزخانه کروم با برنج می‌تواند کابینت های معمولی را به کابینت های فوق العاده ای تبدیل نماید. از وسایل آشپزخانه برنجی مانند کتری چای و ظروف لبه حاشیه دار و ظروف نوشیدنی برنجی نیز می‌توانید استفاده کنید. نورپردازی یکی دیگر از شیوه های بسیار موثر در افزایش درخشش و جلا دادن به آشپزخانه است. آویز مسی یا فلز پیش ساخته بر روی بستر آشپزخانه می تواند یک نقطه کانونی هیجان انگیز اما متفاوت را در فضای ساده آن ایجاد کند. اگر فقط این مساله کافی نباشد و فراتر از آن می‌خواهید پیش بروید، کاشی های فلزی طلایی و نقره ای می‌توانند هر صفحه پشت سینک و جزیره آشپزخانه ای را به یک نمونه عالی خیره کننده تبدیل کنند که آشپزی در آن را بسیار مجلل و لوکس نشان می‌دهد.نکات آشپزخانه

ترکیبی از رنگ های روشن و پر رنگ
بدون شک، هماهنگ شدن هنرمندانه و ماهرانه یک یا دو رنگ شفاف در کنار هم می‌تواند تاثیر زیادی در چشمگیر شدن فضای آشپزخانه داشته باشد. غالبا ترکیبات رنگی پر انرژی مانند فیروزه ای و سبز مایل به زرد، نارنجی یا زرد با ته رنگ خاکستری، قرمز و سفید در تمامی ترکیبات خلاقانه مشاهده می‌شوند. این ترکیبات می‌توانند انتخاب مناسبی برای بیان ابعاد مختلف شخصیتی و شیوه ای ایده آل برای ترکیب چند رنگ مورد علاقه شما در آشپزخانه باشند. ایجاد یک ویژگی خاص و برجسته، شیوه ای عالی برای معرفی یک رنگ جدید در نوسازی فضای آشپزخانه شما می‌ باشد. چیزی یا بخشی در آشپزخانه را به طور شاخص انتخاب نمایید. این انتخاب می‌تواند شامل صفحه پشت سینک، جزیره مرکزی، دیواره قفسه ها یا حتی لوازم آشپزخانه باشد. تضاد رنگی کابینت سفید با رنگی جسورانه و متفاوت به راحتی می‌تواند فضای یک آشپزخانه را متحول کند. سعی کنید رنگ کابینت های سفید پایینی را با یک رنگ حاشیه ملایم تر و غیر اصلی جایگزین کنید. یک رنگ شفاف یا زنده و احساسی در بخش پایینی کابینت آشپزخانه می‌تواند باعث حس تثبیت و تعادل در فضا شود. اختصاص دادن وسایل جانبی با رنگ ها و کاغذ دیواری های رنگی یک شیوه دیگر آسان و ارزان قیمت برای نوسازی هر فضایی است. چهارپایه ها یا صندلی های اپن یا تجهیزات پنجره رنگارنگ می‌توانند نفس تازه و جان دوباره ای به آشپزخانه ببخشند در حالی که شما را برای تغییر نظر خود در مورد رنگ های تازه و جدید هر ساله محدود نمی‌کنند.دکوراسیون اشپزخانه

سایه های خاکستری
بدون شک، رنگ خاکستری بژ جدید است اما بدان معنی نیست که این رنگ باید خسته کننده باشد. خاکستری همیشه خوش نقش و روشن است و به راحتی با چوب و رنگ سفید در بسیاری از آشپزخانه ها جفت می‌شود. در آشپزخانه، رنگ خاکستری در ویژگی های بزرگتر به جای لوازم جانبی کوچک بصورت بهتری نشان داده می‌شود. یکی از بهترین شیوه ها برای پر کردن فضای آشپزخانه با رنگ خاکستری این است که کابینت های خود را تعویض یا رنگ کنید. برای فضاهای کوچکتر، یک محیط را با رنگ خاکستری امتحان کنید. ایده های دیگر برای آوردن این رنگ خنثی جدید در آشپزخانه شما شامل نقاشی دیواره ویژگی (اشکال)، جایگزین نمودن کف آشپزخانه خود با کاشی های خاکستری رنگ یا انتخاب سنگ خاکستری برای صفحه پشت سینک یا کانتر سنگ است. برای تکمیل آشپزخانه خوش نقش خود، بر کروم جلا داده شده، برنج یا بافت چوبی تاکید کنید.

ما امیدواریم که این ایده های رنگی آشپزخانه، الهام بخش شما برای جهش به منطقه رنگی باشند. چه چیزی مورد علاقه شما است؟

تک نماسازان دشتستان یک شرکت در زمینه دکوراسیون داخلی است این شرکت، علاوه بر ایجاد دکوراسیون منزل متناسب با مد روز اقدام به تولید محتوا در زمینه دکوراسیون داخلی برای انتخاب بهتر هم وطنان شده است همچنین در طراحی و اجرای انواع کانکس با امکانات خاص و خانه پیش ساخته لوکس فعالیت دارد.

تلفکس:077-34227888
همراه:09171774347
مدیرعامل:اردشیری

نمونه کارهای اجرایی شرکت
تماس با ما
کانال تلگرام ما
اینستاگرام ما
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر